• 07 - CO TO ZNACZY SMAŻYĆ NA GŁĘBOKIM OLEJU?

  27 MAY. 2024 · Czy głębokiego tłuszczu należy się bać? W jakim naczyniu najlepiej smażyć na głeboim oleju? Jak unikać poparzenia?  O tym w najnowszej PIGUŁCE FOODCASTU, zapraszam! 
  5m 11s
 • 06 - ILE GOTOWAĆ ZIEMNIAKI?

  16 MAY. 2024 · Gotowania ziemniaków to klasyk polskiej kuchni domowej. Jak zareagujesz, gdy powiem Ci, że robisz to źle...? Z tego odcinka Pigułki Foodcastu dowiesz się jak dobrze, sprawnie i szybko ugotować ziemniaki do obiadu. 
  2m 22s
 • 05 - JAK UGOTOWAĆ JAJKO? (na twardo, półmiękko i miękko)

  14 MAY. 2024 · Polacy codziennie wyszukują frazę "jak ugotować jajko na twardo" - byłam zdumiona tym odkrycuem. Koniec zastanawiania sie, koniec grzebania w odmętach blogów i artykułów - oto przychodzi na ratunek pigułka foodcastu: Na twardo o kremowym, lśniącym żółtku jajko gotujemy przez 9 minut, na tzw. półmiękko, czyli środek jest zwarty, ale nadal luźny - 7 minut, jajko o płynnym żółtku - w zależności od stopnia teże płynności od 3 do 5 minut maksymalnie, 3-4 będzie najlepsze.  Jeśli jajka chcesz użyć do sałatki - gotuj je przez 10 minut.
  2m 56s
 • 04 - TORTILLA SIĘ ROZWIJA

  12 MAY. 2024 · Zwijanie wrapów, spring rollsów i innych takich to prawdziwa zmora. Z tej pigułki dowiesz się, co robić, by tortille się nie rozwijały. 
  3m 5s
 • 03 - RETY! SOS SIĘ ROZWARSTWIA

  15 MAR. 2024 · To się zdarza - w zupie, w sosie, tuż przed wystawnym obiadem, kiedy akurat mają pojawiś się goscie i teściowa... co zrobić, gdy sos już się zwarzył? To w tej PIGUŁKCE FOODCASTU.  Oto zupełnie niespodziewana i nowa seria w Foocascie. Seria dla Bystrzaków - krótko, zwięźle i na temat. Każdy odcinek to jedno pytanie i sprawna odpowiedź.  Jeśli chesz więcej? Zapraszam do słuchania innych odcinków FOODCASTU - PODCASTU O JEDZENIU.
  4m 15s
 • 02 - DLACZEGO SERNIK OPADA?

  14 MAR. 2024 · Z tego odcinka dowiesz się, co zrobić, by sernik nie opadał - i co najważniejsze, nie ma tu szamańskiego wstawiania naczynia z wodą do piekarnika, ani magicznych dodatków.  Oto zupełnie niespodziewana i nowa seria w Foocascie. Seria dla Bystrzaków - krótko, zwięźle i na temat. Każdy odcinek to jedno pytanie i sprawna odpowiedź.  Jeśli chesz więcej? Zapraszam do słuchania innych odcinków FOODCASTU - PODCASTU O JEDZENIU.
  2m 53s
 • 01 - DLACZEGO MAKARON SIĘ SKLEJA

  13 MAR. 2024 · W tym odcinku opowiem Ci dlaczego makaron skleja się podczas gotowania - nawet, jeśli nie gotujesz go zbyt długo. Oto zupełnie niespodziewana i nowa seria w Foocascie. Seria dla Bystrzaków - krótko, zwięźle i na temat. Każdy odcinek to jedno pytanie i sprawna odpowiedź.  Jeśli chesz więcej? Zapraszam do słuchania innych odcinków FOODCASTU - PODCASTU O JEDZENIU.
  2m 48s
 • 00 - Intro FOODCAST W PIGUŁCE

  13 MAR. 2024 · A oto zupełnie niespodziewana i nowa seria w Foocascie. Seria dla Bystrzaków - krótko, zwięźle i na temat. Każdy odcinek to jedno pytanie i sprawna odpowiedź.
  3m 26s

A oto zupełnie niespodziewana i nowa seria w Foocascie. Seria dla Bystrzaków - krótko, zwięźle i na temat. Każdy odcinek to jedno pytanie i sprawna odpowiedź.  Jeśli chesz więcej? Zapraszam...

mostra más
A oto zupełnie niespodziewana i nowa seria w Foocascie. Seria dla Bystrzaków - krótko, zwięźle i na temat. Każdy odcinek to jedno pytanie i sprawna odpowiedź. 

Jeśli chesz więcej? Zapraszam do słuchania innych odcinków FOODCASTU - PODCASTU O JEDZENIU.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca