• 92. 12 książek, które polecam na lato

  29 MAY. 2024 · Wśród polecanych książek jest aż 5 okołobiznesowych/rozwojowych, do tego 1 reportaż, coś w rodzaju pamiętnika oraz 5 powieści o różnej tematyce.
  30m 16s
 • 91. Zarządzanie finansami w mojej firmie w 2024 roku

  16 MAY. 2024 · Jak zarządzamy finansami w małej firmie w 2024 roku, co ma największy wpływ na płynność i co się zmieniło od 2021, kiedy nagrywałam ostatni odcinek na ten temat.
  24m 58s
 • 90. 10 nieoczywistych powodów, dla których warto inwestować w edukację

  1 MAY. 2024 · Jak inwestowanie w kursy online i książki biznesowe dodają pewności siebie i działają motywująco? Co kursy online mają wspólnego z networkingiem? O tych i innych nieoczywistych powodach, dla których warto inwestować w edukację.
  18m 57s
 • 89. Jak w 3 krokach wprowadzam nowe źródła dochodu w swojej firmie

  18 ABR. 2024 · Dzisiaj to, co jak wiem, lubicie, czyli zaglądamy za kulisy mojej firmy i opowiem o tym, jak sobie ostatnio zorganizowałam, a raczej przeorganizowałam pracę, żeby móc budować kolejne, nowe źródła dochodów.
  29m 17s
 • 88. Jak zarabiam na urlopie - o dochodach pasywnych i nie tylko

  4 ABR. 2024 · Na czym zarabia moja firma, gdy ja wyjeżdżam na urlop? Jak zorganizowaliśmy sklep internetowy, że nie musimy sami pakować paczek? A co z kursami online i produktami cyfrowymi w trakcie wyjazdu? Które z dochodów są pasywne, a które nie?
  23m 25s
 • 87. Zarabiam przez internet od 14 lat. Jak zmienił się freelance w tym czasie?

  17 MAY. 2023 · Moja nowa książka o tym, jak zarabiać więcej w solobiznesie: https://tosieoplaca.pl/freelancer2/
  21m 52s
 • 86. 7 książek, które polecam jeśli zakładasz lub prowadzisz e-biznes

  30 MAR. 2023 · Moja książka: https://tosieoplaca.pl/30dni W tym odcinku opowiadam o kilku książkach, które warto przeczytać na start, jeśli marzy Ci się biznes internetowy albo jeśli już od jakiegoś czasu działasz online z własnym biznesem, ale nie we wszystkich obszarach czujesz się dobrze i niektóre z nich chciałbyś uzupełnić. Wersja tekstowa: https://tosieoplaca.pl/7-ksiazek-ktore-warto-przeczytac-jesli-prowadzisz-lub-zakladasz-e-biznes/
  23m 58s
 • 85. Strona www dla freelancera - jak ją zrobić samemu i czy to się opłaca. Rozmowa z Olą Gościniak

  24 FEB. 2023 · Czy warto samemu stawiać stronę www, ile to kosztuje i ile czasu zajmuje? Linki do bloga i kursów Oli: https://olagosciniak.pl/akademia/ - 50 zł zniżki dla słuchaczy podcastu na hasło tosieoplaca Blog: https://olagosciniak.pl/blog/
  46m 41s
 • 84. Gdzie zniknęłam i co dalej z podcastem

  23 FEB. 2023 · Co u mnie nowego, jakie zmiany w moim biznesie i co planuję w tym roku. Trochę o książkach, trochę o podcaście.
  17m 26s
 • 83. Jak zarabiać na wydawaniu książek? Rozmowa z Anitą Jonczyk z Wydawnictwa sam

  22 JUL. 2022 · Jak wygląda prowadzenie wydawnictwa od kuchni? Ile osób potrzeba, żeby taki biznes działał i od czego zacząć? O tym rozmawiam z Anitą Jonczyk, która wraz z mężem Robertem wydaje książki dla dzieci. Posłuchaj podcastu Anity SAModzielne dziecko: https://www.spreaker.com/show/samodzielne-dziecko
  1h 3m 8s
Podcast o pracy w domu, prowadzeniu małego biznesu, a także prowadzeniu sklepu internetowego. Zaprasza Agnieszka Skupieńska.
Contactos
Información

Parece que no tienes ningún episodio activo

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Actual

Parece que no tienes ningún episodio en cola

Echa un ojo al catálogo de Spreaker para descubrir nuevos contenidos.

Siguiente

Portada del episodio Portada del episodio

Cuánto silencio hay aquí...

¡Es hora de descubrir nuevos episodios!

Descubre
Tu librería
Busca