Portada del podcast

PUNKTY WIDZENIA

 • Escuchado 30m 18s
 • Escuchado 30m 30s
 • Escuchado 30m 5s
 • Jak oceniamy mijający rok szkolny?

  14 JUN. 2024 · Jak oceniamy mijający rok szkolny? Na ten temat rozmawialiśmy z zaproszonymi goścmi w audycji Punkty Widzenia.
  Escuchado 30m 18s
 • Jaki los czeka Koronę Kielce?

  13 JUN. 2024 · Korona Kielce ma nowego prezesa - Karol Jakubczyka i dyrektora sportowego - Pawła Tomczyka. Trenerem zespołu wciąż jest Kamil Kuzera, ale w sztabie szkoleniowym zajdą jednak zmiany. W sobotę Żółto-Czerwoni rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu, wciąż jednak nie wiadomo w jakim składzie osobowym. Czy trzeci raz z rzędu Korona będzie zmuszona walczyć o utrzymanie w piłkarskiej elicie? Czy spółka może funkcjonować bez finansowej pomocy z budżetu miasta? Czy jest możliwe szybkie sprzedanie kieleckiego klubu w prywatne ręce? O tym dyskutowaliśmy w Punktach Widzenia.
  Escuchado 29m 25s
 • Na co stać Biało-Czerwonych podczas Euro 2024?

  11 JUN. 2024 · Za piłkarzami reprezentacji Polski dwa ostatnie sprawdziany przed rozpoczynającymi się w piątek mistrzostwami Europy. Biało–Czerwoni wygrali na PGE Narodowym 3:1 z Ukrainą i 2:1 z Turcją. Odpowiedzi na jakie pytania uzyskał w tych meczach selekcjoner Michał Probierz? O jakie cele walczyć będą Polacy na boiskach w Niemczech? Czy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów stać na wyjście z grupy, czy może na coś więcej? Na ten temat dyskutowaliśmy w Punktach Widzenia.
  Escuchado 30m 6s
 • Co dla Unii Europejskiej oznacza tak duże poparcie dla partii prawicowych?

  10 JUN. 2024 · Za nami wybory do Parlamentu Europejskiego. według oficjalnych danych, które PKW podała w poniedziałek – Koalicja Obywatelska zdobyła 37,06 proc. głosów, Prawo i Sprawiedliwość – 36,16 proc., Konfederacja – 12,08 proc., Trzecia Droga – 6,91 proc., a Lewica – 6,3 proc. Frekwencja wyniosła 40,65 proc. Co dla Unii Europejskiej oznacza tak duże poparcie dla partii prawicowych? Na ten temat dyskutowaliśmy w Punktach Widzenia.
  Escuchado 29m 43s
 • Czy wiemy co jemy?

  7 JUN. 2024 · Czy wiemy co jemy? Czy wiemy jakie produkty spożywcze kupować, a jakie omijać szerokim łukiem? Czy jako społeczeństwo przejmujemy się zdrowym odżywianiem, czy bardziej zwracamy uwagę na to, żeby jedzenie było tanie? Na ten temat rozmawialiśmy w Punktach Widzenia.
  Escuchado 29m 57s
 • Czy ostatnie afery wpłyną na wyniki wyborów do PE?

  7 JUN. 2024 · Czy ostatnie afery wpłyną na wyniki wyborów do PE? Zastanawialiśmy się wspólnie z zaproszonymi goścmi w audycji Punkty Widzenia.
  Escuchado 30m 16s
 • Escuchado 28m 59s
Kontrowersyjne tematy - różne punkty widzenia. Audycja z telefonicznym udziałem słuchaczy. Od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca