• Odkryj w sobie dziecko

  1 JUN. 2024 · Pozwól sobie na chwilę zabawy. Nie myśl, że coś ci nie wypada. Dołącz do mnie dziś, nie tylko w dzień dziecka. 
  10m 18s
 • Randki z życiem Dzień dobrych myśli

  19 MAY. 2024 · Czy jesteś projektantem swojego życia? Jak zaczynasz dzień? Może warto wprowadzić kilka zmian, takie małe co  nie co. Nie musisz od razu ćwiczyć jogi tak aby stanąc na głowie, powitaj słońce razem ze mną! 
  15m 38s
 • Czas na zabawę, kolekcjonuj piękne chwile a nie dobra materialne. Season 2, episode 5

  3 MAY. 2024 · Pozwól sobie na chwilę szaleństwa. Nigdy nie mów, że na coś jesteś za stary, albo to nie wypada. Przytul swoje wenętzrne dziecko. Zaprzyjaznij sie z nim na dobre i na złe. 
  16m 21s
 • Randki z życiem season 2, episode 4 , Ciepło, zimno.

  19 ABR. 2024 · Pamiętasz zabawę z dzieciństwa ciepło, zimno? A gdyby tak stać się wulkanem energii.  Rozgrzać siebie od środka? Pora wyruszyć w podróż. Zapraszam na Randkę! Robi sie naprawdę gorąco:) 
  17m 13s
 • Randki z życiem season 2, episode 3 Wiosenne przebudzenie

  4 ABR. 2024 · Wiosenne przebudzenie nie tylko w ogrodzie. Czy widzisz efekty twojej pracy? Jeśli tak nie jest, bądż pewny, że można coś z tym zrobić. Potrzebujesz dobrego ogrodnika! Zajrzyj do dzisiejszej randki. Opowiadam nie tylko o tulipanach:) 
  15m 22s
 • Randki z Życiem

  22 MAR. 2024 · Czy ciekawośc to dobra cecha? Dokąd może zaprowadzić. Na pewno znasz kilka dróg, nie wszystkie są jednak dobre. Hasło tygodnia- drzewoterapia. Przytul wiosnę:) 
  15m 57s
 • randki z życiem Harmonia

  11 MAR. 2024 · Czym jest dla ciebie Harmonia? W kręgu kobiet nasze babki darły pióra, plotły wianki, śpiewały, opowiadały historie, a jak jest dzisiaj? Dlaczego warto pielęgnować ten wspaniały zwyczaj?  Może zamiast ciasta na stół postawisz farby, kredki i blok rysunkowy i dasz się ponieść, popłyniesz w piękną podróż w której wszystko jest możliwe. 
  15m 1s
 • Randki z życiem season 2 , episode 1

  4 MAR. 2024 · Dziękuję wszystkim za to, że jesteście. Czy macie swoje ulubione książki, które zabieracie w podróż? Ja dzielę się z wami jedną z nich, właśnie dziś.... zajrzyj do mnie koniecznie. Wow, mam extra wiadomośc:)
  14m 25s
 • Episode 47 - Randki Z życiem

  25 FEB. 2024 · Czy łapiesz okazje? Czasem trzeba się zatrzymać, aby to móc dostrzec.
  14m 30s
 • Episode 46 - Randki Z życiem w drodze do szczęścia

  18 FEB. 2024 · Tym razem mała przygoda , rollercoaster, Mount Everest , podróż życia mojej córki, dostarczyła mi wrażeń. Dziele się z wami pewnymi przemyśleniami. Zapraszam
  14m 56s
Zamieniam porażkę w sukces. Zostawiam po sobie ślad miłości ❤️
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca