• ReliaSol - Piotr Lipnicki

  13 NOV. 2023 · Na jakie wyzwania branży przemysłowej może odpowiedzieć sztuczna inteligencja? Co jest konieczne do tego, aby transformacja cyfrowa w tradycyjnym biznesie sprawnie przebiegała? W tym odcinku Małgorzata Skorupa rozmawiała o sztuce przewidywania zdarzeń operacyjnych w przemyśle z Piotrem Lipnickim, CEO ReliaSol. Strona www startupu: https://reliasol.ai/
  35m 17s
 • Sentimenti - Damian Grimling

  6 NOV. 2023 · Jak sztuczna inteligencja może analizować emocje i sentyment w różnych treściach? W jaki sposób jazda na rowerze wpływa na samopoczucie foundera, który na codzień zmaga się z rozwojem dwóch marek? To tylko kilka tematów, które zostały poruszone w rozmowie Małgorzaty Skorupy z Damianem Grimlingiem, CEO Sentimenti i Sentistocks. Strona www startupu: https://sentimenti.pl/en/
  26m 47s
 • Samurai Labs - Gniewosz Leliwa

  30 OCT. 2023 · W jaki sposób sztuczna inteligencja może zwiększyć bezpieczeństwo w sieci? Kto i jak często pada ofiarą cyberbullingu? W tym odcinku podcastu o zagrożeniach, jakie stwarza technologia i metodach zabezpieczenia się przed nimi Małgorzata Skorupa rozmawia z Gniewoszem Leliwą, CTO SamuraiLabs - pierwszego cyfrowego opiekuna. Strona www startupu: https://www.samurailabs.ai/.
  20m 33s
 • IntRec - Paweł Pietras

  30 SEP. 2023 · Czy sztuczna inteligencja może ocenić osobowość kandydata ubiegającego się o pracę? Czy rekrutację wspólnika można przeprowadzić w samolocie? W tym odcinku podcastu Małgorzata Skorupa pyta o przyszłość branży HRowej Pawła Pietrasa, jednego z co.founderów IntRec. Strona www startupu znajduje się http://intrec.io/.
  20m 32s
 • Biocam - Maciej Wysocki

  30 SEP. 2023 · Jak sztuczna inteligencja wspiera diagnostykę medyczną? Dlaczego największym wyzwaniem na rynku innowacji w medycynie są sprawy administracyjne? Te i inne kwestie zostały poruszone w rozmowie Małgorzaty Skorupa z Maciejem Wysockim, CEO i co-founderem Biocam. Strona www startupu znajduje się https://www.biocam.ai/.
  20m 50s
 • Trasee - Mateusz Zimoch

  27 SEP. 2023 · Jak sztuczna inteligencja może pomóc w ochronie danych osobowych? I dlaczego kluczowa dla startupu jest weryfikacja pomysłu z potencjalnymi odbiorcami technologii? To tylko kilka kwestii, które zostały poruszone w rozmowie Małgorzaty Skorupy z Mateuszem Zimnochem, jednym z co-founderów Trasee. Kliknij https://trasee.io/, aby odwiedzić stronę www startupu.
  24m 35s
 • Clip Automator - Przemysław Okoń & Mateusz Krówka

  26 SEP. 2023 · Jak przyspieszyć prace nad edycją materiału wideo? Czy w dzisiejszych czasach da się zbudować startup finansowany ze środków własnych? Na te i inne pytania Małgorzaty Skorupy odpowiadają Przemysław Okoń & Mateusz Krówka, co-founderzy Clip Automator. Kliknij https://clipautomator.com/, aby odwiedzić stronę www startupu.
  32m 26s

Startup Summer Vibes to seria podcastów, w której opowiadane są historie startupów tworzących najciekawsze innowacyjne rozwiązania. Motywem przewodnim tegorocznej serii jest najgorętszy temat ostatnich miesięcy, czyli sztuczna inteligencja! Tym razem...

mostra más
Startup Summer Vibes to seria podcastów, w której opowiadane są historie startupów tworzących najciekawsze innowacyjne rozwiązania. Motywem przewodnim tegorocznej serii jest najgorętszy temat ostatnich miesięcy, czyli sztuczna inteligencja!

Tym razem rozmawiamy z twórcami produktów opartych na samouczących się algorytmach, które potrafią generować treści, analizować dane czy też edytować materiały audiowizualne. Dzięki tym podcastom można dowiedzieć się więcej o tym, jak efektywnie zaadaptować narzędzie oparte na sztucznej inteligencji w biznesie i codziennym życiu. Poza tym, jest to doskonała okazja do posłuchania doświadczeń założycieli startupów na polu budowania efektywnego biznesu.

Zapraszamy do słuchania!
mostra menos
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca