Rozmowa #149. Jubileuszowy Festiwal Góry Literatury: wywiad z Dorotą Oczak-Stach

20 de jun. de 2024 · 45m 51s
Rozmowa #149. Jubileuszowy Festiwal Góry Literatury: wywiad z Dorotą Oczak-Stach
Descripción

W kolejnym podcaście porozmawiamy o jednym z najważniejszych literacko-społecznych wydarzeń w Polsce – Festiwalu Góry Literatury. Przed nami jubileuszowa, 10. edycja tego wyjątkowego festiwalu, która odbędzie się w dniach 4-14...

mostra más
W kolejnym podcaście porozmawiamy o jednym z najważniejszych literacko-społecznych wydarzeń w Polsce – Festiwalu Góry Literatury. Przed nami jubileuszowa, 10. edycja tego wyjątkowego festiwalu, która odbędzie się w dniach 4-14 lipca 2024 roku.


Festiwal Góry Literatury to prawdziwe święto literatury i kultury, a tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo bogato. Przez 11 dni w 23 lokalizacjach Ziemi Kłodzkiej i Aglomeracji Wałbrzyskiej odbędzie się rekordowa liczba ponad 150 wydarzeń. Ponad 230 gości odwiedzi miejsca takie jak Nowa Ruda, Kłodzko, Wałbrzych, Świdnica, Ludwikowice Kłodzkie oraz Zamek Sarny w Ścinawce Górnej.


W programie znajdziemy 11 koncertów, 9 pokazów filmowych, 5 wystaw, 2 przedstawienia teatralne oraz 33 warsztaty i seminaria Latającego Uniwersytetu Ludowego. Przede wszystkim jednak, Festiwal Góry Literatury będzie jak zawsze sceną dialogu, oferując spotkania, debaty i dyskusje ze znakomitymi gośćmi.


Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na rozmowę z Dorotą Oczak-Stach, rzeczniczką prasową Festiwalu Góry Literatury. Nasza rozmowa odbyła się w siedzibie Fundacji Olgi Tokarczuk, która jest organizatorem tego niezwykłego festiwalu. Dorota opowie nam więcej o tegorocznej edycji i zdradzi, co czeka na uczestników.


Zapraszam do posłuchania. Rozmawia Tomasz Kuriata.

FESTIWAL GÓRY LITERATURY 2024

PROGRAM FESTIWALU LITERATURY 2024
mostra menos
Información
Autor Tomasz Kuriata
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca