• Explícito

  #117

  14 JUN. 2024
  2h 23m 19s
 • Explícito

  #116

  31 MAY. 2024
  2h 39m 3s
 • Explícito

  #115

  24 MAY. 2024
  2h 45m 5s
 • Explícito

  #114 |

  17 MAY. 2024
  2h 16m 53s
 • Explícito

  #113 | LECH POZNAŃ ZNALAZŁ TRENERA SWOICH MARZEŃ

  10 MAY. 2024 · Lech Poznań odnalazł trenera swoich marzeń. Okazało się, że w styczniu, gdy akurat wszyscy trenerzy, którymi się interesował, byli uwiązani na kontraktach, ten wymarzony był bez pracy. Łączył swego czasu pracę bankiera z pracą trenera - tak jak Lech łączy pracę banku z pracą klubu. Ale trenera zmienia też Raków, Legia wymienia Josue na jeszcze nie do końca wiadomo kogo. Polska piłka dalej pędzi, więc Leszek Milewski oraz Jakub Olkiewicz starają się za nią nadążyć.
  2h 41m 7s
 • Explícito

  #112 | ŻYCIE JEST PIĘKNE, ALE NIE POGONI SZCZECIN AKURAT

  4 MAY. 2024 · Pogoń Szczecin nie wygrała. Znowu. I tak od kilkudziesięciu lat. W zasadzie: od zawsze. Przegrała w najbardziej bolesny możliwy sposób. Ta ostatnia minuta. Ta kontrowersja. Jeszcze ten Kwiatkowski. A przecież możliwe, że ten finał to koniec złotych lat Pogoni - tak, to mogły być one, z Grosickim, mocnymi transferami, bo przecież w klubie długi i brak sponsora, a inni idą w górę. Oj, Pogoń nowym faworytem o Hioba sezonu. Co poza tym w programie? Jacek Zieliński zezłomowany przez Szymona Janczyka - pan Jacek nie kala się sprowadzaniem zawodników z potencjałem sprzedażowym. Europejskie puchary i nasza ścieżka. Lech zaczyna serial z zatrudnieniem trenera. Kibice wpadli do szatni Polonii, Radomiak żegna Moraru i inne przygody z polską piłką, jak zawsze obfite. Tetrycy Zapraszają.
  2h 54m 8s
 • 2h 31m 13s
 • Explícito

  #110 | MISTRZOSTWO POLSKI? A KOMU TO POTRZEBNE

  19 ABR. 2024 · Nikt nie chce mistrzostwa Polski. A nawet jeśli chce, to nie wie jak zagadać. Jagiellonia, chwalona, a bilans ostatnio gorszy od Lecha. A Lech jaki jest, każdy widzi. Raków wydał bimbalion euro by mieć zespół na poziomie Górnika. Śląsk gra jak spadkowicz. Gdzieś tam jest Legia. Mistrza nie ma. Ale jest Lukas Podolski i awantura o to, kto będzie rządził Górnikiem Zabrze. Są prawa ulicy Chackiewicza, jest Jacek Sutryk, który obiecuje wszystko, nawet to, że nie będzie już Jackiem Sutrykiem. Tetrycy zapraszają.
  2h 17m 3s
 • Explícito

  #109 | ZIELIŃSKI FEIO SIĘ CHWYTA

  12 ABR. 2024 · Goncalo Feio w Legii Warszawa, czyli trener, który przez ostatnie miesiące regularnie dostarczał tematów do dyskusji w klubie, który każdego tygodnia dostarcza materiałów do dyskusji. Czy może być lepiej? Dla nas? Niekoniecznie. Dla Feio? Pewnie na razie nie. Dla Legii? A to jeszcze zobaczymy. Poza tym trochę o Rakowie w kontekście wotum zaufania dla Dawida Szwargi, trochę o tym i o tamtym również. Zapraszają Leszek Milewski oraz Jakub Olkiewicz, czyli tetrycy.
  2h 17m 42s
 • #108 | LECH POZNAŃ: ZAKŁAD UTYLIZACJI MARZEŃ

  5 ABR. 2024 · Dlaczego w Lechu Poznań nie może być dobrze, skoro Lech Poznań ma wszystko, żeby dobrze było? Czy walkower Wisły Kraków w finale Pucharu Polski, za co Pogoń zyskuje pierwsze trofeum, byłoby przejściem gry w bycie złośliwym futbolowym bogiem? Czy w Zagłębiu Sosnowiec zdarzyło się wszystko? Dlaczego Podbeskidzie to czarny koń w absurd polskiej piłki? Tetrycy zapraszają, napakowany jak kabanos odcinek.
  2h 47m 3s

Tetrycy to autorski format dziennikarzy Goal.pl - Leszka Milewskiego i Kuby Olkiewicza. W każdy piątek Tetrycy poruszają kwestie szeroko związane z piłką nożną, zwłaszcza tą w krajowym wydaniu ligowym. Leszek...

mostra más
Tetrycy to autorski format dziennikarzy Goal.pl - Leszka Milewskiego i Kuby Olkiewicza. W każdy piątek Tetrycy poruszają kwestie szeroko związane z piłką nożną, zwłaszcza tą w krajowym wydaniu ligowym. Leszek i Kuba w swoim stylu komentują i analizują wydarzenia piłkarskie i nie tylko.
mostra menos
Contactos
Información
Autor Goal.pl
Categorías Fútbol americano
Página web -
Email redakcja@goal.pl

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca