DRE03 - Sztuczna inteligencja dla bezpieczeństwa i marketingu? - Filip Grzegorek / M2C

DRE03 - Sztuczna inteligencja dla bezpieczeństwa i marketingu? - Filip Grzegorek / M2C
16 de nov. de 2023 · 32m 28s

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak technologia może przekształcić wyzwania współczesnego świata ochrony i marketingu? Odkryj to w najnowszym odcinku podcastu Digital Real Estate, gdzie Bartosz Dobrowolski rozmawia z ekspertem o...

mostra más
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak technologia może przekształcić wyzwania współczesnego świata ochrony i marketingu? Odkryj to w najnowszym odcinku podcastu Digital Real Estate, gdzie Bartosz Dobrowolski rozmawia z ekspertem o wpływie digitalizacji na te branże.Podczas podcastu poznasz, jak automatyzacja i nowoczesne oprogramowanie wykorzystujące sztuczną inteligencję mogą radzić sobie z zagrożeniami w czasach wysokiej inflacji i niepewności.

Dowiesz się, jak te narzędzia nie tylko zwiększają efektywność i bezpieczeństwo, ale również otwierają nowe możliwości dla działań marketingowych.Zbadamy, jak innowacje technologiczne umożliwiają szybką analizę danych i identyfikację zagrożeń, jednocześnie dostarczając cennych informacji o zachowaniach konsumentów. To spotkanie poświęcone jest zrozumieniu, w jaki sposób digitalizacja może sprostać współczesnym wyzwaniom i jak przyczynia się do rozwoju efektywności w różnych aspektach biznesu.

Dołącz do nas, aby odkryć, jak technologia zmienia branżę ochrony i marketingu, prowadząc do nowych, ekscytujących możliwości. Zapraszamy do wysłuchania nowego odcinka DRE!

Słuchaj tam gdzie lubisz:
Spotify: https://spoti.fi/3Qcacpy
Spreaker: https://bit.ly/dre-spreaker
Apple Podcast: https://apple.co/45vjAZV
Google Podcast: https://bit.ly/DRE-google
mostra menos
Información
Autor Bartosz Dobrowolski
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca