Jadąc na fali, czyli Hype-Driven Development - wywiad z Krzysztof Jendrzyca

Jadąc na fali, czyli Hype-Driven Development - wywiad z Krzysztof Jendrzyca
24 de abr. de 2024 · 1h 35m 50s

W dzisiejszym odcinku moim gościem jest Krzysztof Jendrzyca. Rozmawiamy o dynamicznym świecie programowania i jego ciągłych zmianach. Poruszamy temat Hype Driven Development, czyli zjawiska podążania za najnowszymi trendami i narzędziami,...

mostra más
W dzisiejszym odcinku moim gościem jest Krzysztof Jendrzyca. Rozmawiamy o dynamicznym świecie programowania i jego ciągłych zmianach.

Poruszamy temat Hype Driven Development, czyli zjawiska podążania za najnowszymi trendami i narzędziami, które nie zawsze przynoszą oczekiwane korzyści. Czy warto gonić za nowościami, czy lepiej skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach?

Przyglądamy się ekosystemowi JavaScript, który słynie z częstych zmian. Dyskutujemy o ewolucji frameworków takich jak React i Next.js oraz o wpływie tych zmian na pracę programistów

Zastanawiamy się, jak nadążyć za ciągłymi zmianami w technologiach i uniknąć frustracji. Czy istnieje sposób na efektywne uczenie się nowych narzędzi?

Analizujemy, jak dojrzałość technologii wpływa na jej adaptację i częstotliwość zmian. Czy stabilne języki programowania są skazane na stagnację?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o wyzwaniach ! 
mostra menos
Información
Autor Bartek Witczak
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca