Portada del podcast

Anna Madka Boska

 • #63 Grudzień, Głupiec i realny optymizm

  10 DIC. 2023 · Co mają wspólnego Jim Collins, Eckhart Tolle i Tarot? To pozornie absurdalne połączenie prowadzi nas do duchowej inspiracji na grudzień 2023. Posłuchaj i wzmocnij swoją Moc!
  Escuchado 11m 47s
 • #62 Pełnia w Bliźniętach i Błędy Poznawcze

  27 NOV. 2023 · Dwie twarze Bliźniąt to symbol komunikacji ze światem zewnętrznym i wewnętrznym. Jaki pięknie potrafimy sobie szkodzić, trzymając się utartych schematów myślowych i jak zatrzymać się na tej myślowej autostradzie - rzecz o błędach poznawczych.
  Escuchado 32m 48s
 • #61 Transformacyjny Nów w Skorpionie

  14 NOV. 2023 · Transformacji ciąg dalszy! Tym razem najintensywniejszy w Zodiaku, Skorpion, przynosi energię, która ujawnia to, co ukryte i wydobywa "niechciane" emocje. Nów to też okres intencji. Jak zatem wykorzystasz ten okres, by zrobić kolejny krok ku poczuciu spełnienia? Posłuchaj, co mówią Karty Wyroczni i ...go with the flow!
  Escuchado 15m 4s
 • #60 Pełnia w Byku i Moc w Listopadzie

  31 OCT. 2023 · Co ma wspólnego Jezus z Prawem Przyciągania? Hmm to wcale nie takie trudne, jak myślisz! Tam gdzie Twoja uwaga, tam energia. Gdzie Twoja energia, tam rzeczy zaczynają się dziać. Energia braku przyciąga brak, energia obfitość - właśnie obfitość. Użyj swej wewnętrznej Mocy, by poczuć wdzięczność i.. swoją wartość.
  Escuchado 8m 38s
 • #59 W październiku rozgość się na tronie swojego życia

  13 OCT. 2023 · Październikiem włada Cesarz - sprawcza, męska energia, która mówi o osiąganiu spełnienia w życiu. A Anna Madka Boska podpowiada, jak odkryć swoją misję i przłożyć ją na działanie.
  Escuchado 16m 8s
 • #58 Równonoc jesienna i moc wdzięczności

  21 SEP. 2023 · W tym równonocnym odcinku eksploruję potężne znaczenie równonocy jako czasu zbierania plonów i dożynek. To idealny moment, aby uświadomić sobie nasze wewnętrzne zasoby, które pozwoliły nam osiągnąć nasze cele przez ostatnie 6 miesięcy od równonocy wiosennej. Dzielę się też prostym ćwiczeniem, które pomaga nas usadzić w teraźniejszości i czerpać z wdzięczności siłę do aktywnego działania.
  Escuchado 15m 52s
 • #57 Wrzesień. Śmierć i odrodzenie

  8 SEP. 2023 · W naszej wędrówce po kolejnych miesiącach roku dochodzimy do września, któremu patronuje Karta Śmierć. Śmierć to koniec cyklu, to pozbycie się tego, co już nie służy, by zrobić miejsce na nowe. Śmierć to odrodzenie do nowego etapu życia. Co zrobić, by być gotowym na nowe? Jak skorzystać z potencjału, który niesie ze sobą Śmierć?
  Escuchado 18m 17s
 • #56 Iluzje Ego i Pełnia w Rybach

  28 AGO. 2023 · Co robić, gdy głowę przepełniają dręczące myśli? Jak poradzić sobie z iluzjami tworzonymi przez Ego? Dwie pełnie w miesiące zdarzają się raz na ok. 3 lata. Obecna pełnia w Rybach przynosi tematy zgłębiania duchowości, a przede wszystkim używania umysłu nadświadomego w codziennym życiu. By usłyszeć głos intucji potrzebujemy wznieść się poza poziom Ego. Posłuchaj, by dowiedzieć się, od czego zacząć!
  Escuchado 18m 43s
 • #55 Cesarski sierpień i moc teraźniejszości

  31 JUL. 2023 · Sierpień to czas żniw. Aby móc się nim cieszyć, musi być spełnionych kilka warunków. Posłuchaj i dowiedz się, na czym skupić się w sierpniu i jak moc teraźniejszości pomoże Ci na Twojej drodze.
  Escuchado 13m 33s
 • #54 Nów w Raku i Oczekiwanie Cudownej Przemiany

  15 JUL. 2023 · Nów w Raku daje nam możliwość bliskiego przejrzenia się naszym emocjom i temu, co je wywołuje. W tym odcinku podaję Wam 10 pytań, w które warto się zanurzyć, by skorzystać z potencjału tego okresu. Dodatkowo - krótkie rozważanie dotyczące oczekiwania na zbawcę...i czy rozwój jest obowiązkowy?
  Escuchado 17m 55s

Anna Madka Boska to podcast stworzony dla osób, które nie boją się sięgać poza stereotypy i ograniczenia wymyślone przez człowieka. Jesteś ciekawska i wiesz, że nie jesteśmy tutaj bez przyczyny...

mostra más
Anna Madka Boska to podcast stworzony dla osób, które nie boją się sięgać poza stereotypy i ograniczenia wymyślone przez człowieka.

Jesteś ciekawska i wiesz, że nie jesteśmy tutaj bez przyczyny i że każdy z nas ma Misję oraz Talenty, by tę Misję realizować?

Jesteś zmęczona powielaniem schematów rodzinnych, życiem od-do? Szukasz spełnienia i obfitości i czujesz, że droga do nich wiedzie przez Ciebie samą?

Nazywam się Ania Morzy-Brzosko i wspieram innych podróżników w ich drodze do zrozumienia swojej Misji na Ziemi i jej realizowania. Razem zajrzymy do najodleglejszych zakątków Twojej Duszy.
Twoja odwaga do stawiania czoła Cieniom i asertywność w uznaniu Twojego Blasku są warunkiem niezbędnym do osiągnięcia radości życia i przelania jej na Twoje dzieci, na Twoją rodzinę. To JEST droga usłana różami - piękna i obfita, ale również bolesna. Nie jesteś w niej sama.

Jak Ci mogę pomóc?
Pracuję z Wysokimi Energiami, używając regresji, coachingu, mentoringu, technik oddechowych, EFT, soul body fusion, technik medytacyjnych, mindfulness, uwalania uczuć, oczyszczania energetycznego, podróży emocjonalnej.
Podczas konsultacji wstępnej określamy, gdzie jesteś a gdzie dążysz i co Ci w tym pomoże.
Program kolejnych sesji jest oparty o Święty Projekt Duszy - wykonuję dla Ciebie pełny odczyt i używamy go jako drogowskazu w podróży ku realizacji Twojej Misji i poczuciu radości życia.

Do zobaczenia!

Zapraszam do współpracy:
annamadkaboska@gmail.com
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca