• Katarzyna Kucewicz "Waga z głowy". WywiadyAgaty

  27 MAY. 2024 · To książka o przemianie nie tylko ciała, ale też głowy!"Waga z głowy" Katarzyny Kucewicz to opowieść o kobiecie, która żeby schudnąć podeszła do siebie tak czule, jak do dziecka.Jak wewnętrzna metamorfoza, może pomóc w zrzuceniu ponad 60kg, psycholożka opowiedziała Agacie Chruściak.
  35m 20s
 • Olga Łasak - kobieta od kabaretów. WywiadyAgaty

  24 MAY. 2024 · Kabareciarka, aktorka, wokalistka- artystka wszechstronna jest gościnią Agaty Chruściak. Z rozmowy dowiecie się za czym tęskni, czy jej życie nieustannie wypełnia śmiech i za co dostała ostatnio nagrodę. Rozmowa odbyła się przy okazji "Biegu po Nowe Życie" w Wiśle.
  16m 54s
 • Ola Żelazo-miłośniczka jogilatesu, stawia na kobiety po 40. WywiadyAgaty

  22 ABR. 2024 · "Jak zmobilizować się do aktywności" czy "Bądź fit" – autorką tych książek jest znana trenerka Ola Żelazo, która na co dzień namawia Polki do tego, by zaczęły się ruszać. Skupia się jednak przede wszystkim na kobietach po 40 i zachęca, by spróbowały jogilatesu. Co to jest i czy aktywność fizyczna zawsze była obecna w jej życiu? To sprawdzała Agata Chruściak.
  20m 30s
 • Kolejna HARDA babka Sylwii Kubik w książce – Bez przebaczenia. WywiadyAgaty

  18 ABR. 2024 · Lilka ma za sobą traumatyczne przeżycia, ale chce zrobić wszystko by poprzez sport, zamknąć ten trudny okres. Książka "https://bit.ly/4b04IWe to druga część cyklu Harde babki – Sylwii Kubik. Z autorką rozmawiała Agata Chruściak. Książka, ebook dostępna na: https://bit.ly/4b04IWe
  11m 56s
 • Honorata Skarbek – kobieta wielu talentów. WywiadyAgaty

  15 ABR. 2024 · Od lat działa w sieci, a niedawno wystartowała ze swoim podcastem WONDER WOMAN. Poznacie tam lepiej ważne dla niej kobiety, ale i ją samą. O tym co było i o planach na najbliższe miesiące z Honoratą Skarbek rozmawiała Agata Chruściak.
  10m 11s
 • Alżbeta Lenska o aktorskiej pracy i… mózgu. WywiadyAgaty

  4 ABR. 2024 · Ostatnio po raz pierwszy na jednej scenie, zagrała w duecie z mężem Rafałem Cieszyńskim. Gościem Agaty Chruściak jest dziś aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Alżbeta Lenska. Kilka lat temu, jej historią żyła cała Polska. Podczas próby w teatrze aktorkę bolała głowa, zemdlała i trafiła do szpitala, gdzie usunięto jej tętniaka mózgu. Teraz, wiedząc, jak wiele miała szczęścia, jej misją stało się uczenie innych, jak świadomie dbać o mózg. Wciąż można ją też zobaczyć w telewizyjnych produkcjach czy na teatralnych deskach.
  14m 18s
 • Cosmos – czyli jak by dziś brzmiały lata 80.? MAGAZYN MUZYCZNY

  22 MAR. 2024 · Ich hit "Droga Pani" stał się viralem. W magazynie muzycznym Radia ESKA 2 Kasia Grodzka gości Cosmos – czyli twórców absolutnie niestandardowych. Karol Kudrzycki i Mateusz Makowski w swojej twórczości potrafią słuchaczowi pokazać pazur lat 80. (Klasa G), a jednocześnie ukołysać w rytm pościelowego grania (Droga Pani, Umów się ze mną na...). A to dopiero początek tego co Cosmos ma do zaoferowania.
  30m 1s
 • Autorka Agnieszka Mielech o EMI, bohaterce serii dla dziewczynek. WywiadyAgaty

  21 MAR. 2024 · Dlaczego w jej życiu pojawiła się EMI? Jakie wartości autorka chce przekazać za jej pośrednictwem? Tego dowiecie się z rozmowy Agaty Chruściak z autorką poczytnej serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn".
  27m 48s
 • Warto żyć tu i teraz! A. Adamowicz i G. Gargaś w ciepłej powieści – Nie czekaj już dłużej. WywiadyAgaty

  13 MAR. 2024 · To powieść o tym, że nigdy nie jest za późno by zacząć od nowa, zakończyć to co toksyczne i odnaleźć prawdziwe JA... Taka jest książka Aliny Adamowicz i Gabrieli Gargaś „Nie czekaj już dłużej”. Jeśli czujecie, że nie do końca jesteście w odpowiednim miejscu i macie ochotę na ciepłą, otulającą opowieść o sile kobiecości, to ta książka jest dla Was. Z autorkami rozmawiała Agata Chruściak.
  28m 16s
 • Piotr Kupicha zaprasza do tańca. MAGAZYN MUZYCZNY

  13 MAR. 2024 · Zespół Feel ma ugruntowaną pozycję na polskiej estradzie, ale muzycy stale eksperymentują, czego dowodem jest singiel "Tańcz". Do studia Radia Eska2 wpadł Piotr Kupicha – lider grupy, który opowiada o numerze, ale nie stroni od trudnych pytań. Z wywiadu wyciągniecie sporo ciekawostek na temat zespołu Feel i samego Piotra. Zaprasza Kuba Klym.
  30m
Podcast Miejskie Granie to strefa kultury i muzyki. Posłuchaj wywiadów z artystami, aktorami i ludźmi szeroko pojętej kultury.
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca