Portada del podcast

Budowanie Skutecznych Zespołów

 • Jak kultura organizacyjna wpływa na zespół, managerów i organizacje?

  21 JUN. 2024 · Dziś odcinek o Yeti - wszyscy słyszeli, nikt nie widział. A większość z nas doświadcza skutków - mowa o kulturze organizacyjnej. Zaczniemy od tego. Czym w ogóle jest ta kultura organizacyjna i jaki ona ma wpływ na biznes, managerów i samych pracowników. Polem przejdziemy do 7 fundamentów a na koniec - na koniec opowiem Wam co Wy, jako managerowie, możecie zrobić aby ją poprawiać. 
  Escuchado 26m 16s
 • Programy stażowe i zatrudnianie juniorów - jak przyciągnąć talenty? #98

  13 JUN. 2024 · Zbliżają się wakacje, a więc czas na rekrutację przyszłych absolwentów oraz studentów, dlatego też wracam z tematem zatrudniania na stanowiska entry level. Porozmawiamy o tym czym są programy stażowe i czy warto je uruchamiać w Twojej organizacji. Porozmawiamy o tym co jest lepsze - praktyki, staż czy może po prostu stanowiska juniorskie. A na końcu zastanowimy się nad tym co się składa się na sensowny program i jak zachęcać dobrych ludzi, żeby aplikowali. Zapraszam.
  Escuchado 28m 34s
 • Jak zaplanować i przeprowadzać efektywne spotkania w dziale sprzedaży? #97

  6 JUN. 2024 · W dzisiejszym odcinku zaglądamy do zespołu sprzedaży - porozmawiamy o tym jaki cel mają spotkania z zespołem, jak często je prowadzić i co na nich mówić. Spojrzymy na dwa typy sytuacji - gdy mamy sukces i gdy jesteśmy w głębokim dołku. A na koniec kilka praktycznych wskazówek dla managerów - jak dobrze zarządzić harmonogramem spotkań i jaka powinna na nich być Wasza rola. Zapraszam!
  Escuchado 45m 51s
 • Jak zatrzymać rotację personelu? #96

  29 MAY. 2024 · Dziś porozmawiamy o rotacji pracowników. Zaczniemy od posegmentowania rotacji - spojrzymy na to zjawisko z różnych perspektyw. Następnie przyjrzymy się potencjalnym powodom a na koniec porozmawiamy o konkretnych narzędziach, które warto wdrażać, aby zatrzymać pracowników w organizacji. Zapraszam!
  Escuchado 25m 32s
 • Procesy vs improwizacja - jak zdrowo zorganizować działania zespołu? #95

  23 MAY. 2024 · Dziś porozmawiamy o procesach. I o improwizacji. O tym, dlaczego tak bardzo nie lubimy uporządkowanych działań i czy faktycznie upodabnianie się do korporacji to samo zło. Porozmawiamy o tym czym jest zdrowy proces i w jakich obszarach warto go wdrażać. Opowiem Wam o korzyściach z procesowego podejścia. A na koniec kilka praktycznych tipów, jak nie zabić kreatywności procesami. Zapraszam!
  Escuchado 30m 23s
 • Jak przeprowadzać skuteczne rekrutacje wewnętrzne? #94

  16 MAY. 2024 · Dziś porozmawiamy o rekrutacjach wewnętrznych, a dokładnie o tym, jakie warunki musi spełniać proces, aby zakończony został sukcesem. Zaczniemy standardowo od zalet i wad takiego rozwiązania, później opowiem Wam o najczęstszych błędach, które popełniają firmy, a na koniec kilka wskazówek, jak wdrożyć u siebie rekrutacje wewnętrzne. 
  Escuchado 28m 19s
 • Jak pozyskać kluczową kadrę wspierającą skalowanie biznesu #93

  9 MAY. 2024 · W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o najczęstszej barierze rozwoju, jaką obserwuję w firmach. A jest nią brak kluczowych ludzi, którzy ten rozwój mogą wspierać. Pokażę Wam nieco inne spojrzenie na temat - zastanowimy się wspólnie z czego może wynikać ta samotność managerów. Opowiem Wam o tym co zrobić, aby przyciągać do organizacji właściwych ludzi i kształtować u nich właściwe postawy. A jeśli spodoba Wam się temat dzisiejszego odcinka - mała niespodzianka na koniec. Zapraszam. https://hirewise.pl/webinar/
  Escuchado 26m 47s
 • Jak wykorzystać exit interview do rozwoju organizacji? #92

  25 ABR. 2024 · Dziś porozmawiamy o exit interview i o tym, jak wspiera on rozwój i zmiany w firmie. Zaczniemy od tego czym jest, a czym nie jest ten wywiad. Porozmawiamy o tym, jakie są zasady jego przeprowadzania, aby zbierał niezbędne informacje. Omówię z Wami listę najważniejszych pytań oraz proces, który powinien temu towarzyszyć. Zapraszam! https://hirewise.pl/konsultacja/ https://hirewise.pl/praca/
  Escuchado 37m 33s
 • Jak wybrać i wdrożyć zastępców kadry kierowniczej? #91

  18 ABR. 2024 · Dziś porozmawiamy o zastępcach dla kluczowych osób w organizacji, jakimi są managerowie. Zaczniemy od rozmowy o zaletach i wadach tworzenia planów awaryjnych. Następnie opowiem Wam o dobrych praktykach jak wybrać przyszłych zastępców, a na koniec — omówimy najlepsze metody onboardingu dla takich osób. Zapraszam! https://hirewise.pl/konsultacja/ https://hirewise.pl/praca/
  Escuchado 32m 5s
 • 10 zasad skutecznego zatrudniania i wdrażania juniorów #90

  11 ABR. 2024 · Dziś porozmawiamy o zatrudnianiu juniorów. Zaczniemy od wad i zalet, a następnie poznacie zasady, które są niezbędne do tego, aby zatrudnianie osób początkujących miało naprawdę sens. Zapraszam! https://hirewise.pl/wycena/ https://hirewise.pl/praca/
  Escuchado 25m 46s

Podcast Budowanie Skutecznych Zespołów to pozycja obowiązkowa w arsenale każdego managera, dyrektora i właściciela firmy. Ten podcast to kopalnia wiedzy na temat zarządzania oraz świadomego rozwijania zespołów.

mostra más
Podcast Budowanie Skutecznych Zespołów to pozycja obowiązkowa w arsenale każdego managera, dyrektora i właściciela firmy. Ten podcast to kopalnia wiedzy na temat zarządzania oraz świadomego rozwijania zespołów.
mostra menos
Contactos
Información
Autor Iwona Borawska
Categorías Empresa
Página web -
Email iwona.borawska@gmail.com

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca