Karol Grygoruk fotograf dokumentalista z adhd . W ADHD Underground podzielił się życiem na szybko . .

Karol Grygoruk fotograf dokumentalista z adhd . W ADHD Underground podzielił się życiem na szybko . .
3 de mar. de 2024 · 1h 1m 15s

Fotograf światowej klasy i aktywista Karol Grygoruk rodem z Białego Stoku w Studio Wolny Mikrofon w podcaście Cezarego Ciszewskiego ADHD Underground ukazał swój sens życia z adhd . Dwa lata...

mostra más
Fotograf światowej klasy i aktywista Karol Grygoruk rodem z Białego Stoku w Studio Wolny Mikrofon w podcaście Cezarego Ciszewskiego ADHD Underground ukazał swój sens życia z adhd . Dwa lata po diagnozie i dzięki wsparciu leków pozbierał wszystkie okruchy stłuczonego lustra jakie mógł i zobaczył obraz jakieho jeszcze nie widział . Dwóch adehadowców ( Cezary Ciszewski gospodarz i Karol Grygoruk gość ) wyłoniło po raz kolejny wyłoniło kształ losu i doświadczenia tak jak tylko oni potrafa . Wbijając się nawzajem w zdania , zmieniejąc biegi co 5 sekund albo szybciej i cel drogi dopłynęli do portu arcysczerości i wzajemnego zrozumienia .
opis bohatera gościa podcastu :
Karol Grygoruk – Rocznik 1985. Fotograf i antropolog wizualności. Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW oraz doktorant w Instytucie Twórczej Fotografii w Opavie. W pracy naukowej skupia się na tematyce fotografii zaangażowanej, oraz wpływie nowych mediów na współczesną kulturę wizualną. Wykładowca Akademii Fotografii w Warszawie.

W swoich działaniach fotograficznych i dokumentalnych od wielu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Jego prace prezentowane były na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju oraz zagranicą. Autor dokumentalnego cyklu I LOVE YOU DAD oraz publikacji książkowej pod tym samym tytułem, ukazującej relacje władzy i społeczeństwa w rządzonym przez wojskowy reżim turystycznym raju Tajlandii.

tu się słucha. :
https://open.spotify.com/show/4ClzWH6AURgZrNq3oEo3hQ PATRONITE :

tu się wspiera :
https://patronite.pl/ADHDUNDERGROUND

Goście Cezarego Ciszewskiego w podcaście ADHD UNDERGROUND : Vienio, Lech Filippowicz, Roman Kurkiewicz, Stasia Budzisz, Hania Nobis, Mariusz Rutkowski, Karol Tyczyński, Małgorzata Łukasiewicz-Tyczyńska, Maciej Walentowski, Włodek Dembowski, Mikołaj Tyczyński, Ada Bernecka, Oskar Klamerus, dr Anna Herman, Karolina Guzek, Michał Rusnarczyk, Paweł Krzesło, Piotrek Jawor, Anna Dobosz, Maria Strzeżek, Joanna Kaczmarzyk, Thrash Todd, Aleksander Sławiński , Tomek Lipiński , Karol Grygoruk , Nika Dybalska , Ziemowit Szczerek , Mania Modzelan , Mikołaj Tyczyński


Współtwórcy podcastu których pozdrawiam i bardzo szanuję z wdzięcznością : Przede wszystkim współtwórca główny - Bartosz Kozakiewicz (montaż inspiracje nadzór redaktorski) , Mariusz Z Kochowa (oprawa graficzna) , Patrycja Karolak (natchnienie i społecznościówki), Paweł Taczała (sound design czołówki). Za konsultacje i wsparcie ogromna wdzięczność dla Kamil Dąbkowski z Black Hat Ultra, za stałą opiekę intelektualną Roman Kurkiewicz, za wciągnięcie do Mozaikowej Partyzantki Oskar Klamerus.
tagi :
mostra menos
Información
Autor Wolny Mikrofon
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca