Portada del podcast

BluzBrothers

 • Czy każdy może zostać PROGRAMISTĄ? | Junior Dev Diaries

  28 MAY. 2024 · Czy rzeczywiście każdy jest w stanie nauczyć się programowania? Jak dzisiaj wyglądają realia wchodzenia do branży IT? 🤔 Jeżeli zastanawiacie się nad tym czy programowanie jest dla Was, posłuchajcie nowego odcinka podcastu #BluzBrothers z serii "Junior Dev Diaries" 💻 🟢 Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 22m 37s
 • Czy łatwo się PRZEBRANŻOWIĆ i wejść do IT w 2024 roku?

  25 ABR. 2024 · ❗️🤯 Zacznij programować w 3 miesiące! - w Internecie coraz częściej trafiamy na takie hasła, ale czy to naprawdę możliwe? Jak naprawdę wygląda proces przebranżowienia się i ile czasu trzeba na to poświęcić? W podcaście "BluzBrothers" zaczynamy nową serię dla Juniorów i osób, które myślą o zmianie ścieżki kariery na IT. W każdym odcinku będziemy poruszać tematy związane z początkami w branży IT, będziemy obalać mity i dzielić się swoim doświadczeniem 😎 Jeżeli chcesz wiedzieć jak wyglądają realia pracy w branży IT, ten podcast jest dla Ciebie! 🟢 Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 36m 21s
 • 6 spojrzeń na architekturę w IT. Architectural Katas Winter 2024

  5 ABR. 2024 · Czy w 10 dni można stworzyć architekturę, która skradnie serca jury w międzynarodowym konkursie? 🤔 Okazuje się, że tak! 😎 Wiedzą to Piotr Filipowicz, Sebastian Dąbkowski, Wojciech Kasa i Artur Kruszewski, którzy wzięli udział w O’Reilly Architectural Katas Winter 2024 i stanęli na podium 🏆 Mieli 10 dni na przygotowanie rozwiązania architektonicznego dla aplikacji MonitorMe 🧐 To aplikacja ratująca życie, zaprojektowana do zbierania danych z czujników, przetwarzania ich w czasie rzeczywistym i wysyłania alertów zarówno do pielęgniarek, jak i urządzeń mobilnych 🏥 Jesteście ciekawi jakie metody wykorzystali i co było dla nich kluczowe? Posłuchajcie podcastu! 🎧 🔥 LINKI, O KTÓRYCH MÓWILIŚMY W PODCAŚCIE: ➡️ https://github.com/bluzbrothers/StayHealthy.MonitorMe-Kata2024/tree/main ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=td_AVU1QORk ➡️ https://github.com/TheKataLog ➡️ https://www.developertoarchitect.com/downloads/worksheets.html ➡️ https://www.oreilly.com/live-events/architectural-katas/0790145073640/0790145073632/ 🟢 Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 30m 52s
 • Architektura zespołowa: wprowadzenie do Team Topologies

  20 MAR. 2024 · Niektóre zespoły osiągają doskonałe wyniki, podczas gdy inne mają trudności 🧐 Zaczynając od skracania czasu produkcji, kończąc na polepszaniu współpracy - co możesz zrobić, aby zapewnić sukces swojemu zespołowi?❓ Wszystkie odpowiedzi są w nowym odcinku podcastu #BluzBrothers! Kacper Cybula i Wojtek Kasa rozmawiają w nim na temat Team Topologies! 💻🔥 Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 30m 5s
 • Czy młodzi programiści powinni bać się programowania sprzętu?

  5 FEB. 2024 · Hasło: "programowanie sprzętu" budzi różne emocje, ale czy naprawdę jest się czego bać? Co jest do tego potrzebne i jak się przygotować? Tematem zajęli się developerzy - Artur Skrzypczak i Mariusz Kasolik :D Miłego słuchania! Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 34m 34s
 • Jak wytłumaczyć techniczne rzeczy nietechnicznemu klientowi?

  15 ENE. 2024 · Jak rozmawiać o technicznych rzeczach z nietechnicznym klientem? To pytanie na pewno zadał sobie nie jeden developer. W najnowszym odcinku #podcastu #BluzBrothers rozmawiają o tym Sebastian Dąbkowski i Bartek Przyborowski! Z podcastu dowiecie się m.in: - Jak metafory mogą pomóc w rozmowie z klientem? - Jak pomóc klientowi w podjęciu technicznych decyzji? - Jak tłumaczyć klientom abstrakcyjne rzeczy? Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 11m 55s
 • AI w pigułce - wszystko co musisz wiedzieć o sztucznej inteligencji

  14 DIC. 2023 · Skąd sztuczna inteligencja czerpie dane i jak je przechowuje? Jak się uczy i jakie są tego koszta? W chaosie informacji o AI nie trudno się zgubić, dlatego w tym odcinku podcastu BluzBrothers znajdziecie najważniejsze informacje w PIGUŁCE! Karol Wiszowaty i Michał Kowalski rozmawiają m.in. o tym czym tak naprawdę jest AI i skąd czerpie dane. Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 36m 57s
 • Czy można rozwijać się w projekcie utrzymaniowym?

  27 NOV. 2023 · Czym jest projekt utrzymaniowy i czy można się w nim rozwijać? Na te pytania w najnowszym odcinku podcastu BluzBrothers odpowiadają Dawid Bińczyk i Sławek Gołębiewski. Dawid i Sławek dzielą się swoimi doświadczeniami, więc odcinek polecamy szczególnie osobom, które jeszcze nie miały okazji pracować przy projektach tego typu. Z podcastu dowiecie się m.in.: - Czego można nauczyć się pracując przy projekcie utrzymaniowym? - Jakie problemy mogą pojawić się w projektach tego typu? Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 31m 54s
 • Po co programiście soft skille?

  13 NOV. 2023 · Czy jako programista warto inwestować swój czas i wysiłek w rozwijanie umiejętności miękkich? Po co ćwiczyć komunikację zarówno z klientem, jak i w zespole? W najnowszym odcinku podcastu BluzBrothers ten temat poruszają - Karol Wiszowaty i jego gość specjalny Marcin Zajkowski. W podcaście usłyszysz m.in. o tym: -Jak znaleźć czas na inne aktywności poza pracą? -Soft skille - czy są potrzebne programiście? -Czy rozwijanie umiejętności miękkich może działać na naszą korzyść? Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 42m 27s
 • Programista po godzinach: czy pasja wpływa na wydajność w pracy?

  10 OCT. 2023 · Jak pasja może wpływać na naszą wydajność, zaangażowanie i samopoczucie w pracy? Jak łączyć hobby i życie zawodowe tak, by na wszystko starczało nam czasu? W najnowszym odcinku podcastu #BluzBrothers odpowiedzi na te pytania szukają - Kuba Masłowiecki i Bartek Ziółkowski! Podcast tworzony jest przez Inspeerity.
  Played 14m 28s
BluzBrothers Podcast to rozmowy między programistami o sukcesach, porażkach i o tym, co ciekawego dzieje się w branży IT. Luz Bluz i Programowanie
Contactos
Información
Autor inspeerity
Categorías Tecnología
Página web -
Email contact@inspeerity.com

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca