Elektromobilność od kuchni: kompetencje, certyfikaty i uprawnienia!

Elektromobilność od kuchni: kompetencje, certyfikaty i uprawnienia!
9 de may. de 2024 · 31m 40s

Zapraszamy na nowy odcinek podcastu, gdzie Agata Rzędowska rozmawia z Hubertem Sadowskim, ekspertem w dziedzinie stawiania, serwisowania i funkcjonowania stacji ładowania oraz trenera w Ekoenergetyka Training Center. W dzisiejszym odcinku...

mostra más
Zapraszamy na nowy odcinek podcastu, gdzie Agata Rzędowska rozmawia z Hubertem Sadowskim, ekspertem w dziedzinie stawiania, serwisowania i funkcjonowania stacji ładowania oraz trenera w Ekoenergetyka Training Center.

W dzisiejszym odcinku skupimy się na infrastrukturze ładowania, odkrywając, jakie uprawnienia i kompetencje są potrzebne do pracy w tej branży.

Czy prąd w pantografie różni się od tego w ładowarkach AC lub DC z kablem? Jakie certyfikaty i kompetencje są niezbędne do stawiania i serwisowania stacji ładowania? Czy istnieją jednolite normy i przepisy na różnych rynkach, czy też każdy rynek ma swoje wymagania?

Hubert Sadowski dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy instalacyjnej, odsłaniając kulisy projektu zajezdni autobusowej w Monachium. Dowiesz się także, jakie procedury bezpieczeństwa są stosowane podczas montażu stacji i czy różnorodność zespołu może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie bezpieczeństwa.

Czy ładowanie samochodu elektrycznego jest bezpieczne? Hubert zdradza kluczowe szczegóły dotyczące bezpieczeństwa i wyjaśnia, dlaczego stacje ładowania są bardziej zabezpieczone niż typowe instalacje domowe.

Nie przegap tego fascynującego odcinka, który dostarczy Ci wiedzy na temat infrastruktury ładowania w elektromobilności oraz zagwarantuje unikalny wgląd w innowacyjne projekty branżowe!

Subskrybuj nasz kanał i dołącz do EV Generation, aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami i eksperckimi dyskusjami 👉 https://bit.ly/Ekoenergetyka_YT

Przyłącz się również do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje, trendy i artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową: https://ekoenergetyka.com.pl/pl/ev-generation/#newsletter 

Nie zapomnij śledzić nas na LinkedIn (https://bit.ly/3AEsF5Z),
Facebooku (https://bit.ly/3XvtOXe) i odwiedzić naszą stronę internetową: www.evgenerationpodcast.com.

Do usłyszenia w EV Generation!
mostra menos
Información
Autor Ekoenergetyka
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca