Portada del podcast

Biznes - Logistyka - Pasja.

 • Biznes Logistyka Pasja - odc. 13 - Marcin Zasuń & Maciej Mazur

  14 JUN. 2024 · W Groupe CAT żywo interesujemy się zagadnieniami, które mają przyszłość i mogą znacząco wpłynąć na kształtowanie branży transportowej, a elektromobilność jest niewątpliwie jednym z nich. Dlatego, idąc za ciosem, spotkaliśmy się również w ramach naszego podcastu z Maciejem Mazurem, bodaj największym promotorem elektromobilności w Polsce - a przede wszystkim współzałożycielem i prezesem PSNM, jednej z największych organizacji skupiających się na rozwoju nowej mobilności, prezydentem AVERE - The European Association for Electromobility, od 2012 r. związanym z branżą paliw alternatywnych. W rozmowie, prowadzonej przez naszego CAT-owego kolegę, Marcina Zasunia, padło wiele wątków, m.in: → o historii motoryzacji jako historii naturalnych zmian i płynnych przejść na nowe środki transportu, towarzyszącym przemianom społecznym; → o tym, czy realne jest wprowadzenie elektromobilności w Polsce na większą skalę; → o zaletach nowej mobilności, nie tylko pod względem ekologiczności; → o wyzwaniach infrastrukturalnych związanych z wprowadzaniem “elektryków” w transporcie; → o wykluczeniu komunikacyjnym; → o czymś więcej, niż tylko pasji do propagowania elektromobilności - tutaj fani Arsenalu szeroko się uśmiechną Serdecznie zapraszamy do wysłuchania! ------------------- At Groupe CAT, we take a keen interest in issues that have a future and can significantly shape the transport industry, and electromobility is undoubtedly one of them. That's why, as part of our podcast, we met with Maciej Mazur, perhaps the biggest promoter of electromobility in Poland - and, above all, co-founder and president of PSNM - We drive new mobility!, one of the largest organisations focusing on the development of new mobility, president of AVERE - The European Association for Electromobility, and involved in the alternative fuel industry since 2012. The discussion, moderated by our CAT colleague Marcin Zasuń, covered many topics, including: → about the history of motoring as a story of natural change and smooth transitions to new modes of transport, accompanied by social change; → whether it is realistic to introduce electromobility on a large scale in Poland; → on the benefits of new mobility, not only in terms of environmental performance; → on the infrastructural challenges associated with the introduction of "electric" transport; → on the exclusion of transport; → about more than just a passion for promoting electromobility - Arsenal fans will get a big smile out of this 😁 You are welcome to listen! #GroupeCAT #committedtoyourlogistics
  Escuchado 31m 51s
 • Biznes Logistyka Pasja - odc. 12 - Tomasz Zarzycki & Andrey Godlevsky

  31 MAY. 2024 ·  To say that this has been the most difficult interview we have ever had is an understatement. Our guest today is Andrey Godlevsky, Country Manager of CAT Cargo Ukraine - a unit operating in a country at war. At times like these, solemn words come to mind: about heroism in wartime, about resilience in times of trial, about the incredible strength of the team that makes the impossible possible... but the story Andrey tells us is exactly that. Emotional, powerful, true. We are at a loss for words to express our deep admiration for the entire CAT Cargo Ukraine team, who have found a way to navigate the new reality and successfully implement the group's strategy. Thank you for this incredible lesson, which comes from circumstances beyond reason. We invite you to listen and encourage you to leave a 'footprint' in the comments - we believe that words of support and kindness are invaluable in this situation.
  Escuchado 35m 52s
 • Biznes Logistyka Pasja - odc. 11 - Tomasz Zarzycki & Alicja Woźniczka

  15 MAY. 2024 · Artystka w świecie logistyki? Czy da się to pogodzić? Historia naszej dzisiejszej rozmówczyni, Alicji Woźniczki (Business Development Managerki CEE) potwierdza, że CAT przyciąga różne talenty! 27 lat w logistyce, 12 lat sprzedaży i przejście przez wszystkie działy firm, by lepiej poznać perspektywę klienta - Alicja potrafi o swojej pasji, jaką jest sprzedaż opowiadać… bardzo pasjonująco. W tym odcinku http://m.in/. o: → motywacji do rozwoju, jaką daje dział sprzedaży; → o nieodzownych kompetencjach sprzedażowych, takich jak: otwartość na ludzi, znajomość psychologii, umiejętność słuchania i wsłuchiwania się w potrzeby innych; → o gotowości do zmian i redefinicji strategii sprzedażowych wynikających z analizy sytuacji rynkowej; → o sztucznej inteligencji, która, nie zastąpi spotkań oko w oko z klientem, ale której roli nie można zignorować we współczesnym świecie; → o ewolucji kanałów socialmediowych we wsparciu sprzedaży; → o potrzebie game-changerów w każdej firmie; → o trzymaniu ręki na pulsie branży - udziale w spotkaniach, wydarzeniach, webinarach, które pozwalają poszerzyć perspektywę; → o ogrodnictwie i projektowaniu jako przestrzeni, która daje oddech i satysfakcję… i o aktualizowanej co roku liście marzeń do spełnienia,. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do wysłuchania tej rozmowy!
  Escuchado 36m 11s
 • Biznes Logistyka Pasja - odc. 10 - Tomasz Zarzycki & Marek Cholewa

  14 MAR. 2024 · Czy papier jest, jak głosi znane przysłowie, cierpliwy? Tego nie wiemy. Ale wiemy, że Marek Cholewa, nasz kolejny podcastowy gość, od 20 lat z ogromną cierpliwością, rezyliencją i pasją funkcjonuje w kapryśnej branży papierniczej.☝ O czym rozmawiamy z obecnym prezesem firmy Europapier, a prywatnie entuzjastą sportów wodnych? 👉O strategiach „First of all” i „Last man standing, a także o tym, co oznaczają dla firmy; 👉O łańcuchu dostaw w branży papierniczej i dlaczego określenie „rollercoaster” świetnie do niego pasuje; 👉O reakcji na fluktuacje w branży wywołane przez pandemię, trendy eko i cyfryzację; 👉O byciu doradcą a nie wyłącznie sprzedawcą jako przewadze konkurencyjnej; 👉O owocnej logistycznej współpracy z Groupe CAT; 👉I oczywiście o pasjach, które pozwalają złapać oddech. Zapraszamy do oglądania słuchania i dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami!
  Escuchado 30m 17s
 • Biznes Logistyka Pasja - odc. 9 - Katarzyna Skrzypczak & Jacek Santorski

  21 FEB. 2024 · Na tę rozmowę szykowaliśmy się od dawna i czekaliśmy na nią z nieukrywaną ekscytacją. Nic dziwnego – w kolejnym odcinku naszej serii podcastów mieliśmy zaszczyt gościć Jacka Santorskiego, guru psychologii społecznej i biznesu, który od dwóch dekad prowadzi działalność doradczą dla właścicieli i zarządów firm, także w ramach Akademii Psychologii Przywództwa przy Politechnice Warszawskiej. Z naszym znamienitym gościem poruszyliśmy szereg ważkich tematów: -typy przywództwa i ich wzajemne przenikanie się; -folwarczny vs korporacyjny system zarządzania; -spójność wewnętrzna firmy i lidera jako czynnik przyciągający talenty; -elementy, które powinna zawierać kultura firmy, by inspirować pracowników; -budowanie porozumienia z młodymi pokoleniami; -kobiety na pozycjach liderskich; -logistyka jako branża szczególnie wymagająca twórczego przywództwa. Serdecznie zapraszamy do przesłuchania i refleksji!
  Escuchado 35m 40s
 • Biznes Logistyka Pasja - odc.8 - Tomasz Zarzycki & Mariusz Gerałtowski

  8 FEB. 2024 · Ósmy odcinek naszego podcastu "Biznes. Logitstyka. Pasja" to fascynująca i gęsta od wątków rozmowa z Mariuszem Gerałtowskim. Nasz rozmówca jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Managerów Logistyki i Zakupów, a prywatnie - ojcem dwójki dorastających dzieci i pasjonatem sportu. Porozmawialiśmy m.in. o: -> idei Stowarzyszenia, którego misją jest stworzenie centrum kompetencji zakupowych i logistycznych; -> automatyzacji, digitalizacji i roli sztucznej inteligencji w rozwoju branży, a także wyzwaniach, jakie stawiają przed nami; -> inicjatywie Top Young 100 i słuchaniu głosu młodych; -> kampanii "Przetargowe bingo" będącej próbą podjęcia dialogu o dobrych praktykach; -> potrzebie samorealizacji i szukaniu chwil oddechu. Serdecznie zapraszamy do wgłębienia się w najgorętsze branżowe aspekty z perspektywy naszego gościa!
  Escuchado 39m 26s
 • Biznes Logistyka Pasja - odcinek 7 - Tomasz Zarzycki i Jacek Karcz

  25 ENE. 2024 · Z "rodziny transportowej" do branży TSL! W dzisiejszym odcinku podcastu "Biznes. Logistyka. Pasja", naszym gościem jest Jacek Karcz - logistyk z krwi i kości, doktor nauk ekonomicznych ze specjalizacją w logistyce. Z tego odcinka dowiecie się m.in.: ✅ Jak wygląda współpraca między biznesem a branżą edukacyjną we współczesnych czasach; ✅ Jakie wyzwania stoją przed systemem edukacji w Polsce w zakresie kształcenia talentów w branży TSL. Zapraszamy do wysłuchania siódmego odcinka naszego podcastu i podzielenia się Waszymi spostrzeżeniami! Powered by Groupe CAT. Inspired by people.
  Escuchado 44m 30s
 • Biznes Logistyka Pasja - odcinek 6 - Tomasz Zarzycki i Rafał Kula

  16 ENE. 2024 · Szósty odcinek naszego podcastu „Biznes. Logistyka. Pasja”, a w nim: - Jakie nowe ryzyka w branży TSL niosą za sobą nowe czasy? - Dokąd zmierza branża ubezpieczeniowa? - Dlaczego logistyka kontraktowa to ciekawy case dla brokera ubezpieczeniowego? - Jakie są wyzwania związane z postępującą elektryfikacją? - O inspiracji ludźmi i przesuwaniu granic… … a także o wielu innych rzeczach rozmawiamy z Rafałem Kulą, Dyrektorem ds. Ubezpieczeń Flotowych Alfa Strategy Zapraszamy do wysłuchania! Powered by Groupe CAT. Inspired by people.
  Escuchado 28m
 • Biznes Logistyka Pasja - odcinek 5 - Roman Żukowski i Małgorzata Galas

  10 ENE. 2024 · 5-ty odcinek podcastu Biznes Logistyka Pasja, a w nim https://www.linkedin.com/in/ACoAAB7GWvkBVUrrVeyA6Xs8CsP5WX2OYwcLcRQ z CAT LC Polska rozmawia z https://www.linkedin.com/in/ACoAAAaSaRUBLhSP3wHoLVYL3lLobqgconq-6Ug z firmy https://www.linkedin.com/company/yamaha-motor-company/ 👉 o elektromobilności i zmianach na rynku motoryzacyjnym 👉 o zmianach i trendach w branży TSL i w portfolio Yamahy 👉 o tym czy rower elektryczny może wyprzeć klasyczne produkty Yamahy? 👉 o tym skąd pomysł na pracę w branży motoryzacyjnej? 👉 o tym czy biohacking może pomóc w pracy sprzedażowej? 👉 o tym czy pozapracowe pasje mogą pomóc w codziennej pracy? Powered by Groupe CAT. Inspired by people.
  Escuchado 22m 29s
 • Biznes Logistyka Pasja - odcinek 4 - Tomasz Zarzycki i Michał Weralski

  4 ENE. 2024 · "To co jest z jednej strony wymagające, a z drugiej bardzo fajne w branży logistycznej to to, że doświadczenie i kolejne lata, spotkania z klientami, przeglądanie ich problemów, ich rozwiązań logistycznych dają pewne doświadczenie, które później umożliwiają szukanie rozwiązań. ... I to jest coś, czego nie dowiemy się z książek, co przychodzi z kolejnymi latami doświadczenia. To też powoduje, dlaczego praca w branży logistycznej jest taka ciekawa". Zapraszamy Was do wysłuchania i poznania kolejnej inspirującej historii - historii dyrektora sprzedaży CAT LC Polska Michała Weralskiego, który lata temu porzucił windsurfing na rzecz logistyki. Czy było warto? Dlaczego warto pracować w logistyce? Jakiego rozwoju można spodziewać się wchodząc do branży TSL? Jak z sukcesem sprzedawać usługi logistyczne? Z jakimi wyzwaniami mierzą się dzisiaj logistycy i operatorzy logistyczni i co wyróżnia CAT LC Polska od innych operatorów logistycznych? Jaki jest patent naszego gościa na work-life balance i czym zainspirował go Mateusz Kusznierewicz? Tego wszystkiego dowiecie się z kolejnego odcinka naszego podcastu. Powered by Groupe CAT. Inspired be people. #groupecat #catlcpolska #TSL #logistyka #biznes #pasja #podcast
  Escuchado 32m 53s

Biznes - Logistyka - Pasja. Powered by Groupe CAT. Inspired by people. Rozmawiamy o biznesie, logistyce, branży TLS (transport - logistyka - spedycja) oraz ludziach stojących za tymi biznesami i...

mostra más
Biznes - Logistyka - Pasja. Powered by Groupe CAT. Inspired by people.
Rozmawiamy o biznesie, logistyce, branży TLS (transport - logistyka - spedycja) oraz ludziach stojących za tymi biznesami i ich pasjami.

#biznes #logistyka #transport #cargo #groupecat #catcargologistics #catlcpolska
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca