• 14m 35s
 • #26 Najlepsza metoda na innowacje - Design Thinking w pigułce

  28 MAY. 2024 · W dzisiejszym odcinku zanurzymy się w świat Design Thinking – innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów. Opowiemy o jego historii, od korzeni w Bauhaus po współczesne osiągnięcia Davida Kelley'a i d.school. Omówimy również kluczowe etapy procesu: empatyzację, definiowanie problemu, generowanie pomysłów, prototypowanie i testowanie. Podzielimy się praktycznymi wskazówkami, jak efektywnie stosować tę metodę oraz dlaczego warto skupić się na potrzebach użytkowników. A na koniec zaprosimy Was na nasze warsztaty. Jeśli jesteście pracownikami ING Hubs Poland  będziecie mogli zgłębić Design Thinking w praktyce. Enjoy!
  20m 34s
 • #25 Small Talk z Ekspertem - Mateusz Sądaj

  14 MAY. 2024 · Z Mateuszem Sądajem, psychologiem biznesu, Agile Coachem oraz Transformation Expert Leadem rozmawiamy o przyszłości oraz o tym jak się do niej przygotować, zarówno na poziomie indywidualnym jak i organizacyjnym. Poruszamy temat trendów i mega trendów, przy okazji sprawdzając czy trendy przeszłości zakorzeniły się w naszej, obecnej rzeczywistości oraz zdradzamy jakie meta - kompetencje będą nieodzwone jesli chcemy być skuteczni w świecie BANI. Jeżeli ten odcinek zainspiruje Was do zadawania pytań, Mateusza mozecie znaleźć na: https://www.linkedin.com/in/mateusz-sadaj/ https://mateuszsadaj.pl/ Enjoy!
  1h 31s
 • #24 Radical Candor Toolbox - Budowanie relacji w pracy

  30 ABR. 2024 · W tym odcinku mówimy o tym jak budować relacje w miejscu pracy. Zdrowe relacje są podstawą koncepcji Radical Candor. Oprócz tego śmiejemy się z polskich tytułów książek i filmów, kozaczymy w Tekkena oraz podsyłamy kilka inspiracji z miejsca w którym pracujemy!
  26m 10s
 • #23 Tam gdzie troska łączy się z konfrontacją - Radical Candor 1/4

  16 ABR. 2024 · W tym odcinku podcastu poruszamy temat destrukcyjnej empatii, manipulacyjnej nieszczerości, raniącej agresji oraz radykalnej szczerości. Te cztery elementy skłądają się na koncepcję Radical Candor autorstwa Kim Scott.  Oprócz tego wracamy do najpopularniejszego odcinka bajki "Laboratorium Dextera", przywołujemy królową śląskich zup i wspominamy szalony teletulrniej "Idź na całość". Enjoy!
  20m 52s
 • #22 Lean Toolbox vol. 1 - 7 kroków skutecznego rozwiązywania problemów

  2 ABR. 2024 · Problemy były, są i będą. Napotykamy je w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jak już się pojawiają to próbujemy ich unikać i nawet przez jakiś czas nam to wychodzi :) Skoro i tak nie możemy ich uniknąć to nauczmy się skutecznie je rozwiązywać. Ta umiejętność bardzo szybko przełozy się na Waszą efektywnosć. Bo problemów nie brakuje za to niewiele jest osób które potrafi skutecznie sfacylitowac proces ich rozwiązywania. To co Wam dzisiaj pokażę to 7 kroków skutecznego rozwiązywania problemów. I założę się, że każdy z Was te kroki zna. Ale siłą tego podejście nie jest jakaś rewolucyjna, nowa metoda, albo nowa wiedza. Tylko coś co każdy z nas zna, może szybko zastosować.  Enjoy!
  12m 4s
 • #21 5 rad dla młodszej Kai

  19 MAR. 2024 · Masz takie zdania, które powinieneś usłyszeć w życiu zawodowym szybciej - żeby nie popełnić pewnych błędów lub żeby wiedzieć, że to co robisz jest ok? Ja mam i chciałam się nimi z Wami podzielić. Dzisiaj bardzo personalnie i subiektywnie o tym co powiedziałabym Kaji zaczynającej corpo pracę. Może i ty potrzebujesz to usłyszeć! Kaja
  15m 41s
 • 14m 53s
 • 27m 55s
 • #18 Brak energii na warsztacie? Spróbuj tych energizerów

  6 FEB. 2024 · Z tego odcinka dowiesz się co zrobić, jako facylitotora lub szkoleniowiec, gdy energia grupy zaczyna spadać. W podcaście mówimy o tym jakich narzędzi używamy aby "rozruszać" grupę po lunchu (co jest największym wyzwaniem prezentera) oraz w jaki sposób, szybko i bezboleśnie, zbudować komfortową atmosferę podczas warsztatów.
  25m 1s

Tu Kaja i Dawid, a ty jesteś na kanale Antifragile. Naszą misją jest dostarczanie wiedzy ze świata Agile. Nie chcemy kopiować uniwersyteckich teorii, które spinają się jedynie w podręcznikach. Dlatego...

mostra más
Tu Kaja i Dawid, a ty jesteś na kanale Antifragile. Naszą misją jest dostarczanie wiedzy ze świata Agile. Nie chcemy kopiować uniwersyteckich teorii, które spinają się jedynie w podręcznikach. Dlatego naszą dewizą jest szczerość i pragmatyzm. Dodajmy do tego dwa różne charaktery i doprawmy odrobiną dowcipu.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca