SG#071 Co zrobić, żeby ludziom chciało się chcieć - Dariusz Użycki

10 de mar. de 2019 · 40m 41s
SG#071 Co zrobić, żeby ludziom chciało się chcieć - Dariusz Użycki
Descripción

Coraz częściej najważniejsze staje się to, żeby w ogóle znaleźć pracownika, a co dopiero marzyć o jego motywacji. Pracodawcy zachodzą w głowę co zrobić, żeby ludzie chcieli dawać z siebie...

mostra más
Coraz częściej najważniejsze staje się to, żeby w ogóle znaleźć pracownika, a co dopiero marzyć o jego motywacji.

Pracodawcy zachodzą w głowę co zrobić, żeby ludzie chcieli dawać z siebie więcej na rzecz całej organizacji.

Czy istnieje sposób, który doprowadzi do tego, że ludziom będzie chciało się chcieć?

Istniej.

Dariusz Użycki opowiada o bardzo różnych metodach motywacji w tym także o własnych doświadczeniach z tworzenia procesu, który doprowadził do transformacji firmy, w której pracuje.

Jeśli chcesz lepiej poznać Dariusza Użyckiego, polecam wejść na jego stronę dariuszuzycki.com i posłuchać naszej rozmowy SG#060 Inżyniera przywództwa oraz zapoznać się z jego bogatym i różnorodnym doświadczeniem poniżej.

Dariusz Użycki po studiach na Wydziale Mechanicznym pracował przez rok jako inżynier odpowiedzialny za eksploatację techniczną pojazdów, następnie kontynuował pracę naukowo-badawczą na uczelni, uzyskując w 1993 roku tytuł doktora nauk technicznych. Na początku pozaakademickiej kariery pracował jako Training Manager w jednej z wiodących firm produkujących sprzęt gospodarstwa domowego (Whirlpool Polska), działając na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Następnie rozpoczął pracę w jednej z największych firm doradztwa personalnego w Europie (Mercuri Urval), początkowo jako konsultant a później jako Branch Manager i Country Manager w Polsce z pełną odpowiedzialnością P&L. Następnie był Dyrektorem Zarządzającym Deininger Consulting Sp. z o.o. w Warszawie (Executive Search). Odpowiadał za teren Europy Środkowo-Wschodniej łącznie z Rosją i tzw. krajami CIS.
Od 2014 roku współpracuje z Pedersen & Partners, jedną z najdynamiczniej rozwijających się globalnych firm Executive Search, gdzie jego praca ma również charakter międzynarodowy (Head of Industrial Sector CEE&CIS). Równolegle rozwija praktykę konsultingu osobistego dla menedżerów (Executive Coaching, Leadership Development, Self-reflection, Career-planning, Positioning, Communication), harmonijnie łącząc elementy doradztwa i coachingu.

Poza pracą nad Executive Search oraz konsultingiem osobistym, mój gość jest stałym lektorem organizującym i prowadzącym zajęcia w ramach:

– MBA-SGH (autorski pełny przedmiot, rozwój kariery i przywództwa)

– Canadian Executive MBA, SGH (autorski pełny przedmiot w języku angielskim)

– szeregu konferencji tematycznych organizowanych przez czołowe podmioty rynku.

Tematyka zajęć obejmuje główne takie zagadnienia, jak: przywództwo, komunikacja, planowanie kariery, budowanie równowagi życiowej menedżerów. Poza zawodowym i osobistym doświadczeniem, fundamentem zajęć oraz procesów coachingowych są także jego własne oryginalne analizy rynkowe (przeprowadzone samodzielnie lub we współpracy z partnerami – SGH, PwC, White&Case), dot. postaw i zachowań menedżerów, ich samooceny, wypalenia zawodowego, sytuacji menedżerek w Polsce, pozycjonowania na rynku pracy. Były one także przedmiotem publikacji w Harvard Business Review Polska oraz Przeglądzie Corporate Governance. Jest autorem szeregu artykułów w języku polskim i angielskim dołączonych do profilu LinkedIn.
mostra menos
Información
Autor Kamila Dzierżanowska
Organización Kamila Goryszewska
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca