Portada del podcast

Ludzka Strona Biznesu

 • Jak właściciel średniej firmy powinien przyjmować feedback od pracowników?

  4 JUN. 2024 · W tym odcinku znajdziesz praktyczne wskazówki, w jaki sposób właściciel średniej wielkości biznesu powinien przyjmować informacje zwrotne, aby podtrzymywać w pracownikach chęć ich dawania. Dowiesz się, jakie środowisko sprzyja dzieleniu się opinią. Pokażę Ci trzy narzędzia komunikacyjne pomocne w przyjmowaniu uwag oraz dowiesz się, co zrobić w sytuacjach, w których nie zgadzasz się z oceną pracownika oraz kiedy informacji zwrotnych od swoich pracowników w ogóle nie otrzymujesz.
  Escuchado 33m 37s
 • Spotkania 1:1 - czym są i jak wpływają na skuteczność Twojego biznesu?

  8 MAY. 2024 · To jest podcast Ludzka Strona Biznesu odcinek pierwszy: Spotkania 1:1 - czym są i jak wpływają na skuteczność Twojego biznesu? Cześć! Nazywam się Natalia Ginter, na co dzień jestem konsultantką rozwoju organizacji oraz HR Biznes Partnerką. W ValuesFirst, poprzez doradztwo i szkolenia pomagam swoim klientom w budowaniu zdrowych i skutecznych biznesowo organizacji. Po wysłuchaniu tego odcinka będziecie wiedzieć, czym charakteryzują się spotkania 1:1, jakie są dobre praktyki w ich prowadzeniu, jak wpływają na efektywność biznesową oraz jakie obawy i przekonania na temat spotkań 1 na 1  mają właściciele małych i średnich firm, managerowie czy team leaderzy.
  Escuchado 35m 42s
 • Na czym polega rola HR oraz kiedy zatrudniać HR w MŚP?

  5 MAR. 2024 · To jest podcast Ludzka Strona Biznesu odcinek pierwszy: Na czym polega rola HR i kiedy zatrudnić HR w MŚP? Cześć! Nazywam się Natalia Ginter, na co dzień jestem konsultantką rozwoju organizacji oraz HR Biznes Partnerką. W ValuesFirst, poprzez doradztwo i szkolenia pomagam swoim klientom w budowaniu zdrowych i skutecznych biznesowo organizacji. Po wysłuchaniu tego odcinka będziesz wiedział na czym polega rola HR oraz jakie sygnały mogą świadczyć o tym, że powinieneś zastanowić się nad tym czy to jest moment na jego zatrudnienie.
  Escuchado 28m 32s

Podcast Ludzka strona biznesu skupiony jest na tematach związanych z budowaniem zdrowej organizacji. Praktyczne wskazówki, rozwiązania najczęstszych problemów małych i średnich firm usługowych - czyli takich, których rozwój jest bezpośrednio...

mostra más
Podcast Ludzka strona biznesu skupiony jest na tematach związanych z budowaniem zdrowej organizacji.

Praktyczne wskazówki, rozwiązania najczęstszych problemów małych i średnich firm usługowych - czyli takich, których rozwój jest bezpośrednio związany z zatrudnionymi ludźmi.

Słuchacze podcastu Ludzka strona biznesu to właścicielki/właściciele małych i średnich firm usługowych oraz team liderzy/liderki działające w tych firmach. Podcast skierowany jest do zarządzających firmami w których na pokładzie nie ma działu HR.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca