• SELÇUK BAYRAKTAR'IN PARALEL SARAYI

  14 JUN. 2024 · SELÇUK BAYRAKTAR'IN PARALEL SARAYI Selçuk Bayraktar, Erdoğan sonrasına hazırlıkları için "Paralel Saray" inşa etti ve bürokratlardan biat almaya başladı. Bunu duyan Bilal Erdoğan görüntülü ve sesli tespitler yaparak babası Tayyip Erdoğan'a ispat etti. Erdoğan, Selçuk Bayraktar'a ceza kesmeye başladı. Bayraktar'ın savunma sanayindeki iki önemli adamı görevden alındı. Şehzadelerin Erdoğan sonrası için hazırlıklarında inanılmaz detaylar ve Bayraktar'ın TSK'nın arazisini elinden alarak inşa ettiği Paralel Sarayından ilk görüntüler.
  29m 12s
 • MHP AK PARTİ KRİZİNİN BİLİNMEYENLERİ: USTAYA KARŞI KURT

  12 JUN. 2024 · MHP AK PARTİ KRİZİNİN BİLİNMEYENLERİ: USTAYA KARŞI KURT Bahçeli'nin "CHP ile ittifak kurabilirsiniz" açıklamasıyla AK Parti ile MHP arasında kriz patlak verdi. Bahçeli'nin stratejisi ne? Bahçeli ne yapmaya çalışıyor? Sinan Ateş davası için 1 Temmuz'da adliyede olacaklarını söyleyen Bahçeli'nin Ankara Adliyesi üzerine karabasan gibi çökme planının detayları...
  43m 40s
 • KOÇ GRUBU DARBE DAVASI

  12 JUN. 2024 · KOÇ GRUBU DARBE DAVASI Erdoğan'ın Koç Grubu hakkında bir darbe davası hazırladığı, Ali Koç'u gözaltına almakla başlayıp, gruba yürüyeceğini Aziz Yıldırım'ın ifşasıyla öğrendik. Koç Grubu'na yönelik darbe davasının bir ucu Fenerbahçe ile ilgili 3 Temmuz sürecine, bir ucu Gezi Davasına, bir ucu Mustafa Koç'un Fethullah Gülen'i ziyaretine dayanıyor. Olaya tarihi biçimde müdahale edense Barzani. Yakın tarihin en ilginç dosyalarından birinin detayları bu videoda
  58m 55s
 • ERDEN TİMUR NEDEN İSTİFA ETTİ

  8 JUN. 2024 · ERDEN TİMUR NEDEN İSTİFA ETTİ Erden Timur'un istifasının perde arkası. İnan Kıraç'ın yürüttüğü karanlık operasyona şok olacaksınız. Timur'a karşı yürütülen asimetrik savaşı, Ali Koç'un Galatasaray'ı içeriden fethetmek için kullandığı karanlık aile üyesinin operasyonları ve dahası... Erden Timur'un neden istifa ettiğinin cevabı bu videoda.
  17m 38s
 • MHP'NİN ÖLÜMÜNE GİZLEDİĞİ BAZ HARİTASI

  7 JUN. 2024 · MHP'NİN ÖLÜMÜNE GİZLEDİĞİ BAZ HARİTASI Ankara Adliyesinin MHP'nin talimatıyla ölümüne gizlediği baz haritası. Kayıtlarda kimlerin irtibatları ortaya dökülecek? Polisin dört kez istemesine rağmen verilmeyen baz haritası çıkarma izninin detayları... Ankara Emniyet Müdürü hangi mafya lideriyle bir olup işadamını döve döve parasını elinden aldı? Hangi iki savcı doğrudan MHP Genel Merkezinin talimatıyla Ankara Emniyetini birbirine kattı? Süleyman Soylu ve ekibinin kurduğu paralel emniyet müdürlüğü ne işler çeviriyor?
  43m 48s
 • FENERBAHÇE'DE İSTİHBARAT SAVAŞLARI

  5 JUN. 2024 · FENERBAHÇE'DE İSTİHBARAT SAVAŞLARI Fenerbahçe'de seçim yaklaşırken Acun Ilıcalı'nın merkezde olduğu bir istihbarat savaşı patladı. Aziz Yıldırım'ın yanındaki MİT'çi kim? Acun hakkında Aziz Yıldırım'a nasıl bilgi akıyor? Ali Koç neden Acun'u yanına aldı? Fenerbahçe her zamanki gibi Türkiye'nin bir özeti olarak seçime gidiyor...
  59m 25s
 • YENİ NESİL MAFYA VURGUNDA ÇIĞIR AÇTI

  4 JUN. 2024 · YENİ NESİL MAFYA VURGUNDA ÇIĞIR AÇTI Yeni nesil mafya artık ne tahsilatçılık ne çökme işlerinde. Paranın çok daha büyük olduğu üç sektörde faaliyet gösteriyorlar. Forex, cripto ve bet olarak tanımlayabileceğimiz bu üç sektöre bir yenisi daha eklendi. Milyarlarca dolar paranın döndüğü sistemde soyulmadan çıkmak imkansız. Sistemin işleyişi, dolandırıcılığın nasıl yapıldığına ilişkin tüm detaylar..
  39m 28s
 • İSRAİL KONSOLOSUNA SUİKAST

  4 JUN. 2024 · İSRAİL KONSOLOSUNA SUİKAST İzmir'de 7 kişi Jak Eskinazi'ye suikast iddiasıyla tutuklandılar. Ali Yerlikaya olayı medyadan gizliyor. Sukastçide Peker'le yaptığı görüşmelerin video kayıtları, Alaattin Çakıcı ile fotoğrafları neden vardı? Taşkın Yorulmaz önderliğindeki çetede tutuklananların biri İzmir Büyükşehir Belediyesi, biri Çiğli Belediyesi, biri Adalet Bakanlığı çalışanı. Tutuklananların üzerinden çıkan silahlarda çok ilginç detaylar var ama olaydaki hikaye bildiğiniz gibi değil... Konu "Gazze" değil yine "para". Her polis operasyonunu büyük gururla duyuran İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya bu olayı neden gizledi? Niye kamuoyuyla paylaşmıyor?
  31m 39s
 • TERİM'İ TERİM FONUNDAN SIYIRAN POLİS

  30 MAY. 2024 · TERİM'İ TERİM FONUNDAN SIYIRAN POLİS Fatih Terim'i "Fatih Terim Fonu" olayından sıyırtan polis müdürü Zafer Aktaş kimdir? Aktaş'ın kirli geçmişi ve Ağar bağlantıları. Devlet Bahçeli ile Ali Yerlikaya arasındaki ani zirvenin perde arkası... MHP'de Olcay Kılavuz neden aniden ortaya çıktı ve genel merkezin bilgisi olmadan Bahçeli'nin hedef aldığı Halk TV'ye açıklamalarda bulundu? Olcay Kılavuz bu açıklamalarıyla MHP Genel Merkezine ne mesaj verdi?
  1h 3m 15s
 • BERAT ALBAYRAK'TAN ERDOĞAN'A OPERASYON

  30 MAY. 2024 · BERAT ALBAYRAK'TAN ERDOĞAN'A OPERASYON Berat Albayrak, Süleyman Soylu ve Devlet Bahçeli birleşti. Herkesin kendi hesabı var ama hedef ortak. Albayrak, kayınpederi Erdoğan'dan kritik bir pozisyonu istedi, Erdoğan vermeyince gücünü Soylu/Bahçeli ikilisiyle birleştirdi. Savaşta MHP şu ana kadar Erdoğan'a 4 kritik hamle yaptı. Erdoğan'ın ilk iki hamleye cevabı geldi. Ancak diğerlerine henüz cevap vermedi. MHP tüm kartlarını kullanmaya başladı. İki taraf da çok dikkatli hareket ediyor.
  33m 19s
Türkiye hakkında konuşmalar.... Özel dosyalar.... Özel haberler.. Özel yorumlar... Kehanet yok...
Contactos
Información
Autor Efe Selim özk
Categorías Noticias
Página web www.spreaker.com
Email -

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca