• Dlaczego gwiazda filmu Trędowata przerwała karierę? Historia z Koprem

  7 FEB. 2024 · Elżbieta Starostecka od planu filmowego wolała deski teatru i życie domowe. O równie pięknej co ulotnej efemerydzie polskiego kina, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ; - https://bit.ly/3vHRONz; - https://bit.ly/47I1wwH; lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  5m 28s
 • Tragiczne losy pupila z serialu Przygody psa cywila. Historia z Koprem

  2 FEB. 2024 · Nie jeździł koleją, ale za to kochał cukierki, kamerę i ściganie przestępców. O głównym rywalu Szarika, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ; - https://bit.ly/3vHRONz; - https://bit.ly/47I1wwH; lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  5m 11s
 • Jak Bronisław Cieślak został porucznikiem Borewiczem? Historia z Koprem

  26 ENE. 2024 · Nazywam się Borewicz. Sławomir Borewicz. O polskiej wersji agenta 007, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ - https://bit.ly/3vHRONz - https://bit.ly/47I1wwHLub lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M
  6m 43s
 • Wybuch na planie serialu Polskie drogi. Historia z Koprem

  19 ENE. 2024 · Tratujące konie i nieplanowane wybuchy, czyli kolejny dzień na planie Polskich Dróg. O legendarnej produkcji, która dała początek wielu długotrwałym karierą oraz związkom miłosnym, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Posłuchaj audiobooka na: - https://bit.ly/3ObNRXQ - https://bit.ly/3vHRONz - https://bit.ly/47I1wwH lub kup książkę / e-booka na https://bit.ly/3U7po9M.
  7m 7s
 • Tragedia rodzinna słynnego aktora z Domu. Historia z Koprem

  12 ENE. 2024 · Miał wiele adresów i lokatorów, ale na zawsze pozostał Domem. O sekretach najsłynniejszej serialowej kamienicy, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  5m 10s
 • Na czym polega sekret sukcesu serialu ALTERNATYWY 4? Historia z Koprem

  10 ENE. 2024 · Cenzura i zamurowana betoniarka, czyli śmieszne, bo prawdziwe. O kuriozalnej codzienności wielkiej płyty według Barei, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  6m 55s
 • Kulisy powstawania kultowej komedii PRL: Poszukiwany, poszukiwana. Historia z Koprem

  28 DIC. 2023 · Smażenie kotleta mielonego to trudna sztuka. O tym jak „znaleziono” Wojciecha Pokorę do grania „poszukiwanego”, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  6m 19s
 • Rotmistrz Jaworski – legenda wojny polsko-bolszewickiej. Historia z Koprem

  18 DIC. 2023 · Krew nie do zmycia! O brutalnym sposobie na wolność wg Feliksa Jaworskiego, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  5m 46s
 • Wielka miłość Mariana Kociniaka. Historia z Koprem

  15 DIC. 2023 · Marian Kociniak bez teatru, dobrej zabawy i żony nie mógł żyć. O rozpętywaniu czegoś więcej niż wojny, usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  6m 50s
 • Dom Literatów i obsesja Sławomira Mrożka. Historia z Koprem

  8 DIC. 2023 · Kogo w domu pełnym pisarzy unikał Sławomir Mrożek? O burzliwym Domu Literatów w Krakowie usłyszycie w kolejnym odcinku „Historii z Koprem” Sławomira Kopra. Więcej ciekawostek poznacie w książkach Sławomira Kopra Wydawnictwa HARDE dostępnych na http://bit.ly/4370KIv.
  7m 52s
Historia okiem Sławomira Kopra - historyka, autora książek historycznych, specjalisty od spraw, których na pewno nie znajdziecie w podręcznikach.
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca