DRE09 - Zarządzanie danymi i cyfrowa współpraca. Przemek Nogaj / AUTODESK

DRE09 - Zarządzanie danymi i cyfrowa współpraca. Przemek Nogaj / AUTODESK
7 de feb. de 2024 · 33m 40s

Jesteś kolaborantem czy kooperantem, hm? A jaka jest różnica? Okazuje się, że nawet to jak nazywamy swoich partnerów może mieć wpływ na przebieg projektu. Dzisiaj rozmawiamy o danych...a konkretnie o...

mostra más
Jesteś kolaborantem czy kooperantem, hm? A jaka jest różnica? Okazuje się, że nawet to jak nazywamy swoich partnerów może mieć wpływ na przebieg projektu. Dzisiaj rozmawiamy o danych...a konkretnie o zarządzanie danymi i o cyfrowej współpracy w projektach budowlanych. To jest niezwykle ciekawe, że w roku 2024 kierownik budowy nadal biega z teczką pełną papierów (swoją drogą można nawet policzyć ile czasu traci projekt na drukowaniu, przesyłaniu, kserowaniu, podpisywaniu, przekazywaniu). W dzisiejszej rozmowie z Przemysław Nogaj z firmy Autodesk zastanowimy się dlaczego cyfryzacja w budowlance postępuje tak opornie skoro daje tak szybkie i spektakularne zwroty z inwestycji. Przemek podzieli się masą ciekawych historii z wdrożeń, które pomogą Wam zrozumieć jak należy wdrażać innowacje....oraz co się dzieje kiedy się tego nie zrobi dobrze.

Realizacja projektów budowlanych to niezwykle skomplikowane, złożone operacje prowadzone przez bardzo wielu wykonawców...a potem nieruchomość trafia w ręce zarządców, najemców. Często z nieaktualną albo niemal żadną dokumentacją. Inne branże jak motoryzacja, telekomunikacja, usługi finansowe od wielu lat już korzystają z cyfrowego obiegu dokumentów i na tym budują swoją konkurencyjność. Nadszedł czas na branżę budowlaną a Ci, którzy dołączą do liderów i zaczną prowadzić projekty w oparciu o platformy CDE (Common Data Environment) bardzo szybko zostawią konkurencję daleko w tyle.

Słuchaj wszystkich odcinków tam gdzie lubisz:
Spotify: https://spoti.fi/3Qcacpy
Spreaker: https://bit.ly/dre-spreaker
Apple Podcast: https://apple.co/45vjAZV
Google Podcast: https://bit.ly/DRE-google
mostra menos
Información
Autor Bartosz Dobrowolski
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca