• #5 Trendy HR w 2024 - nowa rola HR, work-life fit, wpływy pokoleniowe, paradoksy w zarządzaniu

  27 ENE. 2024 · W pierwszym odcinku nowego roku mówię o trendach, jakie mogą być odczuwalne dla HR-owców w 2024. Czy nasza rola w działaniu firm się zmieni? Z jakimi paradoksami w zarządzaniu będziemy się mierzyć? Jak okiełznać pokolenie Z? Czym jest work-life fit? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w 5 odcinku podcastu HR na miękko. Miłego słuchania!
  8m 33s
 • #4 HRowe podsumowanie roku 2023: nowe podejście do pracy, mobilność zawodowa, work-life balance, quiet quitting

  30 DIC. 2023 · Ostatni odcinek HR na miękko w tym roku, w którym zbieram w całość to, co działo się w HRze miękkim z mojej perspektywy. Opowiadam o nowym podejściu do pracy, o tym jak pracownicy radzą sobie w wyznaczaniu granic między pracą a życiem osobistym, o tym czym jest ciche odchodzenie no i o tym jak rekrutacyjnie wyglądał rok 2023. Zapraszam do odsłuchu!
  8m 33s
 • #3 AKCJA REKRUTACJA: W prawo czy w lewo? O podejmowaniu decyzji w rekrutacji

  17 DIC. 2023 · Jak minimalizować ryzyko błędów w rekrutacji? Czym się kierować przy podejmowaniu decyzji o wyniku rekrutacji? Jak sprawdzić czy to właśnie ten kandydat, którego szukamy? Na te i inne pytania odpowiadam w trzecim odcinku podcastu HR na miękko. Zapraszam do słuchania!
  9m 37s
 • #2 AKCJA REKRUTACJA: Tej nie kocham, tego nie lubię - czyli o selekcji kandydatów

  10 DIC. 2023 · W drugim odcinku z serii „AKCJA REKRUTACJA” opowiadam o nie zawsze lubianej przez rekruterów i HR-owców selekcji aplikacji kandydatów. Od czego rozpocząć selekcję CV? Na co zwracać uwagę przy analizie aplikacji? Między innymi na te pytania staram się odpowiedzieć w podcaście. Miłego odsłuchu!
  10m 7s
 • #1 AKCJA REKRUTACJA: Do zakochania kandydata jeden krok!

  2 DIC. 2023 · Pierwszy odcinek z serii "AKCJA REKRUTACJA": - Jak zdobyć serce kandydata podczas rekrutacji? - Jak sprawić by kandydat czuł się dobrze podczas spotkania rekrutacyjnego? - Jak uczynić rozmowę rekrutacyjną ciekawym doświadczeniem? Zapraszam do odsłuchu!
  10m

HR na miękko to podcast skierowany głównie do HR-owców, rekruterów i menedżerów. Poruszam tematy z obszaru tzw. HR miękkiego - czyli rekrutacji, onboardingu, szkoleń, employer brandingu i pracy z zespołami....

mostra más
HR na miękko to podcast skierowany głównie do HR-owców, rekruterów i menedżerów.
Poruszam tematy z obszaru tzw. HR miękkiego - czyli rekrutacji, onboardingu, szkoleń, employer brandingu i pracy z zespołami.

Miłego odsłuchu!
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca