Ziaja LabStory. Pielęgnacja intymna #24

Ziaja LabStory. Pielęgnacja intymna #24
16 de abr. de 2024 · 21m 12s

Poruszamy dziś temat bardzo ważny i potrzebny, ale często… pomijany. Wiemy, że Wasze zapotrzebowanie na informacje w kwestii pielęgnacji intymnej jest duże. To jednak temat, na który często trudno nam...

mostra más
Poruszamy dziś temat bardzo ważny i potrzebny, ale często… pomijany. Wiemy, że Wasze zapotrzebowanie na informacje w kwestii pielęgnacji intymnej jest duże. To jednak temat, na który często trudno nam rozmawiać - i właśnie dlatego go poruszamy.

Wiele osób zastanawia się, czy produkty do higieny intymnej są naprawdę potrzebne, czy może to tylko zbędny wydatek. Obalamy ten mit - dowiedzcie się, dlaczego używanie odpowiedniego płynu do higieny intymnej jest tak istotne. 

W podcaście opowiadamy także o roli higieny intymnej w ogólnym zdrowiu człowieka. Czy higiena intymna dotyczy tylko kobiet? Czym produkty dedykowane strefom intymnym różnią się od „zwykłych” mydeł czy płynów do mycia ciała? Co wiemy o mikroflorze bakteryjnej tych okolic? O co chodzi tym pH i dlaczego jest tak ważne? 

Posłuchajcie! Jak zawsze z odcinka dowiecie się także więcej o produktach Ziaja. Jak często stosować te przeznaczone do pielęgnacji intymnej i czy zbyt intensywne ich używanie może zaszkodzić? Czy można używać ich do pielęgnacji innych części ciała?

Na te i inne pytania odpowiadamy w odcinku - zapraszamy! 
Marta i Natalia z LabStory
Wasze Ekspertki Ziaja
mostra menos
Información
Autor Ziaja
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca