• Blacktea Podcast #3 - Jak powstają chłodzenia? Piotr Pietras: twórca Fluctusów & Synergy Cooling

  8 MAY. 2024 · Trochę czasu nas nie było, ale wracamy. Trzeci odcinek naszego podcastu to gość specjalny w postaci Piotra Pietrasa, założyciela marki Synergy Cooling, który wraz ze swoimi rozwiązaniami spełnia się w firmie Endorfy. Piotr już zmienił to, jak postrzegamy chłodzenie i wzniósł markę Endorfy i jej produkty na całkowicie nowy poziom.  To nie wszystko, bo prawdopodobnie największe dopiero przed nami. Posłuchajcie rozmowy Jarka 'Blackwhite'a' Arczyńskiego z Piotrem Pietrasem. Jeżeli macie jakieś pytania do naszego gościa, odezwijcie się do nas mailem, lub na social mediach! Miłego słuchania!  Macie do nas pytania, propozycje tematów lub gości do zaproszenia? Możecie pisać do nas a adres: podcast@blacktea.pl - postaramy się wszystko przeczytać 💚 Nagrywamy na mikrofonach Rode Podcaster II za pośrednictwem Rode Caster Pro II.
  1h 4m 17s
 • Blacktea Podcast #2 - ZMASLO, legenda Core 2 Duo E8400, czy jest fanboyem AMD?

  27 MAR. 2024 · Jak ten czas leci... drugi odcinek Blacktea Podcast już jest. Naszym pierwszym gościem specjalnym jest Łukasz Zmysło, znany jako https://studio.youtube.com/channel/UCbgngtkG5FaJLQ9nL5xFmsA! Dowiemy się, jak Łukasz zaczynał tworzyć wideo, skąd... dziwne materiały, które nadal można odnaleźć na jego kanale. Czy jest fanboyem AMD? Skąd wzięła się wręcz memiczna popularność procesora Core 2 Duo E8400 w kontekście twórczości Łukasza? Czy będą kolejne materiały z komputerami ze śmietnika? To i jeszcze więcej czeka na Was w dzisiejszym odcinku. Kto będzie następny? My już wiemy i niedługo Wam powiemy, abyście mogli zadać pytania następnym gościom. Macie do nas pytania, propozycje tematów lub gości do zaproszenia? Możecie pisać do nas a adres: podcast@blacktea.pl - postaramy się wszystko przeczytać 💚 00:00 Intro 00:15 Partner technologiczny podcastu BlackTea 00:21 Gość specjalny: ZMASLO 01:04 Czy jesteś fanboyem AMD? 05:04 Software czy hardware? 08:10 Dlaczego ZMASLO nie jest Vesparem? 13:10 Legenda Core 2 Duo E8400 17:54 Komputery ze śmietnika 20:00 Premiery kart graficznych 25:20 - co sądzisz o kartach Intela? 35:50 - czy konsole to Twój konik? 37:05 - bez jakiego urządzenia elektronicznego mógłbyś żyć? 37:55 - jak pracujesz w studio? 41:01 - plany Zmaslo na 2024 43:40 - szybkie pytania Nagrywamy na mikrofonach Rode Podcaster II za pośrednictwem Rode Caster Pro II.
  49m 38s
 • Blacktea Podcast #1 - organizacja, o współpracach z markami, premiery GPU i studio

  12 MAR. 2024 · Jest nam bardzo miło, że słuchacie (i oglądacie) pierwszy odcinek naszego podcastu. Bardzo możliwe, że jeszcze nie jest idealny, ale dzięki temu jesteście świadkami początku czegoś nowego w świecie nowych technologii. W dzisiejszym odcinku poruszymy głównie tematy organizacyjne, ale także to, jak współpracuje się z markami czy dość ognisty komentarz na temat ostatnich premier GPU od AMD i NVIDII. Macie do nas pytania, propozycje tematów lub gości do zaproszenia? Możecie pisać do nas a adres: podcast@blacktea.pl - postaramy się wszystko przeczytać 💚 00:00 Intro 00:20 Blacktea - agencja, podcast - kim jesteśmy? 03:49 Podejście twórców, agencji i marek do recenzji produktów 08:28 Podcast - o czym i z kim będziemy mówić? 11:31 Podcast jako rozwinięcie recenzji sprzętu? 13:47 Słów kilka o naszym nowym studio 16:41 Partner technologiczny #współpraca 17:12 Komentarz: ostatnie premiery kart graficznych NVIDIA i AMD 28:46 Zakończenie odcinka numer jeden :) Nagrywamy na mikrofonach Rode Podcaster II za pośrednictwem Rode Caster Pro II.
  29m 59s

Blacktea Podcast to jedyny w polskiej sieci podcast o tematyce technologii, skierowany w kierunku szeroko pojętych pojęć związanych z komputerami PC. Prowadzony przez Piotra ' Liptona' Szymańskiego i Jarosława 'Blackwhite...

mostra más
Blacktea Podcast to jedyny w polskiej sieci podcast o tematyce technologii, skierowany w kierunku szeroko pojętych pojęć związanych z komputerami PC. Prowadzony przez Piotra ' Liptona' Szymańskiego i Jarosława 'Blackwhite TV' Arczyńskiego. Każdy odcinek to inny gość, nie unikamy trudnych pytań. Jeśli w Twoich żyłach płynie technologia, to będziesz się u nas świetnie bawić! 🫡
mostra menos
Contactos
Información
Autor Blacktea Podcast
Categorías Tecnología
Página web -
Email podcast@blacktea.pl

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca