Słuchawki, strojenie mózgu, piguły na autyzm i takie tam luźne gadki

Słuchawki, strojenie mózgu, piguły na autyzm i takie tam luźne gadki
7 de ene. de 2024 · 35m 20s

Echa wywiadu z panią Anną Parakiewicz, chaotyczne (jak to u nas) recenzjo-relacje z korzystania z różnych technik neuropsychologicznych, a także mikrobiota i dbanie o nią. Zaczynamy Nowy Rok na luzie....

mostra más
Echa wywiadu z panią Anną Parakiewicz, chaotyczne (jak to u nas) recenzjo-relacje z korzystania z różnych technik neuropsychologicznych, a także mikrobiota i dbanie o nią. Zaczynamy Nowy Rok na luzie. I wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziwaka! :)

Zapraszamy do słuchania, komentowania i pisania do nas na adres podcastwspektrum@gmail.com. A jeśli chcesz wesprzeć nasze techniczne starania o jak najlepszą jakość podcastu, wrzuć nam coś do skarbonki na lepszy sprzęt (żeby nie trzeba było tyle siedzieć nad obróbką audio... ;)) - https://buycoffee.to/polek

*

W spektrum myśli, w spektrum wrażeń, w spektrum autyzmu. Jesteśmy ze sobą już 20 lat i trochę o byciu razem wiemy. Ostatnio doszły do tego diagnozy autyzmu, więc znów wszystko się zmienia.

To nie jest podcast na temat neuroróżnorodności. To podcast wewnątrz neuroróżnorodności. O komunikacji w związku, o różnym postrzeganiu świata, siebie i innych ludzi, o relacji. Ale jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć również o autyzmie i ADHD, też możemy pobyć razem w eterycznym wymiarze pod księżycem, kiedy wszyscy inni już śpią i panuje błoga cisza.

Zapraszamy,
Karolina i nocny grajek
mostra menos
Información
Autor nocny grajek
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca