AA#250 – Test Gallupa do zarządzania mocnymi i słabymi stronami w zespole. Pyta Wojtek Bartosik.

8 de jun. de 2024 · 51m 24s
AA#250 – Test Gallupa do zarządzania mocnymi i słabymi stronami w zespole. Pyta Wojtek Bartosik.
Descripción

W tym odcinku zapraszam Cię do posłuchania rozmowy o kulisach prowadzenia zespołu Agni Ajurweda. Dowiesz się o tym, jak pomaga mi w tym nie tylko wiedza ajurwedyjska, ale także test...

mostra más
W tym odcinku zapraszam Cię do posłuchania rozmowy o kulisach prowadzenia zespołu Agni Ajurweda. Dowiesz się o tym, jak pomaga mi w tym nie tylko wiedza ajurwedyjska, ale także test Gallupa. To narzędzie wykorzystuję już od momentu rekrutacji, poprzez poznawanie członków zespołu, rozwijanie ich i finalnie tworzenie synergicznych warunków. Dzięki temu każdy korzysta w pełni że swoich możliwości, a jednocześnie chroni pięty achillesowe. W tym temacie od lat wspiera nas Wojtek Bartosik ze swoim zespołem. I to on poprowadzi tę rozmowę, w której dowiesz się, jak korzystać z testu Gallupa do zarządzania mocnymi i słabymi stronami w zespole. Rozmowy możesz posłuchać w formie podcastu lub pooglądać na YouTube.
 
Jeśli podobało Ci się to, co usłyszałaś, rozpuść wici w sieci swoich znajomych, subskrybuj i zostaw swoją rekomendację, dzięki czemu inne osoby łatwiej dotrą do mnie i do Ajurwedy. 
 
Dziękuję Ci bardzo serdecznie i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu. 
 
Notatki do podcastu znajdziesz na stronie:
https://agni-ajurweda.pl/250/
 
Serdecznie zapraszam Cię na bezpłatny interaktywny warsztat 12 nawyków – jak jest u Ciebie, w którym możesz sprawdzić, jak idzie Ci wdrażanie ajurwedyjskich nawyków. Warsztat będzie dostępny od środy 12 czerwca do niedzieli 16 czerwca. Tutaj możesz się zapisać: https://webinar.agni-ajurweda.pl/12_nawykow_2024 Warsztat otworzy zapisy do kursu Roku z Ajurwedą. Tutaj możesz sięgnąć po szczegóły: https://webinar.agni-ajurweda.pl/12_nawykow_2024
Jeśli jesteś osobą, która prowadzi holistyczny biznes, albo przymierzasz się do stworzenia takiego biznesu, to zapraszam Cię do programów Ajurweda Biznes Coaching (https://kurs.agni-ajurweda.pl/abc_lo) i Szkoły Ajurwedy (https://agni-ajurweda.pl/sa-lo/). Dzielę się w nich tym, co Ajurweda może zaproponować Tobie i Twojemu biznesowi.
Więcej o pracy Wojtka znajdziesz na jego stronie: https://strengthscommunity.pl/
mostra menos
Información
Autor Maria Nowak-Szabat
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca