• Wyzwania HR w kontekście sytuacji na rynku pracy

    6 JUL. 2023 · Świat się zmienia, a dynamika tych zmian nabiera coraz większego tempa. Niesie to za sobą szereg konsekwencji dla gospodarki, biznesu, środowiska, społeczeństwa, człowieka. Działy HR już stoją przed wieloma wyzwaniami m.in. braku pracowników o odpowiednich kompetencjach, automatyzacji procesów, starzejącym się społeczeństwem, postępującej globalizacji i rosnącej potrzebie odpowiedzialności biznesowej. Skutki tych zmian będą wymagały zmiany postaw po stronie pracowników, będą miały swój wydźwięk w innym podejściu do planowania kariery zawodowej, a także w potrzebie budowania zdrowej odporności psychicznej. Więcej nt temat w podcaście, zapraszam do słuchania.
    7m 26s

Świat się zmienia, a dynamika tych zmian nabiera coraz większego tempa. Niesie to za sobą szereg konsekwencji dla gospodarki, biznesu, środowiska, społeczeństwa, człowieka. Działy HR już stoją przed wielomai wyzwania,...

mostra más
Świat się zmienia, a dynamika tych zmian nabiera coraz większego tempa. Niesie to za sobą szereg konsekwencji dla gospodarki, biznesu, środowiska, społeczeństwa, człowieka. Działy HR już stoją przed wielomai wyzwania, a skutki tych przemian coraz bardziej widoczne są dla pracowników.

HR NA TALERZU powstał z myślą by "konsumować" (czytaj zbierać) istotne informacje dotyczące tematyki HR i dzielić się informacjami w formie podcastu, zapewniając Tobie (Słuchaczu/Słuchaczko) możliwość pogłębiania wiedzy HR w pigułce w dowolnym czasie (możesz słuchać audio spacerując, sprzątając, gotując, biegając, kiedy tylko chcesz ;-). Nagrania dedykowane są zarówno osobom, które pracują w działach HR, ale także dla biznesu, który rozumie znaczenie ludzi w sukcesie przedsiębiorstwa. W materiałach audio wskazówki znajdą również osoby, który sprawczo chcą zarządzać karierą zawodową.

A teraz o mnie!
Nazywam się Julita Kobus (przyjaciele mówią do mnie "Jula"), moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to praca jako trenerka, menadżerka, HR biznes partnerka. Jestem abolwentką PB Wydziału Zarządzania i Marketingu, Szkoły Trenerów Metrum, Akademii Leona Koźmińskiego - kierunek HR Biznes Partner. Ponad 12 lat pracowała jako menadżera zarządzającego zespołem sprzedażowym, jednocześnie rozwijając się i prowadząc szkolenia dla biznesu oraz z kompetencji miękkich. Projektuję szkolenia z automotywacji, poczucia własnej wartości, radzenia sobie ze stresem i konfliktem, zarządzania sobą w czasie, profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, komunikacji. W swojej pracy korzystam z certyfikowanych narzędzi m.in. POY, MTQ. Ciekawią mnie ludzie i świat. W życiu i pracy stawiam na kreatywność, rozwój i pasję. W wolnych chwilach tworzę przedmioty użytkowe w koncepcji upcyklingu.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca