DRE01 - Sztuczna Inteligencja praktycznie w CRE / Renata Hartle COLLIERS

DRE01 - Sztuczna Inteligencja praktycznie w CRE / Renata Hartle COLLIERS
12 de oct. de 2023 · 48m 30s

Wyobraź sobie, że już wkrótce możliwe będzie przewidzenie, kiedy budynek potrzebuje konkretnych napraw, zanim nawet pojawi się pierwsza usterka (to w zasadzie już się dzieje). A może będziesz mógł podać...

mostra más
Wyobraź sobie, że już wkrótce możliwe będzie przewidzenie, kiedy budynek potrzebuje konkretnych napraw, zanim nawet pojawi się pierwsza usterka (to w zasadzie już się dzieje). A może będziesz mógł podać do aplikacji swoje preferencje dotyczące miejsca pracy, a ona znajdzie dla ciebie już nie tylko optymalną lokalizację biura ale też przedstawi propozycje wystroju wnętrza i agenta, który pomoże zrealizować transakcję. Brzmi jak science fiction? Wcale nie! Sztuczna Inteligencja w branży nieruchomości staje się rzeczywistością.

W najnowszym odcinku podcastu Bartek Dobrowolski rozmawia z Renatą Hartle, Technology Solutions Director w firmie Colliers, która odpowiada za innowacje w tej branży. Renata wprowadza nas w fascynujący świat AI, tłumacząc, co to dokładnie jest i jakie ma możliwości. Przy okazji rozwiewa wiele mitów i wyjaśnia, dlaczego często nadużywamy określenia "algorytmy", kiedy mówimy o uczeniu maszynowym.

Zastanawiasz się, skąd nagle taki rozwój w tej dziedzinie, zwłaszcza po 2022 roku? Nasza ekspertka opowiada historię powstania OpenAI i jak ta firma przyczyniła się do błyskawicznego postępu w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Renata dzieli się także swoją wiedzą na temat tego, jak AI wpłynęło na branżę nieruchomości - od elektrooszczędności przez predictive maintenance, czyli przewidywanie koniecznych napraw, po optymalizację zajętości biur. Dowiedz się, jakie narzędzia wykorzystują w branży specjaliści i jak możesz wdrożyć je w swojej firmie, by była ona jeszcze bardziej efektywna.

Jeśli interesujesz się przyszłością nieruchomości i chcesz wiedzieć, jak technologia zmieni ten rynek, nie możesz przegapić tego odcinka!

Słuchaj tam gdzie lubisz:
Spotify: https://spoti.fi/3Qcacpy
Spreaker: https://bit.ly/dre-spreaker
Apple Podcast: https://apple.co/45vjAZV
Google Podcast: https://bit.ly/DRE-google
mostra menos
Información
Autor Bartosz Dobrowolski
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca