• Rozterki Tomcia Palucha - SPRAWA CALINECZKI

  19 DIC. 2023 · Miłość to ognisty płomień. Tak śpiewał Johnny Cash. Dla prokuratora Tomasza Palucha to palenie miało bardzo dosłowny wymiar - paliły go nie tylko emocja, el też sińce i rany cięte. A to wszystko za sprawą tajemniczej Calineczki, która niespodziewanie wtargnęła w jego życie. Historia Palucha kończy sezon trzeci naszego podcastu. To do niej zmierzały takie sprawy jak: Żabi Książę, Śpiąca Królewna, czy Jaś i Małgosia. Jest jak życie, więc niczego nie wyjaśnia... no może poza jedną zagadką... ale o tym, to już musicie posłuchać. Posłuchajcie więc, nam będzie bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej. Przypominamy też, że podcast przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i wyrozumiałych. Jeżeli jesteście osobami niepełnoletnimi, odłóżcie wasze czytniki i udajcie się w dowolnym kierunku byle z dala od nich. Zaś osoby niewyrozumiałe proszone są o rozebranie się do naga, wysmarowanie masłem orzechowym i nucenie melodii Antoniego Dvoraka podczas leżenia na mrowisku.
  33m 14s
 • Brudna miłość - SPRAWA JASIA I MAŁGOSI

  4 DIC. 2023 · Sprawy się skomplikowały. Arkadiusz Młodzieniec, bohater ostatnigo odcinka, skończył na dobre z kompetetnywnym puszczaniem kaczek... i z wieloma innymi rzeczami też skończył, na przykład z oddychaniem. Jego nagła decyzja o zakończeniu wszystkiego, a także okoliczności tej decyzji mogły oznaczać, że nad Wunderwald nadciągają czarne chmury. Dwa liczące się gangi - Jasia i Małgosi stanęły na krawędzi wojny i tylko od mądrych posunięć stróżów prawa możliwe zależało, czy ulice zasnują ciała niewinnych mieszkańców. Jak potoczy się ta historia... posłuchajcie. Będzie nam bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej. Przypominamy też, że podcast przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i wyrozumiałych. Jeżeli jesteście osobami niepełnoletnimi, odłóżcie wasze czytniki i udajcie się w dowolnym kierunku byle z dala od nich. Zaś osoby niewyrozumiałe proszone są o rozebranie się do naga, wysmarowanie masłem orzechowym i nucenie melodii Antoniego Dvoraka podczas leżenia na mrowisku.
  22m 27s
 • Niebezpieczna gra - SPRAWA ZŁOTEJ KACZKI

  20 NOV. 2023 · W sporcie wygrywa najlepszy! Ale tylko czasem. Czasem jest bowiem tak, że umiejętności, chęć rywalizacji i sportowy duch schodzą na drugi plan i zostaje jedynie brudna gra o niejasnych regułach. Z taką grą zmierzy się w dzisiejszym odcinku Mieczysław Gajowy - nasz wspaniały, Wunderwaldzki komendant. Czy uda mu się dojść do tego, dlaczego pewna obiecująca kariera sportowa została złamana? Przesłuchajcie i przekonajcie się sami. Nam będzie bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  18m 52s
 • Miłość to szaleństwo - SPRAWA PIĘKNEJ I BESTII

  6 NOV. 2023 · Z miłością to jest tak, że kiedy pojawia się ta właściwa osoba, człowiek całkiem się zmienia. Czasem rośnie mu brzuch, wysokość kredytu i niechęć do świata. Innym razem zakochani odnajdują w sobie pasję do origami, albo wspólnych wypadów do opery. Jeszcze innym okazuje się, że po prostu lubią wspólnie mordować. O tym ostatnim przypadku opowiemy w dzisiejszym odcinku, którego bohaterami będą zakochani - Piękna i Bestia. Jak zaczęła się ta miłość i jak się skończyła... posłuchajcie. Będzie nam miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  23m 4s
 • Bardzo długi sen - sprawa śpiącej królewny

  23 OCT. 2023 · ​​Nasza dzisiejsza bohaterka nie miała problemu ze spaniem. Co innego z obudzeniem się. Prawdę powiedziawszy lekarze nie dawali jej na to zbyt wielkich szans. Kim była ta Śpiąca Królewna i jak doszło do tego, że zapadła w tak długi sen. O tym wszystkim opowiemy w dzisiejszym odcinku. Przesłuchajcie, zostawcie łapkę, subka albo komentarz - będzie nam miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  18m 59s
 • Wszystko dla miłości - SPRAWA ŻABIEGO KSIĘCIA

  9 OCT. 2023 · Podobno nie ma nic piękniejszego niż poświęcenie dla miłości? Może poza filmikami z kotkami, albo szczeniętami. Ale poza tym to nic... choć może jeszcze widok Drogi Mlecznej na tle nocnego nieba... i cycki. Ale poza tym... to już nic... a przynajmniej tak myślał Egon Frosch, zwany Żabim Księciem, który nie dość, że się zakochał, to jeszcze dla tej swojej miłości był w stanie zrobić naprawdę wiele, a nawet wszystko. Kim była jego księżniczka i jak nasz bohater na tym wyszedł? O tym oczywiście w odcinku. I już teraz zaznaczamy, że warto słuchać bardzo uważnie, bo ten sezon to nie do końca zbiór niepowiązanych ze sobą historii, a wprost przeciwnie. Zresztą, posłuchajcie sami... nam będzie bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  16m 45s
 • Pan Jagódka - Sprawa Koszalka Opalka

  25 SEP. 2023 · Wracamy w trzecim sezonie podcastu, z kolejnymi kryminalnymi opowieściami prosto z Wunderwaldu. Tym razem zaczynamy od czegoś specjalnego, czyli "superprodukcji"... a na pewno niczegosobieprodukcji. Będzie to historia o Koszałku Opałku, świetnym, choć poturbowanym przez życie dziennikarzu, którego Maryna, właścicielka baru U Sierotki, prosi o dość nietypową przysługę. Ma pomóc dla niej odnaleźć osobę odpowiedzialną za posłanie jej maltańczyka Krasnala do pieskiego raju. Jak mu poszło, o tym musicie przekonać się sami. Posłuchajcie a będzie nam bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) Ten odcinek nie powstałby gdyby nie fantastyczni ludzie, którzy użyczyli nam swoich głosów: W postać Joli Lojalnej wcieliła się Kornelia Schneider, W postać Maryny - Kinga Szema, W postać Jakuba Skuby - Krzysztof Grzela, W postać Lisy Sadełko - Izabela Całkiewicz,W postać recepcjonistki - Malwina Wojtala, W postać Antoniusza Cezara - Paweł Malina. Serdecznie dziękujemy, że zechcieliście wziąć udział w naszym małym szaleństwie. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmial.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej. Zaś muzyka, którą wykorzystaliśmy, i której użycie wymaga podania autora (co zresztą z przyjemnością czynimy to): Shades of Spring by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Night on the Docks - Sax by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Just As Soon by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Bass Walker by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Covert Affair by Kevin MacLeod https://incompetech.com/ Noire #1 by Music By Pedro https://goo.gl/sJT2e8 Dances and Dames by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Deadly Roulette by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Cool Vibes by Kevin MacLeod https://incompetech.com/I Knew a Guy by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Shades of Spring by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Night on the Docks by Kevin MacLeod https://incompetech.com/Walking Along by Kevin MacLeod https://incompetech.com/ Promoted by MrSnooze • Film Noir Background Music for Videos... License: CC BY 3.0 https://goo.gl/Yibru5
  1h 3m 56s
 • Dziewczyna z doków (cz. II) - SPRAWA MAŁEJ SYRENKI - NOIR STORY

  18 ENE. 2023 · ZAMYKAMY DRUGI SEZON... bez fanfar... za to w zimnym listopadowum deszczu. Czarno... czarniej... noir. Druga część historii o tym, jak detektyw Aleksander Kołodziej zwany Piastem, próbuje rozwikłać zagadkę śmierci dziewczyny znalezionej w wunderwaldzkich dokach. Do tej pory Kołodziejowi udało się spotkać z innym influencerem - Księciulem Erichem, a także agentką dziewczyny Urszulą Krake. Jaki przebieg miały te spotkania, możecie się przekonać w poprzednim odcinku. Ktoś kiedyż zarzucił nam, że nasz podcast to ni to crime true, ni to storytel. Postanowiliśmy zatrzeć tę granicę jeszcze bardziej... dziś więc opowiadanie, audiobook czy może nawet... słuchowisko. Taka nasza mała superprodukcja. Napiszcie, co myślicie o takim formacie, a będzie nam bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbC1Uc1J6NEVCdC1aSVgwM2dSR1BfRWRVb2pGd3xBQ3Jtc0trRnVMMlp0aWNYWENhUWRZMFNYREdTUENhNHVKM2tTbDl0eVlYM29JdS1CcExzWjNZbHlMTUJDU1EwU2FqYWR1ajFiWGcxbDFlcjNxU0FGSC1LQlZQdEJFRkxUckxPZFZOS0tNbTJScGVqVlFfNTdkUQ&q=https%3A%2F%2Fbuycoffee.to%2Fniezylidlugoiszczesliwie&v=2JIav9RByi8 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  33m 55s
 • Dziewczyna z doków (cz. I) - SPRAWA MAŁEJ SYRENKI - NOIR STORY

  11 ENE. 2023 · Pierwsza część historii o tym jak detektyw,Aleksander Kołodziej zwany Piastem, próbuje rozwikłać zagadkę śmierci dziewczyny znalezionej w wunderwaldzkich dokach. A wszystko w sepii i padającym deszczu. Czarno... czarniej... noir. Ktoś kiedyś zarzucił nam, że nasz podcast to ni to crime true, ni to storytel. Postanowiliśmy zatrzeć tę granicę jeszcze bardziej... dziś więc opowiadanie, audiobook czy może nawet... słuchowisko. Taka nasza mała superprodukcja. Napiszcie, co myślicie o takim formacie, a będzie nam bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  31m 58s
 • Świąteczna tragedia - SPRAWA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  21 DIC. 2022 · Najdziwniejszy podcast kryminalny w polskim internecie prezentuje - Sprawę Świętego Mikołaja. Dla niektórych święta to najgorszy dzień w roku. Kolorowe ozdoby na choinkach, witryny sklepowe i oświetlone tysiącem lampek ulice nie dają radości i ukojenia, ale przywołują traumatyczne wspomnienia. Czasem może to prowadzić do tragedii. O takiej właśnie świątecznej tragedii opowiemy w dzisiejszym odcinku naszego podcastu kryminalnego, którego bohaterem będzie niby święty a diabeł. Posłuchajcie, będzie nam bardzo miło. Nam, czyli redaktorowi Sławkowi "Statystycznemu" Kowalskiemu i Mateuszowi "Gadającemu" Świstakowi. Zapraszamy również na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie dodatkowe treści związane z Wunderwaldem i kulisy powstawania projektu.Zapraszamy :) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jak się z nami skontaktować? Najprościej napisać na adres: niezylidlugoiszczesliwie@gmail.com Albo przez wspomnianego fejsa (Nie żyli długo i szczęśliwie) lub Instagrama (W_wunderwaldzie). _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jeśli podobają Ci się tworzone przez nas treści i masz ochotę postawić nam kawę, możesz to zrobić przez poniższy link: https://buycoffee.to/niezylidlugoiszczesliwie _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ A fotografia, która przewija się pod obrazkami została wykonana przez Dawida Szymczaka, któremu chcemy podziękować, za możliwość skorzystania z niej.
  19m 29s

Podcast kryminalny... ale nie do końca. Takie: not so true crime. O baśniach znanych i znanych jeszcze bardziej. Dla wszystkich fanów podcastów kryminalnych, Dla fanów Once upon a time, dla...

mostra más
Podcast kryminalny... ale nie do końca.
Takie: not so true crime.
O baśniach znanych i znanych jeszcze bardziej.

Dla wszystkich fanów podcastów kryminalnych,
Dla fanów Once upon a time, dla fanów Grimmów i Ojca Mateusza!

Zupełnie na niepoważnie, choć trochę bardzo.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca