ZWL 89: Wpływ rewolucji AI na pracę liderów

ZWL 89: Wpływ rewolucji AI na pracę liderów
14 de may. de 2024 · 50m 18s

Odcinek 89 podcastu Z Warsztatu Lidera „Wpływ rewolucji AI na pracę liderów” to rozmowa ze Sławomirem Kumką - dyrektorem Laboratorium Oprogramowania IBM w Krakowie, który jest odpowiedzialny za dostarczanie kompleksowych...

mostra más
Odcinek 89 podcastu Z Warsztatu Lidera „Wpływ rewolucji AI na pracę liderów” to rozmowa ze Sławomirem Kumką - dyrektorem Laboratorium Oprogramowania IBM w Krakowie, który jest odpowiedzialny za dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych i oprogramowania w wielu branżach, ze szczególnym uwzględnieniem sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz przetwarzania dużych zbiorów danych (Big Data, Data Science). Sławomir Kumka jest również inicjatorem i promotorem utworzenia unikalnej kwalifikacji zawodowej związanej z programowaniem komputerów kwantowych, która została oficjalnie zaakceptowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i
włączona do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce i Europie. Gość tego odcinka działa także w kontekście rozwoju postaw i kompetencji liderskich w organizacji ABSL.

Rewolucja technologiczna związana z rozwojem sztucznej inteligencji, która dzieje się na naszych oczach jest niewątpliwie przełomowym momentem, porównywanym często do rewolucji przemysłowej, czy wynalezienia elektryczności. Obecne czasy niosą ze sobą nowe wyzwania - zarówno dla liderów, jak i pracowników.

Czym jest AI, ML oraz Automatyzacja? Jakie wyzwania dla liderów niesie rozwój sztucznej inteligencji? Jakie kompetencje będą najbardziej pożądane w przyszłości?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu ze Sławomirem Kumką - ekspertem w dziedzinie rozwoju AI, który w rozmowie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wpływu rewolucji technologicznej na pracę liderów oraz całych zespołów w organizacjach.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:
1. Jakie są różnice pomiędzy AI, ML i Automatyzacją?
2. Jakie wyzwania czekają na liderów w czasach AI?
3. Jak sztuczna inteligencja wpływa na sytuację na rynku pracy i morale pracowników?
4. Jakie są wyzwania związane z wdrożeniem AI w Software Development?
5. Co możemy zrobić, żeby wykorzystać potencjał płynący z rozwoju sztucznej
inteligencji?

Linki do odcinka: 

Strona podcastu
LinkedIn Sławomir Kumka
mostra menos
Información
Autor Józef Kącki // Leaders Island
Página web -
Etiquetas

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca