Portada del podcast

Niezła Sztuka

 • #31 - Sosna i jego sadzonki "Do roślin trzeba mówić z czułością"

  11 ENE. 2022 · Piotr znany jako Sosna i jego sadzonki to Ogrodnik, Miłośnik roślin doniczkowych i natury Pasjonat projektów z drewna z odzysku i designu Od 2020 jest propagatorem ogrodnictwa miejskiego a obecnie wdraża swój autorski projekt edukacyjny przeznaczony dla przedszkoli - mały ogrodnik O fascynującym świecie fauny i flory, o swojej pasji do dzikich ogrodów, o tym jak hodować w domu awokado i inne rośliny. Posłuchajcie!
  Escuchado 57m 28s
 • #30 - Natasza Kotarska "Czekoladowe smakowanie życia'

  18 DIC. 2021 · Jedzenie czekolady może być niezwykłą przygodą. O rozbudzaniu zmysłów, świadomym jedzeniu, sprawianiu sobie i innym przyjemności rozmawiam z Nataszą Kotarską, jedyną ekspertką czekolady w Polsce. Lubicie czekoladę? Jeśli tak to polubicie ją jeszcze bardziej:)
  Escuchado 58m 45s
 • #29 - Paweł Tomaszewski "Troska o siebie wymaga odwagi"

  7 NOV. 2021 · "Aktor. performer. artysta. człowiek teatru. marzyciel. poszukiwacz. jogin. twardziel. syn rolnika. kochanek. włóczykij. opiekun Bajki". O tych i innych swoich rolach na scenie i w życiu opowiada poruszająco i szczerze Paweł Tomaszewski. O potrzebie dzielenia się z ludźmi, o życiu w trzeźwości, o przebudzeniu, o przemocy w teatrze i braku zgody na nią, o odnalezieniu siebie i drodze do bycia artystą. Posłuchajcie. Warto.
  Escuchado 1h 11m 2s
 • #28 - Tomasz Pozlevic "Poprzez styl wyrażamy to kim jesteśmy a nie kim chcielibyśmy być"

  28 JUN. 2021 · Tomas Pozlevic zajmuje się modą, stylem i sztuką. Przyjechał z Litwy i zamieszkał w Warszawie, gdzie współtworzy znane, magiczne miejsce na mapie stolicy TFH Concept Store. Znajdziemy tu marki z Polski i z innych krajów Europy, przede wszystkim środkowo-wschodniej, streetwear, a także selekcję vintage. O poszukiwaniu własnego stylu, wyrażaniu się poprzez ubrania i dodatki, o wolności bycia sobą opowiada i dzieli się swoimi przemyśleniami. Gorąco zapraszam!:)
  Escuchado 1h 13m 53s
 • #27 - Bela Komoszyńska (Sorry Boys) "Jestem delikatna i silna"

  10 JUN. 2021 · Bela Komoszyńska, frontmenka albo raczej frontwoman zespołu "Sorry Boys", wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, mama, artystka. Kobieta, która jest "energią i muzyką". o swojej drodze, emocji, o kobiecości, natchnieniu, macierzyństwie, o modzie, kontakcie z duchami, o miłości. Posłuchajcie!
  Escuchado 1h 5m 12s
 • #26 - Krzysztof Bieliński "Mam potrzebę chwytania piękna"

  27 MAY. 2021 · Krzysztof Bieliński, jeden z czołowych fotografów teatralnych, autor fotografii i plakatów do ponad 700 spektakli (!) (współpracował m.in. z Krystianem Lupa, Krzysztofem Warlikowskim, Mariuszem Trelińskim.) Autor Manifestu Twórczej Fotografii Teatralnej. Zwycięzca w plebiscycie na tytuł Artysty Roku 2020 pisma Post Scriptum . O wolności, pasji, zaufaniu, ewolucji a właściwie rewolucji dziedzinie fotografii teatralnej, o chwytaniu rzeczywistości w kadr aparatu i nie tylko. Zapraszam!
  Escuchado 1h 12m 16s
 • #25 - Radosław Labahua "Muzyka jest spotkaniem"

  13 MAY. 2021 · O byciu przewodnikiem, zaufaniu, spotkaniu z drugim człowiekiem w przestrzeni muzyki, o niezwykłej historii poszukiwania własnego ojca, o trudach i radościach bycia ojcem. Radosław Labahua, dyrygent, muzyk, tata 7. dzieci. Działalność artystyczną prowadzi na wielu polach: od koncertów ze współczesną muzyką kameralną i symfoniczną, przez spektakle operowe, do wielkoobsadowych koncertów cross-art, w których symfonika łączy się z różnymi stylistykami, takimi jak jazz, rock czy hip-hop. Współpracuje z czołowymi polskimi orkiestrami symfonicznymi, w tym m.in. z Filharmonią Narodową, Sinfoniettą Cracovią i NFM Filharmonią Wrocławską. W swoim dorobku ma ponad 20 programów telewizyjnych, które zrealizował jako dyrygent i kierownik muzyczny. Jest związany z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Współpracuje z takimi artystami, jak m.in. Wayne Shorter, Danilo Pérez, John Patitucci, Dianne Reeves, Leszek Możdżer i Tomasz Stańko. Zapraszam! NS to podcast, który tworzę z myślą o Was - pełne emocji wyjątkowe spotkania z artystami. Rozmowy z o kulisach pracy, przełomowych momentach w życiu, sztuce łapania lajf balansu i energii twórczej. To wyjątkowe, nietypowe spojrzenie "od środka". Intymne spotkanie z wrażliwością i emocją Wesprzyj podcast dołączając do grona osób, dzięki którym możemy spotykać się regularnie. To dzięki Waszym wpłatom Niezła Sztuka będzie się mogła istnieć i się rozwijać. Liczy się każda kwota, bo w grupie jest wielka siła. Kliknij i dołącz do nas: https://patronite.pl/profil/527798/marta-krol
  Escuchado 1h 1m 26s
 • #24 - Aneta Kolendo-Borowska "Nie możemy żyć bez dotyku"

  27 ABR. 2021 · O potrzebie dotyku, dawaniu sobie czułości, o tajnikach pielęgnacji, powrocie do natury, o wstydzie i kompleksach Polaków, o tym, czego możemy nauczyć się od Japończyków, o pięknie i innych tematach z cudowną charakteryzatorką filmową i teatralną, znawczynią twarzy, właścicielką marki Bless Me Cosmetics rozmawiam i dzielę się tą rozmową z Wami:) enjoy!
  Escuchado 1h 8m 5s
 • #23 - Robert Guzik "Zawsze przyświecał mi cel, żeby tą pasją zarazić ludzi"

  21 ABR. 2021 · Rozmawiam z fenomenalnym, wielokortnie nagradzanym gitarzystą klasycznym Robertem Guzikiem m.in o pasji, nadziei i sztuce nie poddawania się. Robert razem z Adamem Wochem od 2011 roku tworzą Woch&Guzik Duo. Wydali debiutancki album "One Week in Rio”. Zwiedzili niemal cały świat grając i koncertując z sukcesami. Robert to nie tylko muzyk ale także skuteczny pedagog, pomysłodawca Warsaw Guitar College i od niedawna twórca internetowy, który na swoim kanale prowadzi rozmowy z muzykami. Cudowny gość z cudowną energią. Gorąco zapraszam:)
  Escuchado 1h 1m 57s
 • #22 - Wojtek Żołądkowicz "Płynie się, żeby płynąć, idzie się, żeby iść"

  14 ABR. 2021 · O żeglowaniu po falach morza i życia, umiejętności czytania na głos, warsztacie i procesie dojrzewania jako aktor, o pielęgnowaniu 'wewnętrznego' dziecka i innych pasjach rozmawiam z Wojtkiem Żołądkowiczem. Zagrał w kilkudziesięciu filmach, serialach i spektaklach. Przeczytał ponad 120 audiobooków, przepłynął wile mil morskich i spełnia się jako ojciec. Zapraszam do wysłuchania tej ciepłej i inspirującej rozmowy.
  Escuchado 1h 13m 26s

Niezła Sztuka – autorski podcast który tworzę z myślą o Was - to pełne emocji, wyjątkowe spotkania z artystami, z ich wrażliwością i warsztatem artystycznym. Rozmowa z ciekawymi ludźmi o...

mostra más
Niezła Sztuka – autorski podcast który tworzę z myślą o Was - to pełne emocji, wyjątkowe spotkania z artystami, z ich wrażliwością i warsztatem artystycznym. Rozmowa z ciekawymi ludźmi o kulisach pracy, momentach przełomowych w ich życiu, sztuce łapania lajf balansu i energii twórczej. To wyjątkowe, nietypowe spojrzenie "od środka". Intymne spotkanie z wrażliwością i emocją:)

Wesprzyj podcast dołączając do grona osób, dzięki którym możemy spotykać się regularnie. To dzięki Waszym wpłatom Niezła Sztuka będzie się mogła istnieć i się rozwijać. Liczy się każda kwota, bo w grupie jest wielka siła.
Kliknij i dołącz do nas:
https://patronite.pl/profil/527798/marta-krol
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca