Portada del podcast

Biznesowe Potyczki Językowe

 • Jak podcast pomógł mi zbudować markę – wywiad gościnny u Marianny Nurkowskiej

  9 MAY. 2024 · Historia zatacza koło. Niemal 5 lat temu stawiałam pierwsze kroki w świecie podcastu, dziś sama jestem nie tylko podcasterką, ale też: - podcast managerką, - specjalistką od dźwięku, - mentorką przyszłych producentek podcastów. W jaki sposób audycja „Biznesowe Potyczki Językowe” pomogła mi zbudować rozpoznawalną markę? Jak wspiera mój biznes w tej chwili?  Zapraszam Cię do wysłuchania wywiadu, do którego zaprosiła mnie Marianna Nurkowska, montażystka, podcast managerka, autorka „Podcastomanii”. Zdradzam jej kulisy mojej przygody z podcastem – biznesowym i nie tylko.   Rozmowę udostępniam u siebie dzięki uprzejmości Marianny Nurkowskiej. Oryginał znajdziesz na stronie audycji „https://open.spotify.com/episode/4MPO5avndAMtFQFzo94XDm?si=d1cf5930757344bd”.   
  Escuchado 49m 54s
 • Siła różnic w zespole – 3 wnioski ze szkolenia

  25 ABR. 2024 · Dwa dni, aby usprawnić relacje w Twoim zespole – czy to możliwe? Z tym narzędziem tak! - Prowadzisz własną firmę? - Jesteś liderką zespołu? - Chcesz świadomie zarządzać swoim teamem?  Sprawdź, co Was różni i przekonaj się, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce! ---- LinkedIn L&T Empowerment: https://www.linkedin.com/company/lt-empowerment kontakt@wingperson.pl
  Escuchado 10m 27s
 • Te błędy w rekrutacji słono Cię kosztują – 5 kroków, aby ich uniknąć

  11 ABR. 2024 · Myśl o ponownej rekrutacji przyprawia Cię o ból zębów? Te 5 kroków pozwoli Ci przejść przez nią gładko! „Szkolimy ich 3 miesiące, a oni odchodzą, jak tylko zakończy się wdrożenie. To straszna strata pieniędzy, nie mówiąc o innych zasobach!”   Takie słowa usłyszałam od team leaderki w dziale Call Center pewnej firmy. I doskonale rozumiem jej frustrację! W końcu taki onboarding to aż 3 miesiące:   - intensywnych szkoleń, - wypłat i innych kosztów zatrudnienia (sprzęt, ubezpieczenie, składki), - zaangażowania, czasu i energii poświęconych danemu pracownikowi.    A po tym wszystkim nie usłyszysz nawet „dziękuję”, tylko musisz zaczynać całą zabawę od nowa.    Chcesz uniknąć takich sytuacji? Zastanawiasz się, co wpływa na decyzję kandydatów i jak usprawnić onboarding w Twojej firmie?    Wysłuchaj podcastu i poznaj 5 sposobów na to, aby usprawnić rekrutację w Twojej firmie! 
  Escuchado 15m 10s
 • Nikt pani nie będzie słuchał – case study wycofanego pracownika

  28 MAR. 2024 · Niektórzy mówią o nich, że są leniwi, inni, że zadzierają nosa lub nie mają nic mądrego do powiedzenia. Jedno jest pewne – szefowie rzadko dostrzegają ich potencjał. A szkoda, bo mogliby zyskać prawdziwego asa w zespołowym rękawie.  O kim mowa? Wysłuchaj odcinka i poznaj case study wycofanego pracownika. Zapraszam!
  Escuchado 14m 17s
 • 5 wyzwań empatycznego lidera

  14 MAR. 2024 · W swojej pracy na etacie przeszłam wszelkie szczeble kariery:  - od pracy w rejestracji medycznej, - przez call center, - po zarządzanie zespołem obsługi klienta. Jednak największym wyzwaniem był dla mnie awans na koordynatorkę zespołu. Dlaczego? Wysłuchaj odcinka i poznaj 5 wyzwań empatycznego lidera. 
  Escuchado 13m 20s
 • Świadomy lider to zaangażowany zespół – 5 sposobów, jak skutecznie zadbać o Twoją firmę

  29 FEB. 2024 · Swój pierwszy zespół rozwaliłam od środka. I długo nie mogłam zrozumieć, co się właściwie wydarzyło... Ta sytuacja przydarzyła mi się, gdy byłam początkującą team leaderką. Miałam: - świetny, zaangażowany zespół, - wzorcowe procedury, - plan na każdą sytuację. Znałam też odpowiedź na każde pytanie, które kierowały do mnie moje pracownice. I wydawało mi się, że wszystko jest pod kontrolą. Do momentu aż w ciągu tygodnia wszystkie trzy złożyły wypowiedzenie! To była bardzo gorzka tabletka do przełknięcia i trudna lekcja do odrobienia. Ale bardzo potrzebna! Dlatego dziś chcę się nią z Tobą podzielić. Jesteś liderem? Kierujesz zespołem? A czy Twój styl zarządzania odpowiada obecnym potrzebom pracowników? Czy wiesz, jak zadbać o to, aby każdemu członkowi zespołu chciało się codziennie wstawać do pracy? Poznaj moje case study oraz 5 sprawdzonych sposobów, które pozwolą Ci uniknąć moich błędów!
  Escuchado 14m 29s
 • Rozwój pracownika – czy dla każdego oznacza to samo

  15 FEB. 2024 · „Jakie są możliwości rozwoju na tym stanowisku?” – to jedno z nieodłącznych pytań podczas rekrutacji pracowników do Twojej firmy. Czy jesteś na nie przygotowany? Czy wiesz, że rozwój pracownika nie dla każdego oznacza to samo? Przekonaj się, co może motywować Twoich kandydatów i jakie to ma znaczenie w rekrutacji, onboardingu i budowaniu ścieżki kariery!
  Escuchado 10m 14s
 • Klient to nie kosmita – sprawdź, jak się z nim dogadać

  1 FEB. 2024 · Ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć o kimś: on jest z innej planety? Ile razy nazwałeś tak w myślach: - szefa, - klienta, - kolegę z pracy? Założę się, że wiesz, o czym mówię! Komunikacja z osobą o innym stylu czasami przypomina rozmowę z kosmitą. Jak zatem poradzić sobie w relacji z kimś, z kim kompletnie Ci nie po drodze? Podpowiadam! Sprawdź, jak się z nim dogadać!
  Escuchado 13m
 • Gdy praca zespołu działa – case study ze skutecznej komunikacji

  18 ENE. 2024 · "Jaka jest największa zaleta naszej współpracy?" – zapytał mnie klient, z którym współpracuję jako project manager. Moja odpowiedź była prosta: "Bezpośrednia komunikacja i jasny przekaz, bez konieczności domyślania się czy owijania w bawełnę." Prowadzisz firmę online? Spotykasz się zdalnie z klientami i zespołem? Skuteczna komunikacja to Twoje must-have! Zrozumienie i wykorzystanie indywidualnych talentów i stylów działania Twoich pracowników pomoże Ci nie tylko osiągać cele, ale też radzić sobie z każdym kryzysem. Co się dzieje, gdy praca zespołu działa? Poznaj case study mojego klienta!
  Escuchado 13m 53s
 • Wypalenie zawodowe – sprawdź, jak go uniknąć

  4 ENE. 2024 · Czujesz, że zawodowo utknęłaś? Nie masz pary ani ochoty, aby cokolwiek planować? Nowy rok nie kojarzy Ci się ze słowami: - „cele”, - „zmiany”, - „działanie”, - „rewolucja”? Na myśl o powrocie do pracy po świętach czujesz wielki ucisk w żołądku? Być może to tylko „jet lag” po urlopie, a może pierwsze oznaki kryzysu? Zobaczmy, co się dzieje! Wysłuchaj odcinka i dowiedz się, jak uniknąć wypalenia!
  Escuchado 14m 21s

Biznesowe Potyczki Językowe to podcast o tym, jak pracować w zgodzie ze sobą! Jak budować swój przekaz, żeby klient Cię rozumiał! O komunikacji bez barier – w biznesie, z klientem...

mostra más
Biznesowe Potyczki Językowe to podcast o tym, jak pracować w zgodzie ze sobą! Jak budować swój przekaz, żeby klient Cię rozumiał! O komunikacji bez barier – w biznesie, z klientem i w zespołach. O rozwiązaniach, które nie tylko ułatwią Ci pracę, ale sprawią, że pokochasz projekty, wzmocnisz swoją markę i będziesz działać na własnych zasadach.

Gotów, żeby lepiej rozumieć klientów i mówić ich językiem? Zapraszam do słuchania!
-----
www.wingperson.pl
kontakt@wingperson.pl
instagram.com/wingperson
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca