88: Nietypowe ścieżki rozwoju osobistego

88: Nietypowe ścieżki rozwoju osobistego
14 de may. de 2024 · 26m 48s

Dzisiaj porozmawiamy o podejściu do rozwoju osobistego. Zastanowimy się jak nie dopuścić do sytuacji, w której coś, co powinno rozwojowi służyć, w praktyce go paraliżuje, a przede wszystkim poszukamy  kilku...

mostra más
Dzisiaj porozmawiamy o podejściu do rozwoju osobistego. Zastanowimy się jak nie dopuścić do sytuacji, w której coś, co powinno rozwojowi służyć, w praktyce go paraliżuje, a przede wszystkim poszukamy  kilku odmiennych sposobów na doskonalenie siebie.

Ponadto Ove oraz ciekawostka. 

Partnerem odcinka jest BookBeat, czyli aplikacja do słuchania audiobooków i czytania e-booków, w której znajdziecie książki, które mogą Was nie tylko zainspirować do rozwoju osobistego, ale ten rozwój też ułatwić albo po prostu mogą zapewnić Wam sporo ciekawej rozrywki.

Są tam też książki, o których wspominam: "Mężczyzna imieniem Ove", "Kod szczęścia" i "Sapiens. A brief history of humankind"

Świetna wiadomość! Z kodem PSYCHOLOGIA - 20 godzin darmowego słuchania  (ważne 30 dni) dla nowych użytkowników BookBeat w pakiecie Basic: 
https://www.bookbeat.com/pl/psychologia?utm_source=spotify&utm_medium=podcast&utm_campaign=PL-miroslaw-brejwo-action-21150&utm_content=textlink-spot-epi-description-30db&utm_term=deal3

Więcej o mnie: https://brejwo.pl 
#współpracareklamowa 
mostra menos
Información
Autor Mirosław Brejwo
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca