• Antidiotum, Szwecja i hybrydowy T(r)uman Show

  27 MAY. 2024 · Sprawy wewnętrzne, czyli co się produkuje i co za moment będzie można obejrzeć. W temacie gadżetów: podcast.agent @ gmail.com postawienie małej kawy https://buycoffee.to/agencki postawienie większej kawy https://patronite.pl/agent
  35m 40s
 • Cztery i pół roku spokoju i nagle TO.

  11 MAR. 2024 · Po latach ciszy pojawia się bez zapowiedzi nowy odcinek #ANTIDIOTUM. Czy to jednorazowy strzał?  Czy można już odpalać wsparcie tego wiekopomnego projektu? Czy Pan Kleks pokona wielkiego elektronika? O tym wszystkim dowiecie się z poniedziałkowej pogadanki agentowej.
  32m 24s
 • O tym jak broniłem wolności słowa w sejmie.

  19 FEB. 2024 · Znowu o wolności słowa? No ileż można?!
  43m 30s
 • CZYTomasz - Polski Bajer, Monika Borys.

  9 FEB. 2024 · CZYTomasz, czyli przegląd smaczków zaznaczonych w książkach. Dzisiaj rpzechodzimy przez "notatki na marginesach" oraz zaznaczone fragenty książki Moniki Borys "Polski Bajer", którą sobie zazyczyłem na Święta, ale dopiero teraz złapałem chwilę by ją przeczytać. Zapraszam na nostalgiczno-parapetowo-paździerzową podróż prawie nówka polonezem! Jesli masz ochotę wspierać podcast na patronite.pl/agent, nie dawaj zadnego znaku. Wystarczy samo działanie!
  54m 11s
 • Doppelgänger Kleks

  8 ENE. 2024 · Hej dzieciaku, daj się porwać dziwnym ludziom na wyspę, gdzie nauczymy cię przytulać wściekłe psy! Dziś odcinek, w którym przepuszczam nową Akademię przez trzy filtry: Ja, niegdyś oglądający filmy z Kleksem na bieżaco; Ja, zawodowo od lat robiący filmy; Ja, obecnie ojciec kogoś z dzisiejszej grupy docelowej nowego filmu.
  1h 3m 17s
 • Sardynki wyklęte i wodzionka z przestrzeni dialogu.

  21 DIC. 2023 · Nieprzejęty przejęciami, odzyskiwaniem z odzysku, demokratyzacją suwerenizacji oraz relokacjami wzbogaceniowymi, zamykam rok premier w trzech agentowych kwadransach.
  48m 12s
 • Diabelski młyn frekwencji, czyli dlaczego NIE pokłócimy się w te święta.

  30 OCT. 2023 · Nie zmęczony kampanią budzę się i obserwuję nasze wesołe miasteczko. Będzie o frekwencji, o tym jak zjednoczyć skłocone rodziny, dlaczego pis udaje, że nie było jeszcze wyborów i coś takm jeszcze, już nie pamietam, bo i tak 99% audycji to spontan i improwizacja.
  41m 14s
 • Menger, Rainer, Snuser - o bieżących produkcjach filmowych uniwersum.

  17 JUL. 2023 · Rok 2023 to trzy premiery agentowych reportaży i dokumentów. Za nami premiera "From Socialism to Prosperity", przed nami opowieść o tym, jak poszerzenie przestrzeni wolności wyboru jest najlepszym lekiem na... raka płuc i oczywiście giga projekt ostatnich lat, czyli biografia Carla Mengera. O szczegółach i aktualnym stanie działań w dzisiejszym odcinku Agenta. Podcast oraz reportaże wspierasz na patronite.pl/agent Do usłyszenia! Agento
  30m 18s
 • Na Początek Roku

  11 ENE. 2023 · Dziś słówko o pato-automobilerce, wielka prośba o pomoc przy reportażu oraz odpowiedzi na komentarze. Zapraszam.
  43m 37s
 • Na Koniec Roku

  31 DIC. 2022 · Czy Nowa Nadzieja potknie się o Ostatnich Jedi?
  43m 49s

Nie Zapraszam Państwa. Nagrywam w stylu wolnym. Kiedyś dominowały newsy, dziś luźne relacje z otaczającego świata. Tym bardziej nieoczywiste im bardziej zagłębiam się w kolejny projekt medialny.

mostra más
Nie Zapraszam Państwa.
Nagrywam w stylu wolnym. Kiedyś dominowały newsy, dziś luźne relacje z otaczającego świata. Tym bardziej nieoczywiste im bardziej zagłębiam się w kolejny projekt medialny.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca