Portada del podcast

Express Biedrzyckiej - seria gorących, politycznych wywiadów

 • Po i przed BRUTALNĄ kampanią. Dr hab. Słomka: Cały czas są w powyborczym SZOKU. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  24 JUN. 2024 · W drugiej części Expressu Biedrzyckiej z 24 czerwca gościem jest politolog dr hab. Tomasz Słomka z UW, z którym rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie YouTube. Więcej informacji o programie na stronie Super Expressu.
  Escuchado 35m 54s
 • PiS stało się partią POPULISTYCZNĄ? Kowal: Dolewają kubły NIENAWIŚCI! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  24 JUN. 2024 · W pierwszej części Expressu Biedrzyckiej z 24 czerwca gościem jest Paweł Kowal z KO, z którym rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie YouTube. Więcej informacji o programie na stronie Super Expressu.
  Escuchado 28m 22s
 • Publicyści o PRAWICY: Janusz gdzieś krążył we własnej ORBICIE. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  21 JUN. 2024 · W drugiej części Expressu Biedrzyckiej z 21 czerwca gośćmi są dziennikarze Magdalena Rigamonti oraz Patryk Michalski, z którymi rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie YouTube. Więcej informacji o programie na stronie Super Expressu.
  Escuchado 31m 41s
 • Dziennikarze o PREZYDENCIE: Niech KONIA powoła na sędziego! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  21 JUN. 2024 · W pierwszej części Expressu Biedrzyckiej z 21 czerwca gośćmi są publicyści Magdalena Rigamonti oraz Patryk Michalski, z którymi rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie YouTube. Więcej informacji o programie na stronie Super Expressu.
  Escuchado 25m 6s
 • Partia prezesa w CHAOSIE. Dr Brodzińska-Mirowska: Tam się GOTUJE! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  20 JUN. 2024 · W drugiej części Expressu Biedrzyckiej z 20 czerwca gościem jest politolożka dr Barbara Brodzińska-Mirowska z UMK w Toruniu, z którą rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie YouTube. Więcej informacji o programie na stronie Super Expressu.
  Escuchado 28m 39s
 • Szejna o rządach PiS: 8 lat PIEKŁA dla uczciwych! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  20 JUN. 2024 · W pierwszej części Expressu Biedrzyckiej z 20 czerwca gościem jest wiceminister spraw zagranicznych Andrzej Szejna z Nowej Lewicy, z którym rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie YouTube. Więcej informacji o programie na stronie Super Expressu.
  Escuchado 27m 45s
 • Związki PARTNERSKIE w Polsce. Prof. Siewierska: Brak konkretów i duża AWANTURA. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  19 JUN. 2024 · W drugiej części Expressu Biedrzyckiej z 19 czerwca gościem jest politolożka prof. Anna Siewierska z Uniwersytetu Rzeszowskiego, z którą rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie https://bit.ly/3XCKE76. Więcej informacji o programie na stronie https://www.se.pl/temat/express-biedrzyckiej,tg-BwmQ-eMJ6-ASMC/?utm_source=podcast&utm_medium=organic&utm_campaign=link.
  Escuchado 33m 51s
 • KONIEC Trzeciej Drogi? Sawicki: Uważam, że to DOBRY projekt. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  19 JUN. 2024 · W pierwszej części Expressu Biedrzyckiej z 19 czerwca gościem jest Marek Sawicki z PSL (Trzecia Droga), z którym rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie https://bit.ly/3XCKE76. Więcej informacji o programie na stronie https://www.se.pl/temat/express-biedrzyckiej,tg-BwmQ-eMJ6-ASMC/?utm_source=podcast&utm_medium=organic&utm_campaign=link.
  Escuchado 35m 23s
 • PRZESŁUCHANIE prezesa. Bosacki: Było to NIESZCZĘŚLIWĄ decyzją. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  18 JUN. 2024 · W pierwszej części Expressu Biedrzyckiej z 18 czerwca gościem jest Marcin Bosacki z KO, z którym rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie https://bit.ly/3XCKE76. Więcej informacji o programie na stronie https://www.se.pl/temat/express-biedrzyckiej,tg-BwmQ-eMJ6-ASMC/?utm_source=podcast&utm_medium=organic&utm_campaign=link.
  Escuchado 29m 56s
 • Ochrona GRANICY. Prof. Czaputowicz: TUSK prowadzi politykę PiS. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ

  18 JUN. 2024 · W drugiej części Expressu Biedrzyckiej z 18 czerwca gościem jest były minister spraw zagranicznych prof. Jacek Czaputowicz z UW, z którym rozmawia Kamila Biedrzycka. Posłuchaj całej dyskusji! Oglądaj Express Biedrzyckiej na żywo w serwisie https://bit.ly/3XCKE76. Więcej informacji o programie na stronie https://www.se.pl/temat/express-biedrzyckiej,tg-BwmQ-eMJ6-ASMC/?utm_source=podcast&utm_medium=organic&utm_campaign=link.
  Escuchado 30m 11s

"Express Biedrzyckiej” to seria rozmów uznanej dziennikarki politycznej Kamili Biedrzyckiej z politykami, działaczami, naukowcami, w których przybliżane są zawiłości politycznego świata. Program pozwoli odbiorcy być na bieżąco z najgorętszymi wydarzeniami,...

mostra más
"Express Biedrzyckiej” to seria rozmów uznanej dziennikarki politycznej Kamili Biedrzyckiej z politykami, działaczami, naukowcami, w których przybliżane są zawiłości politycznego świata. Program pozwoli odbiorcy być na bieżąco z najgorętszymi wydarzeniami, poznać różne strony problemu, odróżnić prawdę i fakty od fake newsów.

Kamila Biedrzycka zaprasza do słuchania podcastu Super Expressu „Express Biedrzyckiej”. Zajrzyj na: https://www.se.pl/
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca