• AP56 Ciąg dalszy rozmów z cyklu "Pogawędka zawodowa"

  3 JUN. 2024 · Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Automatycznego Podcastu z cyklu Pogawędka Zawodowa. Omawiane są w nim kwestie związane z zabezpieczeniami systemów. Kamil i Mikołaj rozmawiają o trudnościach jakie moga powstać podczas tworzenia architektury systemu jego zabezpieczeń. Poruszają również tematy związane z relacją projektant - inwestor - użytkownik.
  51m 20s
 • AP55 Ciąg dalszy rozmów z cyklu "Pogawędka zawodowa"

  22 MAY. 2024 · Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Automatycznego Podcastu z cyklu Pogawędka Zawodowa. Omawiane są w nim kwestie związane z pracą na statkach na obiektach bloków energetycznych. Poruszany jest również temat budowy elektrowni jądrowej w Polsce oraz relacja z niedawno zakończonego BALTIC NUCLEAR ENERGY FORUM i warsztatów odbywających się po dwóch dniach konferencji.
  42m 16s
 • AP54 Praca inżyniera automatyka w zespołach międzynarodowych

  8 MAY. 2024 · Ten odcinek jest poświęcony pracy w zespole międzynarodowym. Kamil i Mikołaj omawiają w nim strategie radzenia sobie z nauką języka obcego, rozwiązywania nietypowych sytuacji oraz radzenia sobie z różnicami kulturowymi w zespole. Zapraszamy do wysłuchania!
  51m 17s
 • AP53 Inżynier systemu. Kim jest i co robi?

  22 ABR. 2024 · Inzynier Systemu -  czy o czymś Ci to mówi? Jeśli nie, to zapraszamy do wysłuchania tego odcinka, w którym to Kamil przybliży temat pracy związany z tym zawodem. Jeśli jest ci znany ten tytuł pracy to również zachęcamy odsłuchać ten odcinek i zweryfikować go ze swoim wyobrażeniem o zawodzie jakim jest Inżynier Systemu.
  38m 54s
 • AP52 Cykl rozmów o nazwie "Pogawędka zawodowa"

  8 ABR. 2024 · Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka Automatycznego Podcastu, w którym Kamil i Mikołaj dzielą się swoimi doświadczeniami z ostatnich tygodni. Poruszają tematy związane z łącznością satelitarną, siecią PROFIBUS, dźwigiem morskim i innymi wyzwaniami, z którymi musieli się zmierzyć. Zapraszamy do wysłuchania!
  49m 32s
 • 1h 13m 44s
 • 29m 20s
 • 42m 25s
 • 22m 15s
 • 35m 9s

Automatyczny Podcast to audycja, w której Kamil Jastrzębski rozmawia o automatyce. Zagląda za kulisy działania firm integratorskich, dyskutuje o problemach działów utrzymania ruchu, dostarcza merytorycznej i sprawdzonej wiedzy. Zaprasza ciekawe...

mostra más
Automatyczny Podcast to audycja, w której Kamil Jastrzębski rozmawia o automatyce. Zagląda za kulisy działania firm integratorskich, dyskutuje o problemach działów utrzymania ruchu, dostarcza merytorycznej i sprawdzonej wiedzy. Zaprasza ciekawe osoby, które odniosły osobisty i zawodowy sukces. Mówi o nowinkach technicznych, a wszystko po to, aby pomóc Ci w codziennej pracy. Ten podcast najdziesz na stronie automatycznypodcast.pl
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca