• Wykorzystaj przewagę konkurencyjną, budując swój produkt na platformie Salesforce.

  4 JUN. 2024 · Opublikowaliśmy kolejny odcinek podkastu Digital Trailblazers! Gościem dzisiejszego odcinka jest Krzysztof Pimpicki, założyciel i CEO firmy Harmodesk oraz współtwórca aplikacji biznesowej o tej samej nazwie, która służy do automatyzacji zarządzania operacyjnego i zwiększania KPI w organizacjach z wielu branż. Aplikacja Harmodesk działa w 35 krajach na czterech kontynentach – dziś dowiecie się więcej o samym rozwiązaniu oraz współpracy Harmodesk z Cloudity. Z rozmowy dowiesz się: ☑️Jak działa aplikacja Harmodesk? ☑️ Jaka jest największa wartość biznesowa, którą firma Krzysztofa dostarcza swoim klientom? ☑️ Jak wyglądała współpraca Harmodesk z Cloudity, jakie korzyści z niej płynęły i jakie są plany na przyszłość? ☑️ Jak background konsultingowy przekłada się na relacje Harmodesk z klientami? ☑️ Jakie przeszkody stawały na ścieżce rozwoju Harmodesk? ☑️ Gdzie poza sprzedażą sprawdzi się aplikacja do zarządzania operacyjnego? Dowiedz się więcej:➡️ https://pl.cloudity.digital/podcast-cloudity-digital-trailblazer/ Miłego słuchania!
  38m 12s
 • Od arkuszy do chmury: Ewolucja zarządzania danymi klientów w Jet Line

  13 MAY. 2024 · Gościem pierwszego odcinka jest Andrzej Słomka, dyrektor zarządzający firmy Jet Line oraz certyfikowany trener i mentor EMCC. Jet Line to firma mediowa, której nośniki widujemy codziennie w wielu polskich miastach. Dziś dowiesz się, jak technologia Salesforce przyczyniła się do zmiany sposobu pracy Jet Line. Z rozmowy dowiesz się również: ☑️ Co stało za decyzją o wybraniu przez Jet Line systemu CRM? ☑️ Dlaczego arkusze kalkulacyjne czasami nie wystarczą? ☑️ Co sprawiło, że firma zdecydowała się na rozwiązania Salesforce? ☑️ Jaka była skala inwestycji w Salesforce? ☑️ Dlaczego wybór partnera wdrożeniowego okazał się dobrym pomysłem? ☑️ Jak przebiegało zarządzanie zmianą w kontekście wdrożenia Salesforce w Jet Line?
  28m 38s

W podkaście opowiadamy o tym, w jaki sposób organizacje z różnych branż wykorzystują technologię Salesforce, oraz jak narzędzia z tego ekosystemu wpływają na działalność biznesową. Bardzo interesują nas historie transformacji...

mostra más
W podkaście opowiadamy o tym, w jaki sposób organizacje z różnych branż wykorzystują technologię Salesforce, oraz jak narzędzia z tego ekosystemu wpływają na działalność biznesową. Bardzo interesują nas historie transformacji cyfrowej firm naszych gości, zarówno sukcesy, jak i porażki, oraz wyciągnięte z nich wnioski – o to właśnie będziemy ich pytać!

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z PODCASTU?
 • jak zaplanować wdrożenie nowych technologii,
 • jak przygotować organizację na nowe narzędzia,
 • na co zwracać uwagę przy wyborze partnera wdrożeniowego, 
 • jak nie popełnić łatwych do uniknięcia błędów,
 • jaki wpływ na biznes wywiera technologia, 
 • co zyskały firmy dzięki cyfrowej transformacji,
 • jak osiągać lepsze wyniki w wielu obszarach działalności biznesowej.
DLA KOGO JEST TEN PODCAST?

Audycję kierujemy do przedsiębiorców, założycieli firm i osób zarządzających kluczowymi obszarami – takimi jak sprzedaż, marketing i obsługa klienta – a także do tych wszystkich, którzy chcą ulepszać procesy biznesowe i osiągać większe zyski przy wsparciu technologii.

Prowadzący podcast
Od 7 lat związany z technologią Salesforce – uczestniczył w projektach transformacji cyfrowej firm z wielu branż jako konsultant biznesowy oraz project manager. Obecnie zaangażowany w rozwój biznesu poprzez sprzedaż, marketing oraz partnerstwa.

Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów Salesforce, trafiłeś we właściwe miejsce. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego, aby omówić Twoje potrzeby biznesowe. Wejdź na naszą stronę i skontaktuj się z nami: https://pl.cloudity.digital/
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca