Portada del podcast

Marketing Prawniczy w Praktyce

 • MPP#109 Kancelaria marzeń czyli kancelaria dla ludzi - Iwona Jaroszewska-Ignatowska

  5 JUN. 2024 · Moim gościem w 109. odcinku podcastu “Marketing prawniczy w praktyce” jest Iwona Jaroszewska-Ignatowska - współzałożycielka kancelarii https://www.linkedin.com/company/people-law-jaroszewska-ignatowska-sarek-sadurska/ Rozmowę zaczęliśmy od gość kontrowersyjnego pytanie, a mianowicie : “po co światu kolejna kancelaria zajmująca się prawem pracy?” W dalsze części rozmawiamy m.in. o: 💡 tym co ma wspólnego czas i budowa zegarka do usług prawnych 💡 komunikacji inkluzywnej 💡 rozwijaniu kancelarii na własnych warunkach 💡 praktycznym wykorzystaniu legal design 💡 prowadzeniu kancelarii założonej przez kobiety, ale nie tylko dla kobiet Jeśli interesuje cię prowadzenie specjalistycznej kancelarii, która jest wyrazista to ta rozmowa jest dla ciebie. Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem swojego biznesu, chociaż w obecnej organizacji jest ci po prostu wygodnie to uważaj, bo możesz podjąć decyzję, którą od dawna odkładasz. Zapraszam do 🎧 słuchania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. LINKI - https://www.linkedin.com/in/iwona-jaroszewska-ignatowska/ - https://www.linkedin.com/company/people-law-jaroszewska-ignatowska-sarek-sadurska/ - http://peopleandlaw.pl/ KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod “podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://Legalove.pl: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 57m 20s
 • MPP#108 Stawka godzinowa u prawników to początek drogi – Adam Sornek i Jacek Stanisławski

  1 MAY. 2024 · Moim gościem w 108. odcinku podcastu “Marketing prawniczy w praktyce” jest Adam Sornek - adwokat niewykonujący zawodu, coach, mentor i założyciel projektu “Toga bez wroga” oraz prowadzący podcast pod tą samą nazwą. Tym razem w ramach serii “Prawo do emocji” skręciliśmy z Adamem po raz kolejny w stronę pieniędzy. Dokładnie w stronę stawek, za które prawnicy oferują swoje usługi klientom. Rozmawiamy m.in. o tym, że 💡 Liczenie czasu i zaangażowania w sprawę jest niezbędne do ustalenia stawki godzinowej. 💡 Wprowadzenie technologii i usprawnień może skrócić czas pracy, ale nie powinno prowadzić do oszukiwania klientów. 💡 Transparentne komunikowanie stawki godzinowej jest istotne dla budowania zaufania klientów. 💡 Wartość usługi prawnej powinna być adekwatna do zaangażowania i korzyści dla klienta. 💡 Sprzedaż czasu przez kancelarię prawniczą nie oznacza jednolitej wartości, ponieważ różne czynności mają różną wagę i wartość. 💡 Tłumaczenie się z ze stawek godzinowych jest bezsensowne, klient powinien widzieć korzyści, które uzyskuje dzięki usłudze prawnej. 💡 Klient, który nie docenia wartości usługi, nie jest odpowiednim klientem dla kancelarii. 💡 Stawka za pierwszą konsultację powinna być jasno określona i uwzględniać czas i wartość usługi. 💡 Wycena usług prawnych powinna uwzględniać wartość kancelarii i jej doświadczenie. 💡 Lęki związane z wyceną usług mogą prowadzić do unikania rozmów z klientami na temat cen i obaw przed odrzuceniem. 💡 Publikowanie stawek na stronie internetowej kancelarii może być formą uczciwości i transparentności. 💡 Lęk przed konkurencją wewnątrz kancelarii może prowadzić do braku zaufania i ograniczać rozwój biznesu. 💡 Warto budować system motywacyjny, który zachęca pracowników do pozyskiwania klientów i utrzymania ich w kancelarii. 💡 Wycena usług powinna uwzględniać zarówno koszty, jak i wartość dodaną dla klienta. Jeśli interesuje cię prowadzenie rentownego biznesu prawniczego to ta rozmowa jest dla ciebie. Zapraszam do 🎧 słuchania, 🎥 oglądania ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. LINKI - rozmowa z Markiem Gnusowskim - odcinek 65. (link: https://marketingprawniczy.com/2022/08/mpp065-w-jaki-sposob-konkurowac-na-rynku-prawniczym-swiat-okiem-badacza-marek-gnusowski/) - książka “Ditch the billable hour” Shaun Jardine - (link: https://hawksmoorpublishing.com/book/ditch-the-billable-hour-implementing-value-based-pricing-in-a-law-firm-shaun-jardine) RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które zostaną odebrane dla słuchaczy podcastu. Kod „podcast” jest uniwersalny i daje 10% udostępniania na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę ( http://www.marketingprawniczy.com/magazyn ) - produkty marketingowe ze sklepu http://Legalove.pl : ( http://www.legalove.pl/ )
  Escuchado 1h 27m 44s
 • MPP#107 Kancelaria wiatru i wody – Patryk Zbroja

  10 ABR. 2024 · Moim gościem w 107. odcinku podcastu „Marketing prawniczy w praktyce” jest Patryk Zbroja – adwokat, założyciel kancelarii Zbroja Adwokaci, a według moich nieoficjalnych informacji – najlepszy w Polsce żeglarz wśród prawników. Tę rozmowę mogę podsumować tak: pasja i konsekwencja przekształcone w biznes prawniczy. Znajdziesz tutaj mnóstwo:  💡 odniesień do żeglarstwa (w tej kancelarii jest załoga, a nie zespół, a na spotkania z klientem można popłynąć motorówką), 💡 wskazówek dotyczących rozwijania kolejnych specjalizacji i prowadzenia skutecznych działań marketingowych. Ruszajmy w ten prawniczo-marketingowy rejs. Zapraszamy na pokład! LINKI - WWW: https://zbrojaadwokaci.pl/ - LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/patryk-zbroja-51574537/ KOMENTARZE I OCENY  Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod „podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://Legalove.pl: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 4m 49s
 • MPP#106 Kancelaria kwitnąca dzięki szkoleniom – Joanna Cur

  20 MAR. 2024 · Moim gościem w 106. odcinku podcastu „Marketing prawniczy w praktyce” jest Joanna Cur – radczyni prawna, która po ponad 20 latach innych doświadczeń zawodowych zrealizowała marzenie o byciu prawniczką. Asia opowiada o swoim nietypowym podejściu do rozwoju prawniczego biznesu. Dlaczego nietypowym? Ma wąsko określoną specjalizację, czyli prawo pracy dla przedsiębiorców i jasno określone usługi, czyli przede wszystkim prowadzi szkolenia dla firm małych, dużych i bardzo dużych. Asia dzieli się też swoim podejściem do prowadzenia swojego konta na LinkedIn. Zobaczysz, że codzienne publikacje nie są obowiązkowe, a planowanie postów nie jest dla wszystkich. Rozmowę rozpoczynamy od omówienia ścieżki zawodowej Joanny od kasjera w banku do radcy prawnego. Będzie nietypowo, intrygująco i inspirująco. Zapraszam do 🎧 słuchania, 🎥 oglądania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. LINKI - profil Asi na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/joanna-cur/ - strona www kancelarii - https://joannacur.pl/ RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod „podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://Legalove.pl: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 17m 43s
 • MPP#105 Business development w kancelarii – wskazówki z UK – Maciej Trąbski

  6 MAR. 2024 · Na brytyjskim rynku prawniczym są ludzie, których nazywają „the rainmakers”. To oni odpowiadają za dostarczanie klientów do kancelarii. Ta rozmowa jest właśnie o drodze do zostania rainmakerem 👇 Moim gościem w 105. odcinku podcastu “Marketing prawniczy w praktyce” jest Maciej Trąbski - prawnik z doświadczeniem na polskim i brytyjskim rynku prawniczym. Pracował też przed kilka lat jako in-house, więc ma bardzo ciekawe spojrzenie na to jak działa biznes prawniczy. Teraz pomaga innym prawnikom w rozwijaniu http://m.in. kompetencji z zakresu business development. Ten odcinek powstał z 2 powodów. Po pierwsze, Maciej chciał wesprzeć 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy. Po drugie, Maciej jest bardzo konsekwentny: nie wylicytował udziału w podcaście w 2023 roku, ale poczekał do kolejnego finału i przekuł deklarację w rzeczywistość: wygrał licytację! ❤️ Rozmawiamy http://m.in. o tym: 💡 dlaczego prawnicy nie lubią sprzedawać? 💡 kim jest rainmaker i dlaczego jest to osobnik występujący rzadko w przyrodzie? 💡 dlaczego prawnicy powinni uważać na „prawo fryzjera”? 💡 z jakich narzędzi business development może korzystać kancelaria dowolnej wielkości? 💡 czym jest T-shaped lawyer? 💡 co różni kancelarie w UK od tych, które działają w Polsce? Jeśli interesuje Cię zagraniczna perspektywa na rynek prawniczy, to ta rozmowa jest dla Ciebie. Jeśli zastanawiasz się, jak zabrać się za zdobywanie nowych klientów, to znajdziesz tu sporo praktycznych wskazówek. Zapraszam do 🎧 słuchania, 🎥 oglądania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. LINKI - profil Macieja na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maciejtrabski - strona firmowa MOQQ (firmy Macieja): https://moqq.co.uk/ KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod „podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://Legalove.pl: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 15m 5s
 • MPP#104 LEGAL MARKET DAY: 10 lat historii – Marcin Tomczak, Jacek Stanisławski

  13 FEB. 2024 · Już 14 marca odbędzie się 10. edycja konferencji LEGAL MARKET DAY. Zapraszam Was na opowieść o pierwszej dekadzie tego wyjątkowego wydarzenia. W 104. odcinku podcastu nie ma jednego gościa. Pytania zadaje przede wszystkim Marcin Tomczak, ale wspólnie opowiadamy historię konferencji LEGAL MARKET DAY - naszego flagowego projektu eventowego. Usłyszysz do tym: 💡 jak to wszystko się zaczęło i dlaczego taka konferencja jest jak startup? 💡 jak konferencja zmieniała się przez ostatnich 10 lat? 💡 dlaczego byliśmy o krok od rezygnacji i kto zmobilizował nas do dalszego działania? 💡 co dała nam roczna przerwa w organizacji? 💡 na ile skuteczny jest networking podczas LMD? 💡 czego nauczyliśmy się przy tym projekcie? 💡 jak zorganizować taką konferencję? Dzielimy się też kilkoma historiami, które dotychczas krążyły tylko w naszym zespole - np. o tym, co nietypowego przydarzyło się dwóm prelegentom. W drugiej części opowiadamy o tym, co przygotowaliśmy na nadchodzącą, jubileuszową edycję, czyli LEGAL MARKET DAY 2024 Managers Edition. Jeśli byłaś albo byłeś na jednej z poprzednich edycji, to musisz wiedzieć, że zmieniliśmy... dużo. Jeśli przesłuchasz, to daj nam znać, co myślisz o tej rozmowie. A może masz jakąś historię związaną z LMD, którą chciałbyś / chciałabyś się podzielić? Napisz w komentarzu na Spotify, Apple Podcast albo w social mediach i oznacz nas koniecznie. Dobrego odbioru! Zapraszam do 🎧 słuchania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod „podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://legalove.pl/: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 11m 52s
 • MPP#103 Konsultacje marketingowe czyli inne podejście do strategii – Emilia Kołsut, Hubert Włodarek

  31 ENE. 2024 · Moim gośćmi w 103. odcinku podcastu “Marketing prawniczy w praktyce” są Emilia Kołsut, specjalistka ds. komunikacji i Hubert Włodarek, strateg. Oboje od lat są w zespole TOMCZAK STANISŁAWSKI. Dzisiaj rozmawiamy na temat tego jak wypracować pomysły marketingowe dla swojej kancelarii. Jednocześnie zapraszamy Cię do naszej strategiczno-marketingowej kuchni, żeby pokazać jak pracujemy z naszymi klientami. Tematy, które poruszamy to http://m.in.: 💡 w jakich sytuacjach możesz potrzebować ułożenia marketingu w swojej kancelarii? 💡 czy każdy może skorzystać z planowania strategicznego? 💡 na jakie 4 pytania musisz odpowiedzieć sobie podczas prac strategicznych? 💡 jak wygląda nasz proces? 💡 jakie są nieoczywiste zalety takich konsultacji? Zapraszam do 🎧 słuchania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod “podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://Legalove.pl: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 2m 49s
 • MPP#102 Zarządzanie projektami prawnymi jest dla każdego - Aleksandra Dziemaszkiewicz-Kwiecińska

  9 ENE. 2024 · Zarządzanie projektami prawnymi to nie to samo co prowadzenie spraw sądowych. Zarządzanie projektami prawnymi może odmienić każdą kancelarię. Posłuchaj o tym jak się do tego zabrać 👇 Moim gościem w 102. odcinku podcastu „Marketing prawniczy w praktyce” jest Aleksandra Dziemaszkiewicz-Kwiecińska - zarządzająca zespołem Legal Project Management na obszar Europy Kontynentalnej w kancelarii Clifford Chance, radca prawny, doradca podatkowy. Rozmawiamy http://m.in/. o: 💡 co może być projektem w kancelarii? 💡 czy można przewidzieć wszystko? 💡 czy jest różnica między prowadzeniem sprawy a zarządzaniem projektem? 💡 na ile ważna jest znajomość biznesu / branży klienta? 💡 kto powinien zarządzać projektem? (project manager vs najlepszy specjalista merytoryczny) 💡 czy legal project manager musi być prawnikiem? 💡 czy LPM może być wartością dla klienta? 💡 co jest potrzebne do zarządzania projektem prawnym? (mindset, procesy, oprogramowanie, inne?) 💡 jak układać relacje między osobami realizującymi projekt, a osobą zarządzającą? 💡 od czego zacząć wdrażanie LPM? Jeśli chcesz poprawić sposób prowadzenia spraw i projektów w swojej kancelarii to ta rozmowa jest dla ciebie. Jeśli z kolei szukasz argumentów, które sprawią, że twoja szefowa albo szef przyjaźniej spojrzy na twoje inicjatywy - prześlij do niej / do niego link do tego odcinka :) Zapraszam do 🎧 słuchania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. LINKI - https://www.linkedin.com/in/aleksandra-dziemaszkiewicz-kwieci%C5%84ska-ll-m-164211ba/ - https://www.facebook.com/aleksandra.dziemaszkiewicz - https://www.modue.com/ KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY :) Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu. Kod „podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn https://www.MarketingPrawniczy.com/magazyn: na pojedynczy numer albo prenumeratę - produkty marketingowe ze sklepu http://legalove.pl/
  Escuchado 1h 6m 43s
 • MPP#101 10 kroków na rozbieg kancelarii - Joanna Lubecka

  12 DIC. 2023 · Jeśli szukasz inspiracji do rozwijania kancelarii na własnych zasadach to ta rozmowa będzie bardzo inspirująca. Moim gościem w 101. odcinku podcastu “Marketing prawniczy w praktyce” jest Joanna Lubecka - adwokat, autorka książek “Wycena usług prawnych” i “Biznes prawniczy od środka”. Dzisiaj skupiliśmy się na nowej książce czyli “Biznes prawniczy od środka”. To unikatowa pozycja na polskim rynku. Rozmawiamy m.in. o: 💡 procesie powstawania nowej książki, 💡 10 krokach rozbiegowych w rozwijaniu kancelarii, 💡 filozofii kancelarii, 💡 sile specjalizacji, 💡 co prawnik powinien zapewnić swojemu klientowi, 💡 korzystaniu z ekspertów-podwykonawców, i wielu innych tematach, które zainteresują cię niezależnie od tego czy myślisz o otwarciu własnej kancelarii czy też rozwijasz taką od kilkunastu lat. Joanna ma dużo świeżych przemyśleń i cieszę się, że mogliśmy w spokoju o tym porozmawiać. Zapraszam do 🎧 słuchania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. LINKI 🖥️ https://www.linkedin.com/in/joanna-lubecka-ba164194/ 🖥️ https://www.instagram.com/lubecka.law/ 🖥️ https://lubecka.law/produkt/biznes-prawny-od-srodka/ RABATY, ZNIŻKI, KODY 😉 Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu.Kod “podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://legalove.pl/: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 40m 11s
 • MPP#100 Jak budować zaangażowany zespół kancelarii? - Marcin Dakowski

  28 NOV. 2023 · Czasem jedno pytanie może zmienić patrzenie na biznes i na zespół. Jeśli zależy Ci na budowaniu zaangażowanego zespołu albo chcesz w takim pracować - koniecznie posłuchaj 👇 Moim gościem w 100. odcinku podcastu “Marketing prawniczy w praktyce” jest Marcin Dakowski - członek zespołu zarządzającego w InPost, wcześniej m.in. Prezes Zarządu w eBilet i członek zespołu zarządzającego w Grupie OLX. Od lat wspierający Prezesów i Zarządy rozmaitych spółek w obszarze budowania efektywnych zespołów. Rozmawiamy http://m.in/. o tym: 💡 od czego zacząć budowanie zespołu i czym ten zespół jest? 💡 co jest potrzebne, żeby zespół był zaangażowany 💡 jak szukać odpowiedzi na pytanie “po co my to robimy”? 💡 kto powinien wyznaczyć cel istnienia kancelarii 💡 czym różni się zarządzanie na skrzyżowaniu od zarządzania na rondzie? W rozmowie pada też bardzo ważne pytanie, które powinien zadać sobie każdy właściciel i każda właścicielka kancelarii. W sumie to każdego biznesu. To pytanie brzmi: “Czy chciałbym u siebie pracować?” Kiedy Marcin powiedział o nim podczas nagrania od razu zapisałem je w notesie. No i od tego czasu jest ze mną. Bardzo orzeźwiające, podobnie jak cała rozmowa. Jeśli interesuje cię jak świadomie zbudować zespół to ta rozmowa jest dla ciebie. Zapraszam do 🎧 słuchania, ✒️ komentowania i 🚀 udostępniania. LINKI 🖥️ https://www.linkedin.com/in/dakowski/ 🖥️ https://legalmarketday.com KOMENTARZE I OCENY Będę bardzo wdzięczny za każdą ocenę i komentarz tutaj albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu podcast dociera do kolejnych osób, które tworzą rynek prawniczy w Polsce. RABATY, ZNIŻKI, KODY 😉 Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu.Kod “podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na: - magazyn Marketing Prawniczy: na pojedynczy numer albo prenumeratę (http://www.marketingprawniczy.com/magazyn) - produkty marketingowe ze sklepu http://legalove.pl/: (http://www.legalove.pl/)
  Escuchado 1h 16m 10s

“Marketing prawniczy w praktyce” to podcast, o tym jak tworzyć nowoczesne kancelarie prawne. W rozmowach z gośćmi skupiam się na marketingu, zarządzaniu, technologii oraz skutecznym realizowaniu usług czyli tym co...

mostra más
“Marketing prawniczy w praktyce” to podcast, o tym jak tworzyć nowoczesne kancelarie prawne.

W rozmowach z gośćmi skupiam się na marketingu, zarządzaniu, technologii oraz skutecznym realizowaniu usług czyli tym co sprawia, że biznes prawniczy jest po prostu lepszy.

Żeby nie przegapić kolejnych odcinków dołącz do newslettera pod adresem www.MarketingPrawniczy.com/podcast

Nazywam się Jacek Stanisławski. Na co dzień zajmuję się strategią i zarządzaniem w agencji TOMCZAK STANISŁAWSKI MARKETING. Specjalizujemy się w marketingu dla wymagających kancelarii i innych firm świadczących usługi profesjonalne.
Więcej o tej działalności znajdziesz na www.tomczak-stanislawski.pl.

Tymczasem zapraszam do kontaktu na LinkedIn (Jacek Stanisławski), Instagramie (@jacstanislawski) albo mailowo pod adresem podcast@tomczak-stanislawski.pl.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca