Jak pomogłem klientowi w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu B2B

Jak pomogłem klientowi w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu B2B
27 de abr. de 2024 · 4m 43s

https://ubezpieczeniapoludzku.pl/jak-pomoglem-klientowi-w-wyborze-ubezpieczenia-od-utraty-dochodu-b2b/ Na podstawie moich doświadczeń opisuję jak pomogłem klientowi. Poniżej opisuję jak klient planujący przejście na JDG (umowa B2B) zgłosił się do mnie z prośbą o pomoc w wyborze ubezpieczenia...

mostra más
Jak pomogłem klientowi w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu B2B
Na podstawie moich doświadczeń opisuję jak pomogłem klientowi. Poniżej opisuję jak klient planujący przejście na JDG (umowa B2B) zgłosił się do mnie z prośbą o pomoc w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu B2B.

Opisuję ubezpieczenie od utraty dochodu B2B w skrócieUbezpieczenie od utraty dochodu B2B opisuję w skrócie:
– ubezpieczenie od utraty dochodu B2B to taka lepsza, prywatna alternatywa do ubezpieczenia chorobowego od ZUS
– w przypadku Twojej choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) możesz się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu (nawet do 10-krotności rocznych dochodów)
– składka jest uzależniona od tego jak duże świadczenia chcesz otrzymać
– ubezpieczenia od utraty dochodu B2B nie można traktować jako kosztu uzyskania przychoduKlient którego historię opisuję poniżej, zgłosił się do nas sam. Zadzwonił na podany numer, po wypełnieniu formularza kontaktowego.Klient ten obecnie pracuje jeszcze na umowie o pracę, jednak planuje przejść samozatrudnienie i na umowę B2B.Stąd też kontakt do mnie i chęć weryfikacji, jak przedsiębiorca może się pozabezpieczać. Klient szukał też alternatywy do ubezpieczenia L4. Szukał więc… takiego prywatnego ubezpieczenia L4.W tym wpisie blogowym opowiadam historię o tym:
  • jak ten klient szukający ubezpieczenia od utraty dochodu nas znalazł
  • jak doszło do kontaktu klienta najpierw ze mną a później z naszym agentem
  • w jakim zawodzie pracuje mój klient / na jakiej umowie
  • kiedy wypełnił formularz kontaktowy
  • jak szybko dostał od nas kalkulację (wysokośc składki, cena, oferta)
Jak trafił do mnie klient szukający ubezpieczenia od utraty dochodu B2BKlient którego historię opisuję szukał ubezpieczenia od utraty dochodu B2B. Ten klient szukał w internecie (w Google i YouTube) informacji odpowiadających na pytania związane z tym właśnie ubezpieczeniem.Zwykle klienci chcą się upewnić:
  • jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu
  • ile wynosi składka na ubezpieczenia od utraty dochodu
  • czy takie ubezpieczenie można wrzucić w koszty
Klient szukając takich treści, trafił na moją stronę internetową ubezpieczeniapoludzku.pl, bo właśnie odpowiedzi na te pytania publikuję na bazie swoich doświadczeń i mojej wiedzy.Jak skontaktowałem klienta z doradcą ubezpieczeniowymJuż wiemy że klient zgłosił się do mnie bo szukał w internecie wartościowych informacji na temat konkretnego rodzaju ubezpieczeń. Po tym jak wypełnił formularz kontaktowy, od razu otrzymał kontakt do doradcy ubezpieczeniowego. W tym samym momencie, agent ubezpieczeniowy otrzymał ode mnie kontakt do klienta. O to zadbał system CRM.Gdzie pracuje klient któremu pomagamyMój klient poszukujący zabezpieczenia od utraty dochodu dotychczas pracował na umowie o pracę. Przygotowuje się jednak do przejścia na jednoosobową dzialalność gospodarczą i szukał informacji o tym jak zabezpieczyć się będąc na umowie B2B.
Kiedy klient wypełnił formularz kontaktowy i jak szybko otrzymał pomoc

Nasz klient wypełnił formularz w listopadzie i po kilku dniach otrzymał kalkulację (zakres ubezpieczenia, wysokość składki). Kilkanaście dni później zdecydował się na zakup ubezpieczenia od utraty dochodu.

To kolejny tekst po historiach jak pomagałem klientom w wyborze III filaru emerytalnego w Szwajcarii, ubezpieczenia OC zawodowego
mostra menos
Información
Autor Marcin Kowalik
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca