• #98 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Joanną Radosławską

  17 JUN. 2024 · Moja kolejna gościni, Joanna Radosławska jest z wykształcenia inżynierem, humanistką i pedagogiem. Z pasji - towarzysz człowieka i naukowiec. Jako jedna z pierwszych 5 osób w Polsce i 33 na świecie otrzymała podwójną indywidualną europejską akredytację: Program Managera IPMA (International Project Management Association) oraz coacha i mentora EMCC EIA (Mentoring and Coaching). Na co dzień kierownik HR Biznes Partner i liderka projektów. Od ponad 20 lat związana z branżą motoryzacją, gdzie realizuje zadania z obszaru twardego i miękkiego HR na poziomie operacyjnym i strategicznym. Jest mentorką w największym cross – biznesowym programie mentoringowym, prowadzonym przez Fundację Liderek Biznesu. Od kilku lat współpracuje również z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach prowadzonego tam mentoringu naukowego. Jako wyraz uznania dla rezultatów swojej pracy, odebrała 5-krotnie tytuł Laureata w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowanym przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem Ministra Pracy. Dwukrotnie otrzymała Dyplom Programu Edukacji Profesjonalnej PEP HR nadany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami a w ubiegłym roku, Prezydent Miasta Czestochowy uhonorował ją nagrodą „Jura Pride."  Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠co sprawiło, że Joanna postanowiła zająć się programami mentoringowymi? 🔵co dla siebie zaczerpnęła z udziału w moim akredytowanym kursie mentoringowym dla managerów? 🟣na czym chciałabyś skupić się w kolejnych edycjach realizowanych przez siebie programów? – koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Daj znać, co z niej dla siebie wyniosłeś/aś!
  16m 30s
 • #97 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Michałem Gesskiem

  10 JUN. 2024 · Największa wartość mentoringu według Michała Gesska to...? Mój kolejny gość, Michał Gessek ukończył psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz studium Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS. Od ponad 10 lat zbiera doświadczenia w obszarze HR w tym coachingu i mentoringu m.in. w Philip Morris International czy Play. Zarządzał projektami rozwoju pracowników, zarządzania talentami, przywództwa czy zaangażowania i wydajności zespołów. Aktualnie rozwija się w obszarze zarządzania zmianą. Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠co sprawiło, że Michał postanowił zająć się programami mentoringowymi? 🔵dlaczego warto zwracać się do osób, które nie dostały się do programu, z indywidualną informacją zwrotną? 🟣jaka jest największa wartość bycia w procesie mentoringowym? - koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Zapraszam do posłuchania inspirującej rozmowy z Michałem! Daj znać, co z niej dla siebie wyniosłeś/aś?
  18m 27s
 • #96 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Agatą Rybarską

  3 JUN. 2024 · Jakie działy, oprócz HR, mogą współtworzyć programy mentoringowe? O tym i o wielu innnych aspektach programów mentoringowych opowiedziała mi Agata Rybarska - doświadczona mentorka biznesowa, executive coach i partnerka merytoryczna programów mentoringowych, akredytowana przez dwie największe organizacje mentoringowo-coachingowe na świecie EMCC oraz ICF. Wyróżniona w rankingu „Top 15 Coaches in Warsaw 2023” oraz w rankingu Forbes Women. Ma ponad 15 lat doświadczenia liderskiego w globalnych korporacjach, zarządzała dużymi zespołami, pracowała dla ponad 30 marek na 7 rynkach. Entuzjastka nowych technologii i szerokich możliwości AI. Lubi konkrety i działanie, ale przede wszystkim widzi w biznesie człowieka wraz z jego emocjami, indywidualnymi wyzwaniami i potencjałem.  Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 co sprawiło, że Agata postanowiła zająć się programami mentoringowymi? 🔵 jakie działy w organizacji, oprócz HR-u, mogą być zaangażowane w tworzenie takich programów? 🟣 jakie podpowiedzi moja gościni ma dla osób, które po raz pierwszy chcą wdrażać mentoring w swojej organizacji? - koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Nie przegap tej inspirującej rozmowy! Miłego słuchania!
  21m 14s
 • #95 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Agnieszką Gąsior-Mazur

  27 MAY. 2024 · Od wyróżnienia do nagrody, czyli o Akademii Mentora LKB! Kolejną gościnią mojego podcastu jest Agnieszka Gąsior-Mazur. Od 25 lat kieruje Lubelskim Klubem Biznesu. Pełniła funkcję członka zarządu w Szkole Bankowej w Sandomierzu, a następnie dyrektora Międzynarodowych Targów Lubelskich. Prowadziła własną działalność o profilu doradczo-konsultingowym. Realizowała wiele projektów międzynarodowych inicjujących współpracę między przedsiębiorcami, uczelniami i samorządami. Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski, uzyskała międzynarodowy certyfikat zarządzania międzynarodowymi projektami IPMA. Ukończyła również studia podyplomowe w dziedzinie HR w w Lublinie. Twórczyni licznych projektów i programów dla przedsiębiorców. Akademia Mentora LKB to laureat konkursu na najlepszy program Mentoringowy w Polsce w kategorii NGO, organizowanego przez EMCC Poland, w 2022 r. Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 w jaki sposób był organizowany nagrodzony program mentoringowy? 🔵 dlaczego działanie w zgodzie ze standardami EMCC jest tak ważne? 🟣 jakie porady ma Agnieszka dla osób, które zastanawiają się nad wdrożeniem programu mentoringowego? - koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Życzę miłego słuchania!
  19m 48s
 • #94 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Beatą Staszków

  20 MAY. 2024 · Coaching i mentoring to moje pasje! Taki przekaz płynie z mojej rozmowy z Beatą Staszków - doświadczonym menedżerem i konsultantem biznesowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w Polsce i Wielkiej Brytanii. Przez osiem lat pełniła funkcję prezesa zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź, organizacji zrzeszającej 120 firm. W ramach ZPPM opracowała program mentoringowy wyróżniony przez European Mentoring and Coaching Council Polska. Jest wykwalifikowanym coachem, trenerem oraz mentorem. Specjalizuje się także w konsultingu biznesowym i pełni funkcje interim menedżera, wspierając firmy w czasie procesów restrukturyzacyjnych. Właścicielka firmy Mentor EU, skupia się na wsparciu pracowników w rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych. Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 co zainspirowało Beatę do stworzenia swojego pierwszego programu mentoringowego? 🔵 dlaczego Mentor musi cały czas się rozwijać? 🟣 jakie są rady dla osób, które chcą zacząć działać z programami mentoringowymi? - koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy!  Życzę miłego słuchania!
  20m 31s
 • #93 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Katarzyną Szczesną

  12 MAY. 2024 · Jak wpaść na pomysł, który kiedyś zdobędzie nagrodę? O tym i nie tylko, w najnowszym odcinku mojego podcastu opowiedziała Katarzyna Szczesna, która w swojej pracy łączy 12-letnie doświadczenie projektowe, zamiłowanie do technologii, fascynację ekonomią behawioralną i współpracę z biznesem. Realizowała usługi na rynku polskim i zagranicznym jako projektantka, supervisor, trener czy doradca. Tworzyła międzynarodową organizację i zespół UX na rynku przemysłowym. Obecnie tworzy produkty i usługi, które uwzględniają doświadczenie klientów i pracowników, a przede wszystkim ich zachowanie i etykę w świecie AI. Projektuje środowiska rozwoju i wyboru na bazie procesu podejmowania decyzji. Buduje markę DM Biznes powered by Design Mentorship - wsparcie dla firm w budowaniu spersonalizowanych programów rozwojowych bazując na kompetencjach przyszłości. Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 w jakim momencie swojego życia Katarzyna zainteresowała się programami mentoringowymi? 🔵 czym są “spotkania chemiczne” i jakie mają znaczenie w procesie mentoringowym? 🟣 jakie korzyści wiążą się z wprowadzeniem programu mentoringowego w firmach i organizacjach? - koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Zapraszam do posłuchania najnowszego odcinka podcastu z serii"Manager Programów Mentoringowych" 
  22m 8s
 • #92 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Anną Szablewską-Mierzwą

  5 MAY. 2024 · Anna Szablewska-Mierzwa jest doświadczoną coachką, trenerką, mentorką, a także prowadzi procesy coachingu grupowego. Jest również konsultantką kryzysową i mediatorką w nurcie NVC. Zafascynowana pracą w obszarze międzykulturowym. Moja gościni pracuje jako Group CRM Projects and Development Manager w branży lotniczej i superwizuje zespół trenerów rozwijających miękkie kompetencje w środowisku pilotów i załóg pokładowych, a przy okazji tworzy i koordynuje programy mentoringowe w swojej organizacji. Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 w jakim momencie swojego życia Anna zainteresowała się programami mentoringowymi, 🔵 dlaczego koordynatora programów mentoringowych można nazwać rzeźbiarzem, 🟣 czy warto do programów mentoringowych dołączać ścieżkę edukacyjną dla osób będących w procesie - koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Gwarantuję kilkanaście minut wiedzy merytorycznej i praktycznej, która pozwoli Ci spojrzeć na programy mentoringowe z zupełnie nowej perspektywy. Życzę miłego słuchania!
  11m 13s
 • #91 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Anną Ostaszewską

  19 ABR. 2024 · Manager Programów Mentoringowych to seria odcinków dotyczących mojego akredytowanego kursu dla menedżerów programów mentoringowych (PMQA), w którym prezentuję nie tylko sam program, ale przede wszystkim doświadczenia ich uczestników. Dzisiaj moją Rozmówczynią jest Anna Ostaszewska-  HR Managerka, trenerka, coachka. Ania ukończyła studia podyplomowe z Coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, szkołę Trenerów Metrum, a wcześniej - z miłości do ruchu - Akademię Wychowania fizycznego we Wrocławiu, ze specjalizacją trenerską. Do tej pory pełniła rolę Menedżera ds. planowania rozwoju z branży FMCG / retail oraz regionalnego kierownika ds. sprzedaży w międzynarodowej organizacji. Obecnie pracuje jako HR Business Partnerka w instytucji finansowej. Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 dlaczego Anna zainteresowała się programami mentoringowymi? 🔵 jaką wartość niesie za sobą bycie jednocześnie koordynatorką programu, edukatorką w tym zakresie oraz mentorką? 🟣 na czym warto skupić się w kontekście programów mentoringowych? koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy! Gwarantuję kilkanaście minut wiedzy merytorycznej i praktycznej, która pozwoli Ci spojrzeć na programy mentoringowe z zupełnie nowej perspektywy. Życzę miłego słuchania!
  13m 26s
 • #90 Seria "Manager Programów Mentoringowych" - wywiad z Martą Siech

  14 ABR. 2024 · Dziś kolejny odcinek dotyczący mojego akredytowanego kursu dla menedżerów programów mentoringowych, w którym prezentuję nie tylko sam program, ale przede wszystkim doświadczenia ich uczestników. Moja Gościnią jest Marta Siech - mentorka, coachka, trenerka, współtwórczyni platformy Mentiway.com. Marta posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze HR oraz rozwoju innych ludzi. Działa na rzecz popularyzacji mentoringu w Polsce, posiada akredytację ICF oraz EMCC, jest facylitatorką Job Craftingu, Konsultantką Kryzysową, a także założycielką i współzałożycielką firmy The Bloom, która od ponad 6 lat wspiera klientów indywidualnych oraz biznesowych w ich rozwoju i rozkwitaniu tak, żeby czuć się dobrze i autentycznie w kontakcie ze sobą i z innymi.  Jeśli chcesz się dowiedzieć: 🟠 jakie są doświadczenia Marty związane z udziałem w moim akredytowanym kursie dla managerów programów mentoringowych? 🔵 na co zwrócić uwagę podczas tworzenia i wdrażania programu mentoringowego? 🟣 z jaką inwestycją wiążę się tworzenie programu mentoringowego? koniecznie wysłuchaj naszej rozmowy. Gwarantuję kilkanaście minut wiedzy merytorycznej i praktycznej, która pozwoli Ci spojrzeć na programy mentoringowe z zupełnie nowej perspektywy. Życzę miłego słuchania!
  20m 57s
 • #89 Seria o talentach Gallupa - sezon 1 - Talent Pryncypialność

  8 ABR. 2024 · Zapraszam na najnowszy odcinek podcastu „Idź swoją drogą”, w którym omawiam talenty Gallupa. Dziś prezentuję talent z fioletowej domeny DZIAŁANIA – PRYNCYPIALNOŚĆ.   To, co wyróżnia osoby z talentem PRYNCYPIALNOŚĆ to: 🔵  niewyczerpywalne źródło pasji i wyznaczania celów; 🔴 wprowadzanie przejrzystości; 🟢 reprezentowanie stabilnych wartości i przekonań.   Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób w przypadku PRYNCYPIALNOŚCI niezmienne zasady założycielskie służą podniesieniu standardów etycznych otoczenia posłuchaj odcinka mojego podcastu. Jestem pewna, że dowiesz się z niego wielu rzeczy o tym talencie, o których nie miałeś dotąd pojęcia.   Zapraszam serdecznie i życzę miłego słuchania!  
  8m 28s

Kasia Syrówka – mentorka rozwoju talentów i drogi zawodowej certyfikowany Coach Gallupa – w swoich audycjach opowiada o tym dlaczego i jak pracować na swoim potencjale, jak odkryć swoje mocne...

mostra más
Kasia Syrówka – mentorka rozwoju talentów i drogi zawodowej certyfikowany Coach Gallupa – w swoich audycjach opowiada o tym dlaczego i jak pracować na swoim potencjale, jak odkryć swoje mocne strony oraz wykorzystać je w zawodowym spełnieniu. Swoje nagrania kieruje do osób, którym zależy aby ich miejsce pracy dawało im satysfakcję, poczucie sensu oraz rozwijało ich potencjał.

W swoim podcaście opowiadam m.in. o tym :

1. Jak odkryć swoja drogę zawodową

2. jak znaleźć pracę która ma sens.

3. Jak szukać pracy która do mnie pasuje?

4. Jak ruszyć z miejsca

5. jak odnaleźć w sobie odwagę do poszukiwania samej siebie/samego siebie.


Ponadto opowiem Ci jak zadbać o swój rozwój i czemu warto pozytywnie myśleć o sobie i swojej karierze. Odkryjemy też Twoje talenty i przekształcimy je w mocne strony.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca