• Explícito

  #10 - Co Musi Wiedzieć Barman?

  15 MAY. 2024 · Finałowy odcinek 1 sezonu Long Story, Szot! Bartosz i Andrzej rozmawiają o wiedzy, która potrzebna jest barmanowi do dobrego wykonywania swojego zawodu. 
  48m 40s
 • Explícito

  #9 - Ciemna Strona Gastronomii gość. Weronika Hawryłeczko

  8 MAY. 2024 · Gościem odcinka jest Weronika Hawryłeczko, psycholożka specjalizująca się m.in. w pomocy w walce z uzależnieniami. Andrzej i Bartosz rozmawiają z Weroniką o uzależnieniach i problemach, na które narażeni są pracownicy branży gastronomicznej.
  1h 2m 40s
 • Explícito

  #8 - Nasze Początki

  1 MAY. 2024 · W tym odcinku, cała trójka składu Long Story, Szot! opowiada o swoich początkach w brażny barowej. Jeśli chcecie wiedzieć, skąd się tu wzieli, to ten odcinek jest właśnie dla was!
  44m 21s
 • Explícito

  #7 - Barman, a co dalej? gość. Tomasz Źródłowski, cz. 1

  24 ABR. 2024 · W gościnnym występie w podcaście Long Story, Szot! Tomasz Źródłowski opowiada o ścieżkach rozwoju barmana. Ogrom wątków pobocznych poruszonych przez ekipę, spowodował, że odcinek musi mieć w przyszłości swoją kontynuację.
  1h 7m 35s
 • Explícito

  #6 - Barowa Gadka

  17 ABR. 2024 · Andrzej i Bartosz rozmawiają o tym, o czym zwkle rozmawia się przy barze. Alko bezalko? Czym są mixery? Co czyni koktajl klasycznym? Na te i więcej pytań odpowiedzi znajdzie w 6 odcinku podcastu Long Story, Szot!
  45m 30s
 • Explícito

  #5 - Koktajlowa topka

  10 ABR. 2024 · Cały zespół Long Story, Szot! zebrał się by podizelić się z wami swoimi ulubionymi koktajlami. Ale to nie wszystko, gdyż Bartosz, przygotował dla swoich rozmówców, także pewną grę. Jak poszło Grzegorozowi i Andrzejowi? Tego, drodzy Goście, dowiecie się słuchając tego odcinka.
  52m 58s
 • Explícito

  #4 - Speakeasy - co to w ogóle jest?

  3 ABR. 2024 · Bartosz i Andrzej opowiadają o barach speakeasy i o ich historii. Możecie mi wierzyć, drodzy Goście, że historia ta jest bardzo długa i ma wpływ nie tylko na wygląd współczesnych barów.
  45m 34s
 • Explícito

  #3 - Barowe trendy

  27 MAR. 2024 · Long Story, Szot! w składzie Andrzej oraz Bartosz rozmawiają na temat trendów w barmaństwie na rok 2024. Odcinek został nagrany w styczniu, co powinno wiele rzeczy wytłumaczyć :). Mimo wszystko, zapraszamy do odsłuchania! 
  44m 32s
 • Explícito

  #2 - Piękne czasy DISCO

  25 MAR. 2024 · Era disco to temat rzeka. Przez jednych znienawidzona a przez innych uwielbiana. Nie można zaprzeczyć jednak, że na kulturę koktajlową wpłynęła bardzo mocno. A co o tym wszystkim sądzą Grzegorz, Andrzej i Bartosz? Tego dowiecie się z tego odcinka Long Story, Szot!
  49m 31s
 • Explícito

  #1 - Opowieści z zaplecza

  20 MAR. 2024 · W premierowym odcinku podcastu Long Story, Szot! Bartosz, znany także jako Ludwik, wraz z Andrzejem rozmawiają o barze od strony zaplecza. A wierzcie mi, drodzy Goście, jest o czym rozmawiać.
  46m 36s

Long Story, Szot! Trzech barmanów z bogatym doswiadczeniem i wieloma historiami spotyka się przed mikrofonami, aby obagadać wszystko, co tyczy się szeroko rozumianej tematyki barowej. Od historii koktjali klasycznych, przez...

mostra más
Long Story, Szot!
Trzech barmanów z bogatym doswiadczeniem i wieloma historiami spotyka się przed mikrofonami, aby obagadać wszystko, co tyczy się szeroko rozumianej tematyki barowej. Od historii koktjali klasycznych, przez nowe trendy i techniki barmańskie, aż po bezalkoholowe zammienniki znanych trunków. Nie zawsze merytorycznie i nie zawsze poważnie, ale zawsze zabawnie. Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę za barem, czy jesteś w temacie już od kilkunastu lat, lub po prostu lubisz przesiadywać w koktajlbarach i kręci Cię wszystko co z nimi związane - ten podcast jest dla Ciebie!
Usiądź z nami i wznieśmy toast za barowe opowieści!
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca