Ubezpieczenie fizjoterapeuty

19 de may. de 2024 · 2m 22s
Ubezpieczenie fizjoterapeuty
Descripción

https://ubezpieczeniapoludzku.pl/ubezpieczenie-fizjoterapeuty/ Ubezpieczenie fizjoterapeuty jest potrzebą ubezpieczeniową z którą często przychodzą do nas fizjoterapeuci. Jakich ubezpieczeń szukają fizjoterapeuci u nas?Fizjoterapeuci którzy wypełniają formularz kontaktowy na mojej stronie ubezpieczeniapoludzku.pl, mają różne potrzeby...

mostra más
Ubezpieczenie fizjoterapeuty
Ubezpieczenie fizjoterapeuty jest potrzebą ubezpieczeniową z którą często przychodzą do nas fizjoterapeuci.

Jakich ubezpieczeń szukają fizjoterapeuci u nas?Fizjoterapeuci którzy wypełniają formularz kontaktowy na mojej stronie ubezpieczeniapoludzku.pl, mają różne potrzeby ubezpieczeniowe. Szukają albo informacji na temat ubezpieczenia od utraty dochodu (prywatne ubezpieczenie chorobowe / prywatne L4), albo informacji o Inter Polska OC fizjoterapeuty, czy o OC fizjoterapeuty PZU.Zwykle, po rozmowie z doradcą ubezpieczeniowym, z którym łączę klientów, fizjoterapeuci decydują się na:Ubezpieczenie od utraty dochodu fizjoterapeuty w skrócieUbezpieczenie od utraty dochodu fizjoterapeuty opisuję w skrócie:
– ubezpieczenie od utraty dochodu dla fizjoterapeuty to taka lepsza, prywatna alternatywa do ubezpieczenia chorobowego od ZUS
– w przypadku Twojej choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) możesz się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu (nawet do 10-krotności rocznych dochodów)
– składka jest uzależniona od tego jak duże świadczenia chcesz otrzymać
– ubezpieczenia od utraty dochodu fizjoterapeuty nie można traktować jako kosztu uzyskania przychoduGdy skontaktuję już fizjoterapeutę z doradcą ubezpieczeniowym i doradcę z fizjoterapeutą, zwykle klienci pytają naszych agentów np o cenę OC dla fizjoterapeuty (czyli jaka duża będzie składka).Albo pytają o to co może wrzucić w koszty fizjoterapeuta. Często też fizjoterapeuci pracują na umowie B2B. A właśnie “samozatrudnieni” są często klientami decydującymi się na ubezpieczenie od utraty dochodu.
W jakich towarzystwach ubezpieczeniowych ubezpieczają się fizjoterapeuci?

Fizjoterapeuci ubezpieczają się między innymi w firmach: PZU, Inter, Lloyds, Leadenhall, Generali, Aviva.Sprawdź też:
mostra menos
Información
Autor Marcin Kowalik
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca