017 – Pokolenie Z. Czego potrzebują pracownicy, których będziesz w przyszłości zatrudniał?

19 de dic. de 2023 · 33m 36s
017 – Pokolenie Z. Czego potrzebują pracownicy, których będziesz w przyszłości zatrudniał?
Descripción

Dziś przyjrzymy się pokoleniu Z, które właśnie wkracza na rynek pracy, gotowe nie tylko na wyzwania korporacyjnego świata, ale także na zaangażowanie w organizacje pozarządowe. Dlaczego warto zgłębić tajniki tego...

mostra más
Dziś przyjrzymy się pokoleniu Z, które właśnie wkracza na rynek pracy, gotowe nie tylko na wyzwania korporacyjnego świata, ale także na zaangażowanie w organizacje pozarządowe. Dlaczego warto zgłębić tajniki tego dynamicznego pokolenia? Bo to właśnie ono będzie tworzyć przyszłość naszych zespołów i społeczeństwa.

Gościnią spotkania jest: Sylwia Korycka-Fortuna – doradczyni edukacyjna i zawodowa, trenerka rozwoju, a także certyfikowana coach (ACC). Ma bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą ukierunkowanej na świadomy wybór ścieżki edukacyjnej i zawodowej, kształtowanie kompetencji przyszłości, rozpoznawanie potencjału i planowanie dróg rozwoju. Prowadzi indywidualne diagnozy predyspozycji zawodowych, wytyczania planu działania, badanie motywacji. Współpracuje ze szkołami na poziomie podstawowym, liceum i studentami – prowadzi dla nich autorskie warsztaty grupowe z zakresu orientacji zawodowej, oparte o rozwój samoświadomości. Pracuje z osobami aktywnymi zawodowo, które nie odczuwają satysfakcji z wykonywanej pracy, nie mają sukcesów, doświadczają wypalenia, potrzebują zmiany lub zwrotu na swojej ścieżce kariery.

O CZYM ROZMAWIAMY W TYM ODCINKU?

👉 Jakie zasoby i kompetencje są poszukiwane na rynku pracy?

👉 Na co narzekają pracodawcy?

👉 W czym pokolenie Z różni się od poprzednich generacji?

👉 Jakie są wyzwania pokolenia Z, które wpływają na ich aktywność zawodową?

👉 Jak HR może skutecznie wspierać Zetki na rynku pracy?

PROWADZĄCA:

🔸 Dagmara Kanik-Kłoczko – psycholożka biznesu, trenerka, mentorka. Od 2002 roku projektuje i realizuje programy rozwojowe dla kadry zarządzającej i działów HR. Specjalizuje się w projektach z zakresu kompetencji menedżerskich i przywódczych, komunikacji, zarządzania zmianą. Prowadzi superwizje i konsultacje dla trenerów i coachów oraz projekty coachingowe i teamcoachingowe. Realizowała projekty rozwojowe min dla: Toyota, Amica SA, Nationale Netherlanden, Carlsberg, Colian, Żywiec Zdrój S. A., Polpharma, Ericpol Telecom, Scanmed S.A, Saint Gobain Glass Polska, Ghelamco, Black Red White, Statoil, Wojas Trade, Moto Profil, Zbyszko Company, Polska Grupa Materiałów Budowlanych, Laboratoires Expanscience, Gothaer, Mercer, Budimex, Sandvik Mining and Constructions, ArjoHuntleigh Polska Ministerstwo Finansów, Instytut Adama Mickiewicza, Konfederacja Lewiatan, Stowarzyszenie Wiosna.

Zapraszamy do słuchania!

SKORZYSTAJ Z MATERIAŁÓW DEDYKOWANYCH NGO!

Projekt HR w NGO odpowiada na aktualne potrzeby organizacji pozarządowych zatrudniających pracowników (41% organizacji w Polsce). Stanowi nowatorskie podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w NGO. Ponadto jest próbą znalezienia i przetestowania rozwiązań problemów w obszarze HR, z którymi borykają się NGO i ich pracownicy w Polsce. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały pomogą Ci zadbać o HR w Twojej organizacji a przede wszystkim zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

✅ Dowiedz się więcej: https://bis-krakow.pl/hr-w-ngo/

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030
mostra menos
Información
Autor Fundacja BIS
Organización Fundacja BIS
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca