• Akceptacja

  7 ENE. 2024 · kilka słów o tym, jak nauczyć się akceptować siebie i innych a także trudne i niewygodne momenty w naszym życiu. Zaakceptowanie i zaprzestanie wewnętrznej walki pomaga osiągnąć spokój i klarowne myślenie a także zdobyć więcej wyrozumiałości dla siebie i innych.
  28m 32s
 • Poproszę dużą porcję pewności siebie

  26 NOV. 2023 · znacie to uczucie, kiedy jesteście niepewni siebie i to przeszkadza wam w podbijaniu świata i blokuje was od środka? witajcie w klubie! dziś zamawiamy dużą porcję pewności siebie!
  19m 54s
 • Wellness - pokarm dla ciała i duszy

  12 NOV. 2023 · w dzisiejszym odcinku mowa o Wellness, co to jest i jakie są jego rodzaje a także jak wprowadzić wellness w nasze codzienne, zabiegane życie. Brzmi ciekawie? zapraszam zatem do wysłuchania!
  29m 34s
 • Explícito

  Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce czyli o motywacji

  5 NOV. 2023 · Co stoi za motywacją i dlaczego czasem aż tak bardzo nam się nie chce? co sprawia, że czujemy satysfakcję? o tych i innych pytaniach opowiadam i rozmyślam w nowym odcinku, zmotywowana,żeby rozprawić się z tematem. Zapraszam!
  32m 31s
 • O przekonaniach

  1 JUL. 2023 · w tym odcinku poruszam tematy związane z motywami, króre kierują naszymi decyzjami, a także o tym, żeby zastanowić się na ile nasza decyzja naprawdę jest nasza a na ile kierujemy się przekonaniami przejętymi z kultury, społeczeństwa, rodziny
  47m 33s
 • bo we mnie jest seks

  14 FEB. 2023 · czy rozmawiacie o seksie? jak często? z kim? a może wcale bo... no właśnie, dlaczego? temat tak dobrze nam znany i głośny a jednak jak przychodzi vo do czego to jakoś tak cicho nagle się robi. Może pora to zmienić? w tym odcinku let's talk about sex!
  55m 11s
 • Życie z depresją - jak to jest?

  4 FEB. 2023 · Temat dzisiejszego odcinka jest niezwykle ważny, również dla mnie osobiście. Niemniej jednak bardzo chcę go poruszyć. Depresja. Jak tę chorobę rozpoznać? Jak się z nią żyje? jakie są prawdy i mity na jej temat? Czy da się ją zaakceptować i po prostu żyć dalej? posłuchajcie, co mówię o depresji z własnej perspektywy.
  28m 9s
 • Nowy rok - nowa ja? o postanowieniach noworocznych

  20 ENE. 2023 · Nowy rok nadszedł a wraz z nim masa postanowień, a może i wyrzutów sumienia i presji, bo nie idzie tak jak zaplanowałyśmy. Jak wpływają na nas postanowienia i czy mogą być zarówno siłą napędową do zmian jak i pułapką? refleksja na temat postanowień, tego kiedy ich dokonywać i w jakim tempie realizować
  28m 47s
 • Kup różowe okulary, załóż buty nie do pary

  11 DIC. 2022 · jak często robisz coś spontanicznego, szalonego, może nawet głupiego i nie myślisz o tym jak to wygląda z zewnątrz? zbyt rzadko? co cię wstrzymuje? a może już czas zacząć żyć snem szaleńca i śmiać się życiu w twarz! im większą jesteś wariatką, tym lepiej!
  25m 31s
 • Dance like nobody is watching

  12 NOV. 2022 · W tym odcinku opowiadam o mojej drodze do tańca oraz o tym, jak zbawienny ma on wpływ na nasze zdrowie fizyczne i mentalne. Będzie też o tańcu ekspresyjnym jako formie wyrażania emocji i uwalniania blokad wewnętrznych.
  38m 19s
Kobiety dla kobiet. O tematach zwykłych i niezwykłych oraz jak pozostać wierną sobie i słuchać swojej, kobiecej intuicji.
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca