Przebudzenie Ducha i Życie w Autentyczności: Rozmowy z Taisją i Mr. Good

20 de mar. de 2024 · 1h 6m 35s
Przebudzenie Ducha i Życie w Autentyczności: Rozmowy z Taisją i Mr. Good
Descripción

Odkryj ścieżkę do głębokiej transformacji i autentycznego życia w duchu i prawdzie w naszym najnowszym odcinku podcastu z Taisją i Mr. Good. W tym inspirującym spotkaniu odpowiadamy na pytania o...

mostra más
Odkryj ścieżkę do głębokiej transformacji i autentycznego życia w duchu i prawdzie w naszym najnowszym odcinku podcastu z Taisją i Mr. Good. W tym inspirującym spotkaniu odpowiadamy na pytania o to, jak stawić czoła wyzwaniom, znaleźć własną ścieżkę do szczęścia i żyć pełnią życia.Punkty kluczowe odcinka:
  • Wprowadzenie: Rozpoczynamy od omówienia naszego celu i misji - pomoc w odkrywaniu wewnętrznej mocy i duchowej świadomości.
  • Przełomowe decyzje: Poruszamy historie przełomowych decyzji i ich wpływ na życie, podkreślając znaczenie odwagi i posłuchu wewnętrznego głosu.
  • Dialog z wewnętrznym "ja": Dzieląc się technikami i praktykami, omawiamy, jak efektywnie komunikować się z własnym umysłem i duchem.
  • Rozwój duchowy w codzienności: Wskazujemy, jak rozwijanie duchowej świadomości wpływa na codzienne doświadczenia i percepcję świata.
  • Moc afirmacji "Jestem": Wyjaśniamy, jak afirmacje wpływają na naszą rzeczywistość, podkreślając moc słów "Jestem".
  • Interakcja z publicznością: Odpowiedzi na pytania słuchaczy, dalsza dyskusja na temat duchowego wzrostu i samoakceptacji.
  • Podsumowanie i refleksja: Zamykamy odcinek podsumowaniem głównych wniosków i zachętą do kontynuowania podróży rozwoju osobistego.
"Przebudzenie Ducha i Życie w Autentyczności" to Twoje zaproszenie do odkrywania głębi własnego "ja", znajdowania spokoju i radości w codziennym życiu. Przyłącz się do nas i pozwól, aby te rozmowy były przewodnikiem na Twojej ścieżce do wewnętrznej transformacji.

Informację o Talentach Ducha znajdziecie tu: https://www.taisjalaudy.org/blog/the-good-test Więcej o Talentach Umysłu - Test Gallupa tu: https://www.taisjalaudy.org/test-gallupa-darmowy-warsztat

Podążaj za mną i Mr Good tu:
Instagram: @taisjalaudy - https://www.instagram.com/taisjalaudy/ Facebook: https://www.facebook.com/TaisjaLaudy4You/

Żyj w Spełnieniu i Radości każdego dnia!
Taisja i Mr Good :)
mostra menos
Información
Autor Taisja Laudy
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca