Po 14 latach kuracji psychotropowej po diagnozie ADHD postanowił odstawić leki . Po 8 miesiącach ...

Po 14 latach kuracji psychotropowej po diagnozie ADHD postanowił odstawić leki . Po 8 miesiącach ...
12 de may. de 2024 · 58m 39s

Po 14 latach kuracji psychotropowej po diagnozie ADHD postanowił odstawić leki . Karol Tyczyński trwa w postanowieniu już 8 miesiąc i nie narzeka . Warto posłuchać historii ojca trzech synów...

mostra más
Po 14 latach kuracji psychotropowej po diagnozie ADHD postanowił odstawić leki . Karol Tyczyński trwa w postanowieniu już 8 miesiąc i nie narzeka . Warto posłuchać historii ojca trzech synów z ADHD I męża żony z ADHD . W Studio Wolny Mikrofon u Cezarego Ciszewskiego był już 3 krotnie na przestrzeni roku . Za pierwszym razem zapytany czy ma zamiar rzucić leki , po sekundzie odpowiedział : " Nigdy " . Teraz chwali sobie decyzję o odstawieniu mimo , że jego najstarszy syn świetnie się ma z lekami na ADHD . Bardzo ważne wyznanie i mocne przemyślane wnioski Karola Tyczyńskiego dadzą wielu adehadowcom wiedzę z doświadczenia i żródeł naukowych która ma moc . Karol bardzo solidnie podszedł do leczenia . Wieloetapowa i wielomiesięczna diagnoza nie pozostawiała złudzeń co do żródla neuroatypowości Karola . Leczył się medykinetem przez 3 lata co skutkowało ciężkim odstawieniem . Potem była concerta i wiele innych z welbutrimem na końcu . Przekonał się , że każdy lek działa dobrze przez 3 do 6 miesięcy i wtedy albo lekarz zaoisuje nowy albo .... Po 14 latach jest już przwie rok czysty . Historia bardzo pouczająca i bogata w wieloaspektowe spojrzenie na ADHD .

 UWAGA !!! goście Cezarego Ciszewskiego w podcaście ADHD UNDERGROUND : Vienio, dr.Lech Filippowicz, Roman Kurkiewicz, Stasia Budzisz, Hania Nobis, Mariusz Rutkowski, Karol Tyczyński, Małgorzata Łukasiewicz-Tyczyńska, Maciej Walentowski, Włodek Dembowski, Mikołaj Tyczyński, Ada Bernecka, Oskar Klamerus, dr. Anna Herman, Karolina Guzek, Michał Rusnarczyk, Paweł Krzesło, Piotrek Jawor, Anna Dobosz, Maria Strzeżek, Joanna Kaczmarzyk, Thrash Todd, Aleksander Sławiński , Ziemowit Szczerek , Tomek Lipiński , Nina Seroczanka , Karol Grygoruk , Nika Dybalska , Agata Kostecka Dziąg , Jakub Żulczyk , Maciej Walentowski , Magdalena Zwolińska , Adhd Couchini - Agata Kostecka Dziąg , Maria Sadowska , Beata Walentowska autor podcastu Cezary Ciszewski z Miasta W Komie i Studio Wolny Mikrofon Współtwórcy podcastu których pozdrawiam i bardzo szanuję z wdzięcznością : Bartosz Kozakiewicz (montaż) Mariusz Z Kochowa (oprawa graficzna) , Patrycja Karolak (natchnienie i społecznościówki), Paweł Taczała (sound design czołówki). Za konsultacje i wsparcie ogromna wdzięczność dla Kamil Dąbkowski z Black Hat Ultra, za stałą opiekę intelektualną Roman Kurkiewicz, za wciągnięcie do Mozaikowej Partyzantki Oskar Klamerus.

PATRONITE do wspierania https://patronite.pl/ADHDUNDERGROUND
mostra menos
Información
Autor Wolny Mikrofon
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca