Portada del podcast

Serbest Düşüş Podcast

 • #S1B14: Şehirli Anksiyetesi: Neden Sürekli Stresliyiz

  11 JUN. 2024 · Bize anks bastıran durum ve olayları mikrofon altına alıp incelediğimiz bir bölüm. Sürekli bir yerlere yetişmeye çalışmak, hava kirliliği ya da aç kalmak… hepimizin derdi çeşit çeşit. Şehirli anksiyetelerimizinden editörün seçkisi sizlerle:) 
  Escuchado 32m 23s
 • #S1B13: Modern İlişkiler: Benim Bağlanma Sorunum Var

  14 MAY. 2024 · Bu bölümden çıkarılacak bi özet varsa o da “Ya netsindir ya götsündür” sözümüz. Modern ilişkiler, bu ilişkilerdeki kavramlar ve gelişimini tamamlayamamış insanlara atıp tuttuk. En uzun bölümümüz.
  Escuchado 43m 18s
 • #S1B12: Yalanlar Hayatı Kolaylaştırır mı?

  4 MAY. 2024 · Yalan kötüdür haliyle yalan söyleyen kişi kötüdür gibi bir çıkarım yapmıyoruz. Hayatımız komplikeleşti ve katmanlaştı. Bu kadar karmaşık düzende bazen hayatı hacklemek gerekebiliyor. İşte bugün hayat kolaylaştıran yalanlardan bahsedeceğiz. Haliyle evet konu başlığında biraz oksimoron yaptık...
  Escuchado 22m 45s
 • #S1B11: Yalnızlık Lüksü

  25 ABR. 2024 · Love işleri biraz kesat olunca zorunlu olarak yalnızlığımızı sevmek durumunda kaldık gibi olsa da bunun bir lüks olduğunun da farkındayız. Karakter gelişimi için yalnız kalmak şart.
  Escuchado 32m 2s
 • #S1B10: Hobi lüks müdür?

  30 MAR. 2024 · Türk bakış açısıyla hobileri konuşuyoruz. Hobiler üretken olmak zorunda mı? Hobiyi işe çevirmeye çalışmak bizim fakir bakış açımız mı? Peki hobi lüks mü? Hobisi seyahat etmek olduğu için kendi ekonomik krizini yaratanlardan koca bulmak için bachata kursuna gidene yine arı kovanlarını çomakladığımız hobi bölümü için bekleniyorsunuz.
  Escuchado 27m 59s
 • #S1E9: Content’imizin Peşindeyiz!

  24 MAR. 2024 · “Hayatı Instagram’a içerik çıksın diye mi yaşıyoruz?” diye sorduk cevabı evet gibi çıktı ama tabii herkesin hayatına kimse karışamaz. Beyanatlarda bulunduğumuz, bulunurken güldüğümüz gülerken düşündüğümüz bir bölüm. Dinlediğiniz platformdan takip etmeyi ve like'lamayı, yorum bıırakmayı unutmayın;)  #hashtag #content #içerik 
  Escuchado 36m 30s
 • #S1E8: Manifesting 777:)

  15 MAR. 2024 ·  Bu bölüm çok dinlenecek 777 #manifesting!
  Escuchado 35m 29s
 • #S1E7: Astroloji Nedir? Kim İçindir?

  8 MAR. 2024 · Astroloji nedir, kim içindir hiç düşündünüz mü? Evet, biz de düşünmedik ama konuştuk. Peki burcunuz ne? Ha bir de konusu açılmışken Alper Gezeravcı’yı tebrik ederiz?…
  Escuchado 22m 14s
 • #S1E6: Red Flag & Green Flag!

  3 MAR. 2024 · İster erkek ol, ister kadın, senin de vardır red flag’ın 😂😂😂 Herkesi sahiplenecek kadar ulvi bir kişiliğiniz yoksa, yüzememesi bile bazen sizin için ilişkiye başlamama nedeni olabilir. Bu bölümde bir ilişkiye başlamak ve başlamamak için önemli olan kriterleri konuştuk. Sizin red/green flagleriniz varsa yorumlarda buluşalım.
  Escuchado 26m 29s
 • #S1E5: Değişim Perileri

  24 FEB. 2024 · Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir diyebileceğimiz ama demeyeceğimiz bu bölümde ağlayarak iş değiştirmeden, kırlent değiştirmeye kadar geniş bi’ spektrumda konuşuyoruz.
  Escuchado 29m 17s

Hepimizin en az bir kere düşünüp konuşmadığı birtakım konularda subjektif beyanlarımız var. 30’lu yaşların yan etkilerini ve karşılaştığımız durumlara verdiğimiz tepkileri, yorumları dinlemek isterseniz Serbest Düşüş’te bizimle birlikte sizi de...

mostra más
Hepimizin en az bir kere düşünüp konuşmadığı birtakım konularda subjektif beyanlarımız var. 30’lu yaşların yan etkilerini ve karşılaştığımız durumlara verdiğimiz tepkileri, yorumları dinlemek isterseniz Serbest Düşüş’te bizimle birlikte sizi de düşmeye davet ediyoruz. Umarız aynı fikirdeyizdir.
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Portada del podcast

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca