Najnowsze trendy w logistyce miejskiej i co to oznacza dla biznesu. - Bożena Krawczyk SEGRO i Tomasz Puch JLL

Najnowsze trendy w logistyce miejskiej i co to oznacza dla biznesu.  - Bożena Krawczyk SEGRO i Tomasz Puch JLL
15 de mar. de 2021 · 35m 12s

Miejska logistyka ma się bardzo dobrze i wygląda na to, że w najbliższym czasie będzie się miała jeszcze lepiej. Prowadzenie handlu wielokanałowego oraz online generuje zupełnie nowe wyzwania. Nie jest...

mostra más
Miejska logistyka ma się bardzo dobrze i wygląda na to, że w najbliższym czasie będzie się miała jeszcze lepiej. Prowadzenie handlu wielokanałowego oraz online generuje zupełnie nowe wyzwania. Nie jest już to tylko zaopatrywanie sklepów stacjonarnych, ale również obsługa dostaw
do domu i, co bardzo istotne, zarządzanie zwrotami. Porozmawiamy dziś trochę o tym co się zmienia, co już się zmieniło, w jakim kierunku idzie ten obszar biznesu, jaki wpływ ma na to cyfrowa rewolucja i jaka rewolucja się w branży logistycznej właśnie odbywa!

No bo przecież kupujemy online zdecydowanie więcej niż rok temu! Nie ma znaczenia dlaczego ale wiemy już, że ten trend wywołany pandemią utrzyma sie na dłużej. Zaufaliśmy internetowym płatnościom, Mamy nowe nawyki, ecommerce wie jak nas rozpieścić i często jest to po prostu wygodne. Teraz rozpoczął się wyścig o zadowolenie klientów. Jednym z najczęściej wymienianym w badaniach jakości obsługi czynników jest szybkość dostawy, wygodna wymiana produktu i ogólny experience zakupowy. Bez cyfrowej rewolucji ten sektor nie mógłby rozwijać się tak sprawnie!

Dziś na ten temat rozmawiam z Bożeną Krawczyk odpowiedzialną za inwestycje w firmie SEGRO oraz Tomkiem Puchem z JLL, który współpracuje z kluczowymi klientami z branży logistycznej.

Posłuchaj nas tam gdzie lubisz:
Apple Podcast: https://apple.co/3712ztC
Google Podcast: https://bit.ly/3dx7Ds9
Spreaker: https://bit.ly/309k75w
Spotify: https://spoti.fi/2XtYk6M
mostra menos
Información
Autor Bartosz Dobrowolski
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca