Portada del podcast

SHE is podcast

 • Pułapka zmartwień

  24 MAY. 2024 · Czym są pułapki zmartwień? W jaki sposób radzić sobie z trudnymi chwilami? Jak nauczyć się akceptować niepewność? Jak my radzimy sobie... z życiem? Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Zapraszamy :) 
  24m 14s
 • Jak pogodzić związek, z rozwojem partnera?

  17 MAY. 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. - czy da się utrzymać relację kiedy tylko jedna osoba stawia na swój rozwój? - dlaczego rozwój osobisty w partnerstwie jest ważny? - w jaki sposób pogodzić swój rozwój z byciem w relacji?
  24m 12s
 • Kobiece sesje zdjęciowe - hit czy kit?

  29 ABR. 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. - jak pewność siebie wpływa na efekt końcowy? - czy warto robić kobiece sesje zdjęciowe? - najpierw praca w głowie potem zdjęcia? - dlaczego kobiety się fotografują?
  23m 3s
 • Kocham Cię! Czy to może spowszednieć?

  22 ABR. 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy miłość jest przypisana tylko do relacji romantycznych? Czy słowa kocham Cię, mogą stracić na wartości? Posluchaj, jak my widzimy ten temat w naszym życiu. 
  23m 41s
 • Codzienne rytuały

  15 ABR. 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy codzienne rytuały wspierają nasze działania? Czy rutyny, to to samo co nasze nawyki? Jak celebrować życie?
  21m 20s
 • Czy za, to powinnam przeprosić?

  8 ABR. 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy odpowiadamy za cudze reakcje? Czy nasze poglądy mogę obrażać innych? Czy kiedy czujemy się dobrze ze swoim zachowaniem, to jesteśmy odpowiedzialne? Jak "chodź przeproś" z dzieciństwa, wpłynęło na nasze dzisiejsze poczucie wartości.
  24m 31s
 • Jaka relacja zasługuje na miano przyjaźni?

  22 MAR. 2024 · Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować. Nowy odcinek podcastu She Is  Tym razem o relacji - przyjaźni  Edyta Kwiatkowska-Pelizg i ReGina Burdaś zapraszają na kolejny odcinek.
  23m 22s
 • Wyszłam na idiotkę

  15 MAR. 2024 · Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy naprawdę wychodzimy w rozmowach na idiotów? Co zrobić jeśli zdarzy nam się powiedzieć coś naprawdę głupiego? Jak pracować nad sobą, żeby się aż tak nie przejmować?
  21m 59s
 • Piasek jest wszędzie taki sam - o podróżach.

  8 MAR. 2024 · Piasek jest wszędzie taki sam - o podróżach. Czy podróże są nam w ogóle potrzebne? W jaki sposób wpływają na naszą postawę życiową? Czy piasek jest naprawdę wszędzie taki sam? Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is.
  23m 58s
 • Marzenia, motor napędowy czy ucieczka od rzeczywistości?

  1 MAR. 2024 · Marzenia, motor napędowy czy ucieczka od rzeczywistości? Chcemy zachęcić kobiety do życia w radości, sprawczo bez narzekania. Kobiety she is, to kobiety, które wiedzą kim są i nie muszą niczego udowadniać, inspirują innych. Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają na podcast SHE is. Czy marzenia są nam do czegoś potrzebne? Warto mieć cele czy marzenia? W jaki sposób realizować swoje marzenia?
  22m 27s

Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować! Pełnimy w życiu co najmniej kilka ról. Co oznacza, że zmagamy się z różnymi problemami, od tego jak pozyskać klientów, przez, to...

mostra más
Bądź tak dobra, że nie można Cię zignorować!

Pełnimy w życiu co najmniej kilka ról. Co oznacza, że zmagamy się z różnymi problemami, od tego jak pozyskać klientów, przez, to jak nie krzyczeć na dzieci, do tego jak porozmawiać z przyjaciółką, która ma problemy, a później zrelaksować się na tyle by z chęcią zacząć kolejny dzień.

She is, to podcast od Kobiet dla Kobiet. Pełen humoru, rozwoju, radości życia i chęci działania.

ReGina Burdaś i Edyta Kwiatkowska-Pelizg zapraszają!
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca